درباره ما

«یستمعون‌ القول‌ فیتبعون‌ احسنه»‌

به استناد آمارها، مازندران با بیش از 2 میلیون و 800 هزار کاربر و ضریب نفوذ 93 درصدی اینترنت، بالاترین ضریب نفوذ اینترنت کشور را داراست.

بی‌شک یکی از مهمترین عرصه‌هایی که این قشر عظیم کاربران در آن حضور دارند، عرصه رسانه‌های مجازی می‌باشد که از قضا مازندران جزء استان‌هایی است که بیشترین رسانه‌های مجازی و سایت‌های خبری را در خود جای داده است.

اگرچه رسانه‌های تخصصی مختلفی را نیز در مازندران شاهد هستیم با این همه خلاء رسانه‌ای تخصصی که به رصد فعالیت نمایندگان منتخب مردم در ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی پرداخته و با انعکاس عملکرد آنان، سبب ارتباط دو سویه میان وکلا و موکلین این استان گردد احساس می‌گردید. که این مسئله شرط لازم برای راه‌اندازی این رسانه می‌باشد.

ولی در کنار این مهم، سوق یافتن عرصه انتخابات و ابزارهای تبلیغات سیاسی به عرصه رسانه‌های مجازی و محدودیت‌های سلبی از حیث قانون در نحوه تبلیغات کاغذی و محیطی و ضرورت‌های ایجابی در توجه به تبلیغات گرم و دوسویه میان نامزدهای انتخابات و مخاطبان آنان که در رسانه‌های تخصصی با لوازم حرفه‌ای آن میسر می‌باشد و نیز ارائه اخبار و اطلاعات و آگاهی رسانی به موکلین مازندران که بیشترین کاربران این رسانه می باشند، شرط کافی برای راه‌اندازی پایگاه خبری «مازند مجلس» بوده است.

اما به دلیل تنوع ذائقه‌های سیاسی در استان مازندران و نیز تاکید مدیران این رسانه بر تبلیغات محتوی محور، این رسانه به تاسی از کریمه‌ی «یستمعون‌ القول‌ فیتبعون‌ احسنه‌» معتقد است باید فضای بیان اقوال مختلف به شکل کاملا تخصصی و حرفه‌ای آن فراهم گردد تا مستمعین با آگاهی کامل دست به انتخاب احسن بزنند.

از این منظر «مازند مجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران» با بهرمندی از کادری مجرب و حرفه‌ای، فارغ از هرگونه نگاه‌های سیاسی این رسانه را بستری برای بیان اقوال مختلف، تضارب آرا، بیان نقد و راهکارها، و عرصه‌ای برابر در طرح دیدگاه‌ها و معرفی نامزدها می‌داند و معتقد است بیان دیدگاه‌های مختلف سیاسی از رسانه‌ای واحد و تجمیع تضادها و رقابت‌های انتخاباتی و طرح آن به شکل تخصصی و حرفه‌ای از این تریبون نمود عینی بلوغ سیاسی نخبگان و کنشگران سیاسی استان می‌باشد که این مسئله ضمن عاری نمودن عرصه رقابت‌های انتخاباتی از روش‌های ناصحیح، فرصت برابر رسانه‌ای و تبلیغاتی را برای همه نامزدهای انتخابات فراهم می‌آورد. لذا برای تحقق کامل این هدف متعالی از طرح نظرات و دیدگاه‌های نخبگان سیاسی استان و نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، استقبال می‌نماییم.

X https://sport45.site/