مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

سیاست / خبر
کد مطلب : 236979
تاریخ انتشار : شنبه 27 بهمن 1397
ساعت : 14:29
جزییات جلسه غیرعلنی مجلس درباره سقف بودجه

جزییات جلسه غیرعلنی مجلس درباره سقف بودجه


مازندمجلس: سقف بودجه ۹۸ طبق مصوبه دولت و کمیسیون تلفیق تغییر نمی‌کند.

مازندمجلس: نماینده مردم خمینی شهر با اشاره به جزئیات جلسه غیرعلنی پارلمان گفت: سقف بودجه ۹۸ طبق مصوبه دولت و کمیسیون تلفیق تغییر نمی‌کند.

به گزارش «تابناک»، جواد ابطحی، نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به نشست غیرعلنی امروز مجلس درباره بررسی لایحه بودجه 98، اظهار داشت: در این جلسه وزرای صنعت و نفت گزارشی از روند بررسی لایحه بودجه 98 به نمایندگان ارائه دادند.

وی افزود: در بخش دیگری از این جلسه، تاجگردون، رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 98 نیز گزارشی از مصوبات این کمیسیون پیرامون لایحه بودجه 98 به نمایندگان ارائه کرد. نمایندگان مجلس نیز دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود پیرامون لایحه بودجه 98 را مطرح کردند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اضافه کرد: آن طور که از صحبت‌های نمایندگان مجلس و دولت استنباط می‌شود، سقف بودجه 98 طبق مصوبه دولت و کمیسیون تلفیق تغییر نمی‌کند.

ابطحی ادامه داد: قرار است در این جلسه، آقای لاریجانی، رئیس مجلس، کاظم جلالی، رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس و برخی دیگر از نمایندگان نیز صحبت کنند.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: قرار است جلسه غیرعلنی مجلس، برای بررسی لایحه بودجه 98 تا ظهر ادامه داشته باشد و در جلسه بعدازظهر نیز روند بررسی کلیات آغاز شود.


لینک کوتاه مطلب :
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است. تمامي حقوق محفوظ و متعلق به مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران ميباشد.
X https://sport45.site/