امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 21:50:19

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 99447 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 07 مهر 1395 -ساعت : 20:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن

پیروزی خانگی آرسنال برابر بازل

مازندمجلس: آرسنال در دیداری خانگی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان، موفق شد با نتیجه 2-0 بازل را شکست بدهد.
مازندمجلس:

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار توپچی ها در همان 30 دقیقه ابتدایی بازی، دو بار دروازه حریف را باز کردند و در نهایت توانستند به سه امتیاز این دیدار خانگی دست پیدا کنند.

بازی با برتری میزبان آغاز شد و حاصل این برتری، گل اول بازی برای توپچی ها در دقیقه 7 بود. حرکت خوب الکسیس سانچس از سمت چپ و پاس او در موقعیتی مناسب به تئو والکات رسید و او هم با ضربه سر، کار را تمام کرد.

 

 

 

برتری آرسنالی ها بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و هرچند بازیکنان بازل هم یکی دو حمله نصفه و نیمه داشتند، اما باز هم این تیم میزبان بود که بر توپ و میدان تسلط داشت و در نهایت در دقیقه 26 به گل دوم رسید.

 

این بار هم همکاری والکات و الکسیس سانچس، یک موقعیت خوب برای شماره 14 توپچی ها ایجاد کرد و او با ضربه ای دقیق، توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد.

 

 

بعد از این گل هم آرسنالی ها به حملات شان ادامه دادند و چند موقعیت گلزنی خوب دیگر هم داشتند و می توانستند در همان نیمه اول به گل های سوم و چهارم هم برسند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با نتیجه 2-0 به پایان رسید.

نیمه دوم را هم آرسنالی ها بهتر آغاز کردند و در دقیقه 52، همکاری الکسیس و والکات، می توانست به گل سوم میزبان تبدیل شود اما حضور به موقع تولنت ژاکا، دروازه بازل را نجات داد.

چند دقیقه نوبت الکس ایووبی بود که دروازه حریف را باز خطر مواجه کند اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه بازل پیدا نکرد.

 

ادامه دارد...


منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دروازه - دقیقه - الکسیس - میزبان - نهایت - توپچی - آرسنالی - ادامه - همکاری - موقعیت - توانستند - دیدار - خانگی - والکات -

نظر شما در مورد : پیروزی خانگی آرسنال برابر بازل

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها