امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 18:02:13

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 101824 -تاریخ انتشار : سه شنبه 13 مهر 1395 -ساعت : 08:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
«مخالفت قطعی نمایندگان مازندران با انتقال آب خزر به سمنان» تا «ادامه روند احداث نیروگاه‌های زباله‌سوز نوشهر و ساری»

رئیس مجمع نمایندگان مازندران مطرح کرد؛

«مخالفت قطعی نمایندگان مازندران با انتقال آب خزر به سمنان» تا «ادامه روند احداث نیروگاه‌های زباله‌سوز نوشهر و ساری»

مازندمجلس: وی افزود: نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی در این نشست با انتقال آب دریای خزر به سمنان به طور کامل و قطعی مخالفت کردند و این در حالی بود که دولت در حال کار کارشناسی برای تحقق این امر را آغاز گرده بود

مازندمجلس: قاسم احمدی‌ لاشکی با اشاره به جلسه دو و نیم ساعته با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور اظهار کرد: در این جلسه سه موضوع انتقال آب دریای خزر به سمنان، بحث زباله مازندران و نیروگاه‌های زباله‌سوز نوشهر و ساری مطرح شد.

وی افزود: نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی در این نشست با انتقال آب دریای خزر به سمنان به طور کامل و قطعی مخالفت کردند و این در حالی بود که دولت در حال کار کارشناسی برای تحقق این امر را آغاز گرده بود.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران کرد تصریح کرد: به رئیس سازمان محیط زیست کشور اعلام کردیم انتقال آب دریای خزر بلای جان سه استان گیلان، گلستان و مازندران خواهد بود و از او خواستیم تا نظر مخالف و قطعی نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی را به رئیس جمهور منتقل کند.

وی بیان کرد: درباره معضل زباله در استان مازندران نیز مباحثی مطرح شد و این یکی از مشکلات جدی در استان است و به همین منظور مسأله پسماند مازندران در اولویت نخست دولت در سطح کشور قرار گرفت.

احمدی‌لاشکی عنوان کرد: مشکل ادامه روند احداث نیروگاه‌های زباله‌سوز نوشهر و ساری نیز در این جلسه بحث شد و در نهایت سازمان محیط زیست اعلام کرد که مشکل مجوز را حل خواهد کرد و روند احداث ادامه می‌یابد.

وی گفت: همچنین موضوع راه دسترسی مستقیم نوشهر به کجور هم از دیگر مباحثی بود که درباره آن گفت‌وگو شد و قرار شد تا محیط زیست مجدداً در این‌باره بررسی‌های خود را انجام دهد.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : لاشکی - مخالفت با انتقال اب - نمایندگان مازندران - زباله سوز -

مطالب مرتبط با : «مخالفت قطعی نمایندگان مازندران با انتقال آب خزر به سمنان» تا «ادامه روند احداث نیروگاه‌های زباله‌سوز نوشهر و ساری»
نظر شما در مورد : «مخالفت قطعی نمایندگان مازندران با انتقال آب خزر به سمنان» تا «ادامه روند احداث نیروگاه‌های زباله‌سوز نوشهر و ساری»

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها