مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 102768 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 مهر 1395 -ساعت : 22:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سید صادق خرازی : امنیت کشور مرهون تلاشگران مخلص درجامعه اسلامی است

مازندمجلس: رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با اشاره به بحران امنیت کشورهای مختلف جهان از جمله آمریکا گفت: امروز امنیت بالای کشور مرهون تلاشگران مخلصی است که آرامش را برای جامعه اسلامی به ارمغان آورده اند.
مازندمجلس:  
سید محمدصادق خرازی چهارشنبه شب در نشست فصلی ندای حزب ایرانیان شعبه البرز که در شهرستان فردیس برگزار شد،افزود: امروز امنیت مهمترین دغدغه انسان است و بحران امنیت در نیویورک، لندن، مادرید،وین ، ژنو و در همه جای اروپا و آمریکا احساس می شود اما ایران اسلامی ، کشور امنی است و این امنیت بخاطر تلاش های انسان های مخلص به وجود آمده است .

وی با بیان اینکه امنیت مهمترین دغدغه انسان در زندگی است، ادامه داد: امروز دو کشورپاکستان و افغانستان و کشورهای عربی به لحاظ امنیت با بحران مواجه هستند اما کشورما به برکت مجاهدت مردم و تدابیرمقام معظم رهبری و تلاش ریاست جمهوری در امنیت به سر می برد.
رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: باید قدر این امنیت را بدانیم و تلاش کنیم کشور در سایه محبت،صلح و آرامش ساخته شود.

وی با اشاره برخی مشکلات اقتصادی در کشور اظهار داشت : امیدوارم دولت بتواند در ماه های آینده فرصت های خوبی برای حل مشکلات مردم به دست آورد.
خرازی به برنامه های حزب ایرانیان اشاره کرد و گفت: یکی از برنامه های مهم ما بعداز شناخت، آموزش است و ما در حزب از بالاترین وپایین ترین ستون حزب نیازمند به برنامه های فکری و آموزشی هستیم.
رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان اظهار داشت: امروز مهمترین درسی که می توان از فناوری به دست آورد مدیریت فن اداره کشور جامعه و شناخت معرفت های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی است.
وی ادامه داد:حزب ایرانیان دارای اهداف بلندی است و ما تجربه های بزرگی را در پیش رو داریم و در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر این حزب در جای جای کشور فعال خواهد بود.
این فعال سیاسی گفت: تحولات اجتماعی و سیاسی آینده کشور مهم است، چه بخواهیم و چه نخواهیم تحولات بزرگی در حال شکل گیری است و ما هم از گردونه اتفاق خارج نیستیم ما به قانون اصلاح طلبی خود وفاداریم و یکی از دغدغه های مهم جامعه اصلاح طلبان حل مشکلات مردم است.
خرازی افزود: احزاب می توانند با برگزاری جلسات مختلف نیروهای فکری خوبی را شناسایی وبرای آینده تربیت کنند.
در این نشست داخلی در مجتمع یاسین شهرستان فردیس برگزار شد، تعدادی از احزاب و هواداران شعبه البرز ندای ایرانیان حضور داشتند.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : امنیت - ایرانیان - خرازی - سیاسی - انسان - آینده - مشکلات - دغدغه - برنامه - مهمترین - امروز - اسلامی - حزب ندا - حزب ندای ایرانیان - جامعه - اصلاح - تحولات - بزرگی - اظهار - احزاب - جمهوری - برگزار - فردیس - شهرستان - البرز - بحران - ادامه - اشاره - مرکزی - شورای - ریاست - اقتصادی -

مطالب مرتبط با : سید صادق خرازی : امنیت کشور مرهون تلاشگران مخلص درجامعه اسلامی است
نظر شما در مورد : سید صادق خرازی : امنیت کشور مرهون تلاشگران مخلص درجامعه اسلامی است

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها