مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 8423 -تاریخ انتشار : شنبه 28 آذر 1394 -ساعت : 13:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رهبر انقلاب نیاز به حمایت دارد/  اگر خبرگان دقیق‌تر عمل می‌کرد شاهد این‌همه هجمه به رهبری نبودیم

آیت الله توکل پس از ثبت نام در انتخابات مجلس خبرگان رهبری با حضور در دفتر پایگاه خبری مازندمجلس؛

رهبر انقلاب نیاز به حمایت دارد/ اگر خبرگان دقیق‌تر عمل می‌کرد شاهد این‌همه هجمه به رهبری نبودیم

اختصاصی مازندمجلس: آیت الله سید رحیم توکل در سومین روز مهلت ثبت نام داوطلبین مجلس خبرگان رهبری، پس از حضور در فرمانداری ساری و نام نویسی جهت شرکت در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان، با حضور در دفتر پایگاه خبری مازندمجلس، اولین مصاحبه انتخاباتی خود را با این پایگاه خبری انجام داد

اختصاصی مازند مجلس: آیت الله سید رحیم توکل در سومین روز مهلت ثبت نام داوطلبین مجلس خبرگان رهبری، پس از حضور در فرمانداری ساری و نام نویسی جهت شرکت در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان، با حضور در دفتر پایگاه خبری مازندمجلس، اولین مصاحبه انتخاباتی خود را با این پایگاه خبری انجام داد.

آیت‌ا... توکل با بیان اینکه حضورم در انتخابات خبرگان ضرورت دارد، اظهار کرد: شرایط خبرگان شرایط حساسی است و رهبر انقلاب نیاز به حمایت دارد.

وی، با اظهار اینکه توان نظام ما به رهبری است، افزود: رهبری قدرت و عزت و نظام است و وظیفه خبرگان انتخاب و نظارت رهبری است و لذا پس از رهبری به نوعی بالاترین قدرت کشور است.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به تلاش دشمن برای تضعیف رهبری، تصریح کرد: هرچه زمان جلوتر می‌رود، دشمن بیشتر رهبری نظام را می‌شناسد توان رهبری را بیشتر رصد می‌کند وبا طرح نقشه‌های جدید تلاش در تضعیف رهبری دارد.

توکل درباره حضور نامزدهای جوان در انتخابات خبرگان، بیان کرد: صرف جوانی کافی نیست و نیاز است جوانی با علم و تجربه توام باشد و تجربه نیز مهم‌تر از علم است.

وی درباره عملکرد خبرگان فعلی، اظهار کرد: خبرگان فعلی از لحاظ علمی در سطح خوبی قرار دارند از تجربه بسیار بالایی برخوردارند عملکرد خوبی نیز داشتند اما انتظارها بیشتر از این بود و نیاز بود بیشتر کار کنند اگر خبرگان دقیق‌تر عمل می‌کرد شاهد این‌همه هجمه به رهبری نخواهیم بود.    

استاد حوزه و دانشگاه درباره بحث نظارت بر رهبری، گفت: نظارت برای فردی که کم تحربه و تازه‌کار است سزاوار است در حالی که رهبر انقلاب کارآزموده و آب‌دیده است رهبری نشان داد در همه ابعاد سرآمد است و دشمن نیز به این موضوع اذعان دارد.

توکل، سیری در وادی نور، شاهدان عالم، مالکیت در اسلام و ... را از جمله آثار ایشان است. این استاد اخلاق در سال 1331 در شهرستان بابل به دنیا آمد.


مشروح مصاحبه آیت ا.. توکل با پایگاه خبری مازندمجلس بزودی از همین پایگاه منتشر می‌شود. 


رهبر انقلاب نیاز به حمایت دارد/  اگر خبرگان دقیق‌تر عمل می‌کرد شاهد این‌همه هجمه به رهبری نبودیم

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آیت الله توکل - نامزد انتخابات خبرگا - پنجمین دوره انتخابات - خبرگان رهبری - نمایندگان مجلس خبرگا -

نظر شما در مورد : رهبر انقلاب نیاز به حمایت دارد/ اگر خبرگان دقیق‌تر عمل می‌کرد شاهد این‌همه هجمه به رهبری نبودیم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها