مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 103452 -تاریخ انتشار : شنبه 17 مهر 1395 -ساعت : 10:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 مسئولان اگر علاقمند به توسعه ساری هستند از اختلافات بپرهیزند

فرماندار ساری در دیدار با شورای اصلاح طلبان ساری؛

مسئولان اگر علاقمند به توسعه ساری هستند از اختلافات بپرهیزند

اختصاصی مازندمجلس:شورای اصلاح طلبان ساری با حسین زادگان فرماندار شهرستان ساری دیدار کردند

مازندمجلس: به گزارش مازندمجلس، در این دیدار ماه سلطان کاشی (رئیس شورای اصلاح طلبان ساری) ضمن خوش‌آمدگویی و ابراز خوشحالی از حضور حسین زادگان در جلسه شورا، وی را نمونه موفقی از مدیران اصلاح طلب دانسته و آمادگی شورای اصلاحات برای همکاری مستمر با مجموعه فرمانداری ساری را اعلام کرد.

در ادامه فرماندار مرکز استان، ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدلله حسین(ع)، نفس تشکیل چنین شورایی را مثبت ارزیابی کرد و افزود: همه فعالان سیاسی و اجتماعی باید تمام تلاش‌شان در متشکل شدن و سازماندهی باشد.

وی گفت: هیچ راهی برای اثرگذاری مجموعه‌های سیاسی و اجتماعی محتمل نیست، جز آنکه در گروه‌های متشکل سازمان یابند. حسین زادگان، همچنین از علاقمندی و برنامه فرمانداری ساری برای حمایت از تشکل‌های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، هنری، ورزشی و اقتصادی خبر داد و ضمن تشریح عملکرد دوره یکساله خود در فرمانداری مرکز استان گفت: با توجه به مضایق و مشکلاتی که در تامین بودجه کشور وجود دارد و همه مردم از آن مطلعند، سعی کردیم در مرکز استان با برنامه‌ریزی درست به نحو مطلوبی ارائه خدمت نماییم.

فرماندار ساری، در ادامه به اعتقاد خویش به برنامه‌های فرهنگی برای توسعه گردشگری در مرکز استان و تلاش در جهت استفاده بهینه از صنعت توریسم، گفت: برنامه های "تابستان شاد" فرمانداری ساری در همین راستا انجام و علیرغم تجربه اول، موفقیت زیادی در پر کردن اوقات فراغت مردم خوب ساری به همراه داشت.

حسین‌زادگان، همچنین از برنامه بلندمدت فرمانداری ساری و انجام توافقات با شرکتهای سرمایه گذاری برای احیاء منطقه گردشگری آب معدنی سورت و ساحل فرح آباد خبر داد و گفت: معتقدیم که ساری ظرفیتهای خوبی برای صنعت گردشگری دارد و توجه به این بخش میتواند مشکلات اساسی شهر از جمله اشتغال را نیز کاهش دهد.

وی، در ادامه به لزوم همکاری و همدلی همه نخبگان از جمله مسئولان شهرستان اشاره کرد و افزود: مسئولین ساروی اگر به دنبال توسعه ساری هستند باید از هرگونه تشتت و اختلاف پرهیز کنند.

فرماندار ساری، افزود: بنده تمام سعی خودم را برای تحقق این اتحاد کرده‌ام و خواهم کرد تا فضای مدیریتی شهرستان با توجه به ظرفیت‌های خوبی که وجود دارد با وحدت و همکاری ادامه یابد.


 مسئولان اگر علاقمند به توسعه ساری هستند از اختلافات بپرهیزندلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حسین زادگان - شورای اصلاح طلبان سا - پرهیز ار اختلافات -

مطالب مرتبط با : مسئولان اگر علاقمند به توسعه ساری هستند از اختلافات بپرهیزند
نظر شما در مورد : مسئولان اگر علاقمند به توسعه ساری هستند از اختلافات بپرهیزند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها