امروز یکشنبه 02 مهر 1396 ساعت 12:05:03

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 8474 -تاریخ انتشار : یکشنبه 29 آذر 1394 -ساعت : 17:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اختصاص 3 هزار صندوق و 40 هزار عوامل اجرایی در استان/ داوطلبان هرچه سریعتر برای ثبت‌نام حضور یابند

گزارش ویژه مازندمجلس از بازدید استاندار از فرمانداری ساری؛

اختصاص 3 هزار صندوق و 40 هزار عوامل اجرایی در استان/ داوطلبان هرچه سریعتر برای ثبت‌نام حضور یابند

اختصاصی مازند مجلس: استاندار مازندران، با اشاره به مشارکت 93 درصدی مازندرانی‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری سال 92 و 76 درصدی در انتخابات مجلس، بیان کرد: استان ما از استان‌های مهم کشور است که حضور گسترده مردم در انتخابات دوره‌های قبل، نشاندهنده سنگینی مساله است

اختصاصی مازند مجلس: در چهارمین روز ثبت‌نام مجلس خبرگان و دومین روز ثبت‌نام مجلس شورای اسلامی استاندار مازندران به اتفاق معاون سیاسی خود و دیگر همراهان به فرمانداری ساری آمد تا از مکان‌های ثبت‌نام نامزدهای انتخابات دو مجلس در مرکز استان بازدید کند.

گفتنی است در زمان بازدید ربیع‌فلاح هیچ نامزدی از مجلس یا خبرگان برای ثبت‌نام حضور نداشت و در حالت کلی امروز روز کم‌کار ثبت‌نام بود و بجز نماینده آیت‌ا... سیفی که برای ثبت‌نام نهایی آمده بود نامزد دیگری مراجعه نکرد. ربیع‌فلاح ابتدا از مکان ثبت‌نام نامزدهای مجلس شورای اسلامی و در ادامه از مکان ثبت‌نام مجلس خبرگان بازدید کرد و مجید حسین‌زادگان و عوامل فرمانداری در مکان‌های مربوطه به تشریح نحوه ثبت‌نام پرداختند.

همچنین فرماندار ساری به معرفی سوابق و تجارب اعضای هیات اجرایی پرداخت و آنها را افرادی معتمد و امین خواند و گفت: تاکنون گلایه یا شکایتی از این بابت مشاهده نشده است.

در ادامه استاندار مازندران، با اشاره به مشارکت 93 درصدی مازندرانی‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری سال 92 و 76 درصدی در انتخابات مجلس، بیان کرد: استان ما از استان‌های مهم کشور است که حضور گسترده مردم در انتخابات دوره‌های قبل، نشاندهنده سنگینی مساله است.

وی افزود: بخش بزرگی از جمعیت استان در روستاها زندگی می‌کنند و از امکانات اندکی برخوردارند بنابراین می‌طلبد توجه بیشتری به روستاها در برگزاری انتخابات شود.

ربیع‌فلاح با اعلام اینکه در استان 3 هزار تا صندوق آرا در نظر گرفته شد، گفت: عوامل اجرایی انتخابات در استان، حدود 40 هزار نفر هستند و در هر صندوق هم 13 نفر حضور دارند.

استاندار مازندران، با بیان اینکه ما مجری انتخابات هستیم و هنوز در مراحل اولیه ثبت‌نام بسر می‌بریم ، افزود: از داوطلبان درخواست دارم هرچه سریعتر برای ثبت‌نام حضور یابند. ما برای انتخابات آمادگی کامل داریم و هیات‌های اجرایی در سراسر استان مشغول هستند.

وی، درباره نامزدی جوانان در انتخابات این دوره بیان کرد: اگرچه حضور در هر دو مجلس بسیار حساس و سنگین است ما از حضور جوانان استقبال می‌کنیم و در حالت کلی هرچه تعداد نامزدها بیشتر باشد شور و شوق و حضور گسترده مردم به همان اندازه بیشتر می‌شود که امیدواریم برای هر دو مجلس این شرایط حاصل شود.

ربیع‌فلاح، درباره حضور بانوان در عرصه‌های مختلف اجتماعی، گفت: بانوان 50 درصد جمعیت جامعه را تشکیل می‌دهند و میزان حضور و مشارکت آنها بستگی به ویژگی‌ها و توانایی‌های آنها دارد در طول سال‌های انقلاب بانوان در تمام صحنه‌ها حضور داشتند در انتخابات نیز قطعا نقش بانوان پررنگ‌تر خواهد بود و ما اعتقاد داریم که نیاز است بانوان برای کاندیداتوری، خود علاقمند باشند و حضور خود را در زمینه‌های مختلف ببینند و بسنجند.

استاندار مازندران در پایان، از محل استقرار خبرنگاران بازدید کرد.   لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ربیع فلاح - استاندار مازندران - ثبت نام نامزدها - فرماندار ساری - مجید حسین زادگان -

نظر شما در مورد : اختصاص 3 هزار صندوق و 40 هزار عوامل اجرایی در استان/ داوطلبان هرچه سریعتر برای ثبت‌نام حضور یابند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها