امروز پنج شنبه 30 شهریور 1396 ساعت 23:04:17

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 104354 -تاریخ انتشار : دوشنبه 19 مهر 1395 -ساعت : 08:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پرونده بنیاد شهید به طور جدی در حال پیگیری است/ افراد ذی نفوذ در صورت ورود به این پرونده می‌سوزند!

هشدار رئیس کمیته تحقیق و تفحص از بنیاد شهید:

پرونده بنیاد شهید به طور جدی در حال پیگیری است/ افراد ذی نفوذ در صورت ورود به این پرونده می‌سوزند!

مازندمجلس: رئیس کمیته تحقیق و تفحص از بنیاد شهید در مجلس نهم معتقد است که این پرونده بسته نشده بلکه به با تلاش و جدیت در حال پیگیری است

مازندمجلس: امیرخجسته نماینده مجلس دهم در خصوص آخرین وضعیت پرونده تحقیق و تفحص از بنیاد شهید گفت: ما این موضوع را کاملا در دست پیگیری داریم و به مراجع قضایی نیز ارجاع داده‌ و منتظرنتیجه هستیم .

وی با بیان اینکه علاوه بر پیگیری در این پرونده چند نفر نیز دستگیر شده‌اند،تصریح کرد: این موضوع بسیار حساس و دارای نکات ظریفی است، اما ما به شدت پیگیر هستیم.

افراد ذی نفوذ در صورت ورود به این پرونده می‌سوزند!

خجسته ادامه داد: مسئولان مربوطه در پرونده بانک دی و بنیاد شهید ورود پیدامی‌کنند و از مسئولان قضایی و نظارتی می‌خواهیم این پرونده را با دقت بررسی کنند تاافراد ذی نفوذ خدای نکرده باعث سردی و سستی کار نشوند. البته ما برنامه‌هایی را هم برایبرخود و جلوگیری با افراد ذی نفوذ داریم.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص در مجلس نهم، با اشاره به اینکه این پرونده بسیارخوب جلو می‌رود، گفت: این از همان پرونده‌هایی است که خوشبختانه روند خوبی را در حالطی کردن دارد. ما تاکید می‌کنیم که افراد ذی نفود وارد این پرونده نشوند زیرا این پروندهقابل ورود و نفوذ نیست.

عضوکمیسیون شوراها با بیان اینکه افراد ذی نفوذی که وارد این پرونده شوندمی‌سوزند، خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس به طور جدی با این موضوع برخورد می‌کنند واجازه هیچ‌گونه تخلفی را نمی‌دهند. امیدواریم مراجع قضایی و نظارتی نیز این پروندهرا با دقت و سرعت بیشتری پیگیری کنند.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پرونده - افراد - پیگیری - بنیاد - اینکه - قضایی - موضوع - تحقیق - مسئولان - نشوند - نظارتی - هستیم - داریم - مراجع - می‌سوزند - کمیته -

نظر شما در مورد : پرونده بنیاد شهید به طور جدی در حال پیگیری است/ افراد ذی نفوذ در صورت ورود به این پرونده می‌سوزند!

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها