مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 104376 -تاریخ انتشار : دوشنبه 19 مهر 1395 -ساعت : 09:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن
وقتی کی روش دستش را مقابل کره جنوبی رو نکرد

آنالیزورهای حریف نمی دانند ترکیب ایران چیست؛

وقتی کی روش دستش را مقابل کره جنوبی رو نکرد

مازندمجلس: کی از مهمترین مواردی که کی‌روش در تیم ملی جا انداخته عدم وجود ترکیبی ثابت برای دیدارهای مختلف است. او مقابل قطر، چین و ازبکستان هم نفرات را عوض کرد و هم حتی سیستم فوتبال تیم ملی را در این سه گام از مقدماتی جام جهانی عوض کرده است

مازندمجلس: آنچه سرمربی پرتغالی ایران در سه بازی گذشته انجام داد کار را به سختی برای کره دشوار کرده است. آن ها نمی دانند ایران با کدام ترکیب در بازی روز سه شنبه حاضر خواهد شد.

آنالیزورهای حریف نمی دانند ترکیب ایران چیست

با توجه به سه باخت گذشته، کره ای ها این بار تنها برای انتقام پا به تهران می گذارند.از یک سو سه امتیاز این بازی نقش حیاتی در صعود دو تیم دارد، از سوی دیگر پای انتقام در میان است. از این رو آنچه برای سرمربی کره و آنالیزورهای این تیم اهمیت دارد شناخت از بازیکنان اصلی و تاکتیک کی روش است. اما آنها محال است به جمع بندی کاملی برسند. چون کی روش به گونه ای در سه بازی گذشته عمل کرد که مشتش مقابل سخت ترین تیم گروه همچنان بسته باشد.

یکی از مهمترین مواردی که کی‌روش در تیم ملی جا انداخته عدم وجود ترکیبی ثابت برای دیدارهای مختلف است. او مقابل قطر، چین و ازبکستان هم نفرات را عوض کرد و هم حتی سیستم فوتبال تیم ملی را در این سه گام از مقدماتی جام جهانی عوض کرده است.در واقع سال ها بود بسیاری از منتقدان و مربیان می گفتند ایران از منظر نیروی انسانی شرایط بسیار خوبی دارد اما در تیم ملی فوتبال ایران کمترین تغییرات در طول سال ها به چشم می خورد و معمولا تیم ما متشکل بود از چند بازیکن ثابت با کمترین تغییرات و البته در بسیاری موارد هم تغییرات زیاد با نتیجه خوبی همراه نمی شد.

کی‌روش اما این بار قصه جدیدی ساخته است، او برای هر دیدار نقشه همان بازی را با سیستم و نفرات خاص آن بازی انجام می دهد. به دیدار با ازبکستان نگاه کنید، در این ترکیب خبری از دژاگه و آزمون حداقل در ترکیب اولیه نبود، تیموریان هم روی نیمکت بود.در دیدار با چین در این کشور اما ترکیب چیز دیگری بود، در مقابل قطر هم ترکیب با چین فرق داشت و نکته جالب این ماجرا این است که تیم ملی ایران به محض ورود به تهران دوباره تمرین را بست (بجز ۱۵ دقیقه ابتدایی) تا در خفا تمرین کند و دوباره لابد کره جنوبی را شگفت زده کند.

آنالیزورهای حریف نمی دانند ترکیب ایران چیست

حالا سرمربی کره اصلا نمی داند با کدام تیم روبرو می شود، با تیمی که مقابل قطر به میدان رفت یا تیمی که در ازبکستان حریف خود را شکست داد؟ کی‌روش تنها کسی است که احتمالا از همین حالا پاسخ پرسش‌های اشتیلیکه را می‌داند. او دوباره مخفی کاری را باب کرده است. امیدواریم با این سیستم تازه کی روش موفق به شکست کره جنوبی در تهران شویم.

پیروزی در این دیدار علاوه بر صدرنشین نگه داشتن ایران در جدول، از لحاظ روحی و روانی می تواند کره را تا مرز نابودی پیش بببرد. آنها تشنه انتقام سه شکست قبلی هستند و اگر این عدد به 4 برسد قطعا آسیب جدی به افکارشان می زند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کی روش - تیم ملی فوتبال - ایران کره جنوبی - مقدماتی جام جهانی - پیروزی فوتبال - تیم ملی -

نظر شما در مورد : وقتی کی روش دستش را مقابل کره جنوبی رو نکرد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها