مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 8533 -تاریخ انتشار : دوشنبه 30 آذر 1394 -ساعت : 17:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اظهار نظر حجت الاسلام محمود نظری پیرامون رد صلاحیت‌ها/ انتقاد عامل تعادل و تکامل است/ نظری به چه کسی رای خواهد داد؟!

اختصاصی مازندمجلس/

اظهار نظر حجت الاسلام محمود نظری پیرامون رد صلاحیت‌ها/ انتقاد عامل تعادل و تکامل است/ نظری به چه کسی رای خواهد داد؟!

اختصاصی مازندمجلس: وی به ضرورت پذیرش نقد سازنده از سوی همگان تأکید کرد و گفت: اینطور نیست بگویم بنده قدرتی دارم و آقا زاده هستم، هر فردی نسبت به من انتقاد دارد، بنده نیز با کمال احترام نقد سازنده او را خواهم پذیرفت چون انتقاد عامل تعادل و تکامل من در رسیدن به هدف نهایی می‌شود

اختصاصی مازند مجلس: حجت الاسلام والمسلمین محمود نظری خادم الشریعه در دیدار جمعی از نخبگان، اساتید دانشگاه و فعالان سیاسی استان با تأکید براین که همه برای حضور در انتخابات آتی تکلیف و وظیفه داریم، گفت: حتی اگر بنده در گزینش شورای محترم نگهبان نیز رد بشوم، به تشخیص خودم وظیفه دارم از افرادی که مورد تأیید قرار گرفته اند حمایت کنم.

وی با بیان این مسأله که تأیید یا رد صلاحیت ملاک شخصی برای بنده نمی آورد و ذره ای نیز در عظمت و جایگاه بیت من نمی کاهد، بیان داشت: همگان به خوبی می دانند که عقبه بیت آیت الله نظری در خدمت به نظام و مردم بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین نظری با اشاره به نقش کمرنگ گروهی از کسانی که در آستانه انتخابات خود را مدافع انقلاب و نظام می دانند در انقلاب، گفت: این افراد قصد دارند از میوه های نهضت عظیم انقلاب به نفع خود بهره برداری کنند.

با اشاره به این که عده ای که امروز دم از دفاع از انقلاب و نظام می زنند در دوران نهضت و مبارزات نقش کم رنگی داشتند، گفت: این عده بعداً به صف انقلاب پیوستند و امروز تنها استفاده کننده میوه های نهضت عظیم انقلاب هستند.

وی با بیان این که نام نظری در شیرازه نظام نقش بسته است، تأکید کرد: هیچ کس نمی تواند منکر نقش والد بزرگوار حضرت آیت الله نظری در پیروزی نهضت انقلاب در کشور و منطقه مازندران باشد.

تابع قانون هستیم

حجت الاسلام والمسلمین نظری با اشاره به این که در عرصه انتخابات آتی دو اصل نفی یا اثبات وجود دارد، گفت: اگر نفی باشد ما تابع قانون می شویم و اگر هم اثبات باشد با همه توان تلاش خواهیم کرد.

وی به ضرورت پذیرش نقد سازنده از سوی همگان تأکید کرد و گفت: اینطور نیست بگویم بنده قدرتی دارم و آقا زاده هستم، هر فردی نسبت به من انتقاد دارد، بنده نیز با کمال احترام نقد سازنده او را خواهم پذیرفت چون انتقاد عامل تعادل و تکامل من در رسیدن به هدف نهایی می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین نظری ادامه داد: بنده هم نسبت به برخی کاندیداهای محترم مجلس خبرگان رهبری همچون حضرت آیت الله آملی لاریجانی و حضرت آیت الله طبرسی ارادت دارم و رأی خودم را هم به این شخصیت ها خواهم داد.

نسل جوان را باور کنیم

وی همچنین با تأکید براین که امروز باید نسل جوان را باور کنیم، گفت: جوان هیچ گاه از دین و ولایت گریزان نیست بلکه ما با جوان و افکار آنها آشنا نشدیم و با آنها ننشستیم تا حرف های این نسل را گوش دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین نظری حضور پر شور در انتخابات را نمادی از مردم سالاری دینی و دموکراسی در نظام اسلامی دانست و گفت: باید وظیفه شخصی خودمان را در روز انتخابات نشان بدهیم.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : محمود نظری - آیت الله نظری - کاندیدای مجلس خبرگان - خبرگان مازندران -

مطالب مرتبط با : اظهار نظر حجت الاسلام محمود نظری پیرامون رد صلاحیت‌ها/ انتقاد عامل تعادل و تکامل است/ نظری به چه کسی رای خواهد داد؟!
نظر شما در مورد : اظهار نظر حجت الاسلام محمود نظری پیرامون رد صلاحیت‌ها/ انتقاد عامل تعادل و تکامل است/ نظری به چه کسی رای خواهد داد؟!

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها