مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 104921 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 21 مهر 1395 -ساعت : 10:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن
واکنش وزیر بهداشت به مرگ مشکوک دو عضو خانواده یک پزشک

واکنش وزیر بهداشت به مرگ مشکوک دو عضو خانواده یک پزشک

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- وزیر بهداشت در واکنش به مرگ دو تن از خانواده پزشک تبریزی، بر پیگیری علت وقوع این حادثه تاکید کرد

مازندمجلس: سید حسن هاشمی در پیامی درگذشت همسر و مادر بزرگ دکتر صلحیرا به وی تسلیت گفت و بر پیگیری دلیل این حادثه تاکید کرد.

وزیر بهداشت در این پیام آورده است: انا لله و انا الیه راجعون؛ جناب آقای دکتر علیرضا صلحی، خبر درگذشت همسر گرامی و مادر بزرگ محترم‌تان در روز تاسوعای حسینی موجب تآثر و تالم شد.

ضمن عرض تسلیت اینضایعه تأسف‌بار خدمت آن همکار گرامی، از خداوند مهربان برای جنابعالی و بازماندگانصبر و اجر، برای درگذشتگان مغفرت واسعه و برای پدر، مادر و برادر بزرگوارتان شفای عاجلمسئلت می‌نمایم.

دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان نماینده اینجانب، پیگیری علت وقوع این حادثه را تا حصول نتیجه نهایی بر عهده خواهند داشت.

در همین حال، سیدجمال حسینی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به خبرنگار مهر، گفته است که خانواده دکتر صلحی به دلایل مشکوک و با غذای آلوده‌ی نذری مورد سوءقصد قرار گرفته اند.

وی با بیان اینکهدو نفر از خانواده این پزشک جان خود را از دست‌ داده‌اند، عنوان داشت: سایر اعضای خانوادهوی نیز در بخش آی سی یو بیمارستان سینا تحت نظر هستند و حال عمومی آنها رو به بهبودی است.

حسینی افزود: پزشک تبریزی در این حادثه غذایی نخورده و مسموم نشده است.

به گفته وی، پلیس آگاهی پیگیر این قضیه است.


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حسینی - حادثه - تبریز - عنوان - عمومی - پزشکی - مشکوک - تسلیت - پیگیری - بهداشت - خانواده -

نظر شما در مورد : واکنش وزیر بهداشت به مرگ مشکوک دو عضو خانواده یک پزشک

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها