مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 8585 -تاریخ انتشار : سه شنبه 01 دی 1394 -ساعت : 16:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن
فریب بزرگ

فریب بزرگ

مازند مجلس: هرچه به انتخابات نزدیکتر می شویم، اظهارات گوناگون در خصوص لیست هعای مختلف در اردوگاه اصولگرایان به میان آمده و با استقبال جریان جریان رقیب روبرو شده است.

رسانه های نزدیک به دولت و اصلاحات نزدیک به جریان دولت ذوق زده شده اند. مدتی است فریاد برآورده اند که اصولگرای معتدل پیام خرداد 92 را دریافت نمودند و در صصد ارایه لیست اصولگرای معتدل هستند.

در اینجا سوال پیش می آید که چرا جریان رقیب بیش از اصولگرایان نسبت به لیست فوق خوشحال است؟

در واقع در محاسبت تشکیلاتی نباید چنین شور و شعف داشته باشند. به نظر می رسد جریان اصلاحات و نزدیکان دولت می خواهند با برافراشتن عَلَمی به نام اصولگرایان معتدل به محوریت بعضی از چهره های اصولگرا باعث انشقاق در جبهه اصولگرایی گردند و آنها را با دو لست تا پای صندوق رای بدرقه نمایند و میوه این اختلاف را در 7 اسفند بچینند.

رئیس بنیاد امید ایرانیان جناب دکتر عارف در سال گذشته بازیگر این نقش شد که ائتلاف برخی از اصولگرایان به اصطلاح معتدل با اصلاح طلبان انجام دهد، اما با سردی اصولگرایان روبرو گردید.

آقای کرباسچی از کارگزاران وارد میدان شد تا بتواند پازل فریب که توسط عارف شروع گردید را با این تعریف که کشور دچار مشکلات زیادی است که باید با همکاری رقیب سامان بخشید، به سرانجام رساند،

این جمله بسیار زیبا و فریبنده هم نتوانست مکنونات درونی آنها را سامان دهد. سوال اینجاست که چرا اصلاح طلبان در این مقطع زمانی به این رویکرد روی آورده اند، هدف آنها با کلیدواژه اعتدال، معتدل، میانه رو، غیرافراطی چیست؟
 
وقتی هدف رسیدن به قدرت باشد، جریانات مختلف ارزشی و غیرارزشی لائیک و دین گریز و دین دار آنهائیکه دارای بصیرت نیستند دچار توهم خواهند شد، همانطوریکه در سال 76 با ناطق انجام دادند، خاتمی بنویسید ناطق بخوانید،، همانگونه ای که هامیان هاشمی در انتخابات 84 دور دوم انجام دادند حالا هم با شعارهای اعتدال می خواهند سالهای قبل را تکرار و مجلس ششم دیگری به وجود بیاورند.

حالا میخواهند عده ای که مقابل فتنه ایستادند را افراطی و یا کسانی که دلسوزانه نکاتی را در خصوص برجام متذکر شدند را دلواپسان و آنهایی که از گرانی، بیکاری و معیشت مردم سخن می گویند را تندرو لقب داده و از صحنه خارج نمایند. انشقاق در بین اصولگرایان با رمز اصولگرای معتدل و اعتدال فریب بزرگی است که باید توجه جدی داشت.

نویسنده :
منبع : پایگاه اطلاع رسانی احمدعلی مقیمی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : احمدعلی مقیمی -

نظرات کاربران در مورد : فریب بزرگ
 • ممليپاسخ1چهار شنبه 02 دی 1394

  به نظر من اصلا نماينده خوبي نيست. از تفرقه ي بين اصلاحات اسمفاده مي كنه براي راي اوردن. وگرنه بهتر ايشونم هستن كه به خوان كانديدي شه و راي بياره.

 • 123پاسخ1جمعه 04 دی 1394

  آقای مقیمی شما فکر نمیکنید زمان استراحت شما فرا رسیده !!!کمی به دور برتان نگاهی بیندازید حقایق مسلمی را خواهید دید .خداحافظ

 • رزمنده اصلاح طلبپاسخ0دوشنبه 07 دی 1394

  اقای مقیمی تقصیراصلاح طلبان چیست که درمنطقه شرق مازندران اصولگراها شماروقبول ندارنددوروبرخودتونو یه نگاه کنید.ما اصلاح طلبان به منافع کشور فکرمیکنیم نه به تقسیم غنایم.ثمره هشت سال نمایندگی شما پسرفت منطقه بوده نه پیشرفت.اکثر کارخانه ها تعطیل شدندتواین منطقه.خداییش توخانواده ی شما یاخاندان شما بیکارپیدا میشه تادرد مردمو بفهمید

 • عباسیپاسخ0شنبه 26 دی 1394

  یعنی تو این حوزه کسی دیگه نیست

نظر شما در مورد : فریب بزرگ

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها