مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 8676 -تاریخ انتشار : جمعه 04 دی 1394 -ساعت : 02:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 در شلوغ‌ترین روز ثبت‌نام چه گذشت؟

گزارشی از سیر تا پیاز ثبت‌نام در فرمانداری ساری

در شلوغ‌ترین روز ثبت‌نام چه گذشت؟

اختصاصی مازندمجلس: در هوای ابری و کمی تا قسمتی سرد امروز (پنج‌شنبه)، فرمانداری ساری صحنه‌های متفاوتی را شاهد بود از حضور نامزدهای مطرح و با تجربه گرفته تا نامزدهای بی‌نام و نشان. اگرچه همه برای یک هدف (ثبت‌نام در انتخابات مجلس) آمده بودند اما نحوه ورود و شعارها و اهداف انتخاباتی آنها متفاوت بود

اختصاصی مازند مجلس: ابتدا علی‌اصغر یوسف‌نژاد به اتفاق رضا پیوندی و سیدمحمد جعفری عضو شورای شهر ساری وارد فرمانداری شد یوسف‌نژاد سابقه 2 دوره نمایندگی در مجلس و با کوله‌باری از تجربه اجرایی و تقنینی، معتقد است مجلسی موثر و کارآمد خواهد بود که معتدل‌های هر دو جریان وارد آن شوند و دوری افراطیون هر دو جناح از کرسی‌های سبز مجلس، بهترین ترکیب برای مجلس آینده خواهد بود. 

در ادامه فرامرز نقیبی در حالی وارد فرمانداری شد که دو دخترش او را همراهی می‌کردند. نقیبی در این باره گفت: قرار بود با بهترین افراد زندگی‌ام (خانواده) در ثبت‌نام اولین حضورم در انتخابات مجلس شرکت کنم که با فوت همسرم با یادگار او به اینجا آمده‌ام. نقیبی مهمترین معضل استان را بی‌همصدایی و اختلافات میان مدیران و مسئولان می‌داند و معتقد است همچنان که در یکپارچکی بهبود شرایط و عملکرد شورا و شهرداری تاثیرگذار بوده در مجلس و مجمع نمایندگان مازندران می‌تواند این تاثیرگذاری را ادامه دهد.

پس از وی، محمدعلی امیری (مدیرکل آموزش و پرورش دوره آقای احمدی‌نژاد در مازندران) با همراهی تنی چند از معلمان بنام زمان مدیریت خود، وارد فرمانداری شد امیری رشد فرهنگی و توسعه مرکز استان را در اولویت برنامه‌های خود اعلام کرد.

دقایقی بعد، علی بابایی کارنامی، مردی که خود را یک طرف ترازوی رقابت‌ها و دیگر نامزدها را در کفه‌ی دیگر ترازو می‌بیند در حالی وارد فرمانداری ساری شد که جمع کثیری از فعالان کارگری، تشکل‌ها و کارگران با سلام و صلوات او را همراهی می‌کردند و به نوعی می‌توان گفت اتاق ثبت‌نام و حتی فرمانداری ساری را قرق کردند بابایی معتقد است با حضور او دوره بت‌سازی‌های خاص و یقه‌سفیدان بی‌عمل به پایان رسیده است او در پایان همه نامزدهای این حوزه را به جنگ و رقابتی تمام‌عیار فراخواند.

در ادامه پیشنمازی، سید داوود میرفضلی (آزاده جنگ تحمیلی)، حجت‌الاسلام اکبر فرامرزی (هفتمین کاندیدای چهاردانگه‌ای)، عادل روحی (بخشدار سابق رودپی)، حجت‌الاسلام عباسعلی بهاری (نماینده اسبق مجلس) و حجت‌الاسلام عباسعلی ابراهیمی (مدیرکل سابق ارشاد مازندران) برای ثبت‌نام اقدام کردند.

عادل روحی با گلایه از دور شدن مجلس از وظایف اصلی خود به برخی مشکلات موجود در قوانین اشاره کرد و پرداختن نامزدها و نمایندگان به حواشی و دخالت در امور اجرایی را از جمله مهمترین معضلات نمایندگان مجلس‌ مازندران دانست.

حجت‌الاسلام بهاری در ابتدا دلیل حضورش را درخواست برخی بزرگان و صاحب‌نظران اصلاحات استان عنوان کرد و متواضعانه گفت اگر بزرگان و صاحبنظران به این نتیحه رسیدند که افرادی بهتر و کارآمدتر از من وجود دارند به نفع اصلاح‌طلبان کنار می‌روم در غیر اینصورت به فعالیت خود ادامه می‌دهم.

تا پایان امروز تقریبا همه چهره‌ها و نامزدهای احتمالی برای ثبت‌نام اقدام کردند و به نظر می‌رسد فردار روز آرام‌تری را در فرمانداری شاهد خواهیم بود. لازم بذکر است مشروح مصاحبه برخی از نامزدهای انتخاباتی این حوزه را در این پایگاه خبری منتشر می‌شود.

علی‌اصغر یوسف‌نژاد پس از ثبت‌نام؛

علی‌اصغر یوسف‌نژاد پس از ثبت‌نام در جمع خبرنگاران درباره علت حضور مجدد خود در انتخابات مجلس، اظهار کرد: من فکر می‌کنم که در شرایط کنونی سیاسی و اجرایی مملکت نیاز به مجلس توانمند، قدرتمند و کارآمد با وجود افرادی کارشناس، متعهد و باسابقه داریم. (لینک خبر کامل)

نقیبی: قابلیت‌هایم فراتر از شوراست/ اختلافات مسئولان بزرگترین چالش استان است

فرامرز نقیبی پس از ثبت‌نام در جمع خبرنگاران، رسانه‌ها را موجب رونق و نشاط انتخابات عنوان کرد و در ادامه به اهداف حضور در انتخابات این دوره پرداخت و گفت: در طول 37 سال انقلاب بسیاری از خدمت به مردم سخن گفتند و می‌گویند ولی در عمل چیز دیگری می‌بینیم و نسل جوان‌تر و برخی از همنسلان ما اعتقاد دارند اقدامات لازم انجام نشده برای همین با شعارهای جدید و انگیزه‌های متفاوت برای رفع کمبودها و کاستی‌ها اقدام می‌کنند. (لینک خبر کامل)

گزارش: مجید ساجدی فر

تصاویر: محسن هدایتی

MHB_3951 copy

MHB_4015 copy

MHB_4146 copy

MHB_4214 copy

MHB_4273 copy

MHB_3892 copy

MHB_3990 copy

MHB_4271 copy

MHB_4440 copy

عادل روحی خزرنما (3)

عباس علی ابراهیمی  خزرنما (5)

عباس علی ابراهیمی  خزرنما (10)

مهدی رمضانی خزرنما (5)

MHB_4040 copy

MHB_4048 copy

MHB_4167 copy

MHB_4376 copy

MHB_4412 copy

MHB_4477 copy

MHB_4562 copy

MHB_4501 copy

MHB_4490 copyلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرمانداری ساری - انتخابات مجلس دهم -

نظرات کاربران در مورد : در شلوغ‌ترین روز ثبت‌نام چه گذشت؟
 • مهدی شهروندسارویپاسخ3جمعه 04 دی 1394

  مهندس نقیبی راهمه دوست دارندوشخصی است مردمی ودلسوز وکاردان وهدفش خدمت به مردم است ودرطول مدتی که درشورابعنوان رئیس شواری ساری ورئیس شورای مازندران بودند نشان دادندمدیری توانمند وکاربلدهستندودرهرشرایطی به فکرمردم هستندواخلاق ومنش وباتقوی بودنش ومردمی ودلسوز بودنش زبانزدعام وخاص بوده وازهرلحاظ شرایط ورود به مجلس رادارندومردم شریف وقدرشناس اینبارهم به مهندس نقیبی اعتمادخواهندکرد.براساس پیش بینی ها یکی ازنمایندگان دوره دهم به مجلس هستند ودرآن هیچ شکی نیست.

 • سیناپاسخ3جمعه 04 دی 1394

  خدایامدیرانی همچون آقای نقیبی رابرای مانگه داشته باش .خدایی بایدقدرچنین افرادبامحبت وبامعرفت رابدانیم.

 • سید سارویپاسخ6جمعه 04 دی 1394

  با سلام خدمت همه ی نامزدای محترم انتخاباتی اروزی موفقیت برای همه دارم

  محمد علی امیری گ زینه اول رای این دوره بنده می با شد

 • میاندرودیپاسخ7شنبه 05 دی 1394

  انتخاب این دوره مردم میاندرود فقط محمد علی امیری مرد توانمند ملی کشورمان.

  • جوان میاندرودی3شنبه 05 دی 1394

   دروغ نگو ازطرف مردم میاندرود نظرنده.

نظر شما در مورد : در شلوغ‌ترین روز ثبت‌نام چه گذشت؟

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها