مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 8748 -تاریخ انتشار : شنبه 05 دی 1394 -ساعت : 12:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جذب بودجه 40 میلیاردی توسط یوسف‌نژاد برای توسعه ساری کمک شایانی به عبوری بود

مدیر پژوهشگاه مطالعات راهبردی تمدنشهرهای دانش‌بنیان در گفت‌وگو با مازندمجلس:

جذب بودجه 40 میلیاردی توسط یوسف‌نژاد برای توسعه ساری کمک شایانی به عبوری بود

اختصاصی مازند مجلس: غلامرضا رمضانی‌پور عضو هیات علمی دانشگاه، با اشاره به واقعیت‌های جامعه امروز، تصریح کرد: جدی‌ترین مشکل امروز کشور، رکود و وضعیت دردآور اقتصادی مردم است که با بازی‌های حزبی و جریانی، رنج و مشقت مردم التیام نمی‌یابد

اختصاصی مازند مجلس: غلامرضا رمضانی‌پور مدیر پژوهشگاه مطالعات راهبردی تمدنشهرهای دانش‌بنیان در گفت‌گوی اختصاصی با مازندمجلس با اشاره به کمک شایان یوسف‌نژاد در زمانی که معاون پارلمانی وزیر اقتصاد بود، اظهار کرد: کمک 40 میلیارد تومانی دکتر یوسف‌نژاد به عنوان معاون وزیر اقتصاد به شهر ساری و مدیریت مهندس عبوری نشان داد که یوسف‌نژاد پس از سال‌ها گمشده خویش را در مقوله توسعه شهر ساری پیدا کرد.

وی، افزود: شواهد نشان می‌دهد که شهروندان فهیم ساروی در پی انتخاب گزینه‌ای همسو با برنامه توسعه شهری شهردار هستند تا ساری به جایگاه شایسته خود به عنوان مرکز استان دست یابد بنابراین به نظر می‌رسد مردم ساروی پس از انتخاب صحیح شهردار توسط شورا، با انتخاب نماینده‌ای شایسته به دنبال تکمیل فاز دوم کمک به توسعه شهر ساری هستند.

عضو هیات علمی دانشگاه، تصریح کرد: یوسف‌نژاد با نفوذ و تعاملی که با مدیران دولت روحانی دارد می‌تواند گام‌های بسیار موثری را در کمک به توسعه شهر ساری انجام دهد.

رمضانی‌پور، اضافه کرد: با وجود شهردار عملگرا و با دانشی همچون مهندس عبوری، شعار راهبردی شهروندان ساروی در این دوره از انتخابات مجلس «انتخاب شایسته، ساری سربلند» خواهد بود چرا که منتخب مردم باید بداند که وکیل مردم است نه وکیل دولت یا جریان فکری خاص.

عضو هیات علمی دانشگاه، با اشاره به واقعیت‌های جامعه امروز، تصریح کرد: جدی‌ترین مشکل امروز کشور، رکود و وضعیت دردآور اقتصادی مردم است که با بازی‌های حزبی و جریانی، رنج و مشقت مردم التیام نمی‌یابد.

وی، در انتها یکی از چالش‌های عمده مجلس فعلی را اتخاذ تصمیمات فله‌ای و غیرکارشناسانه و در برخی موارد بدون توجه کامل به منافع ملی دانست و گفت: نیاز است مجلس آینده، عملگرا، دانش‌بنیان و در پی منافع ملی باشد.


جذب بودجه 40 میلیاردی توسط یوسف‌نژاد برای توسعه ساری کمک شایانی به عبوری بود

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عادل رمضانپور - علی اصغر یوسف نژاد - مهدی عبوری -

نظرات کاربران در مورد : جذب بودجه 40 میلیاردی توسط یوسف‌نژاد برای توسعه ساری کمک شایانی به عبوری بود
 • امیرپاسخ6شنبه 05 دی 1394

  جنابعالی کجایی هستید وباچه مدارک واسنادی این حرفها رامی زنید

  • 1233چهار شنبه 09 دی 1394

   استاد فرهیخته دانشگاه پیام نور وپژوهشگر نمونه

 • 123پاسخ0شنبه 05 دی 1394

  جناب رمضانی پور انسان مطلع وپاکدست وعالمی هستند .نظر این استاد فرهیخته قابل تامل وارزشمند. است .یوسف نژاد ونقیبی میتوانند مثل دوبال قدرتمند برای شهردار ساری به سازندگی ساری سرعت بخشند

  • محقق0دوشنبه 07 دی 1394

   دوستان ولی اینطورکه مشخص است نقیبی رای اول میارند.

 • محمدحسینپاسخ6یکشنبه 06 دی 1394

  خیلی سخت است برای جناب یوسف نژاد این دوره رای بیارند.خیلی بعید است چون درساری که زیادرای ندارند.

 • Rپاسخ1سه شنبه 08 دی 1394

  آقای یوسف نژاددودوره ای که نماینده بودند جه کارمثبتی راانجام داده اند ولی بهتراست که انصراف بدهند چون مثل سری قبل رای نمیارند.

 • ع- پاسخ1دوشنبه 19 بهمن 1394

  با سلام بله بودجه 40 میلیاردی ارزش دارد اما درست خرج کردن هم هنر می خواهد. نا اینکه با پول بیت المال خیابان را اسفالت کنی و ظرف چند ماه بعد مجددا آسفالت کنده کاری شود یعنی بعد از زمان اندک دوباره خیابان ها به حال و روز قبل از اسفالت کردن می افتند این یعنی بی مدیریتی و بی برنامه بودن و حیف و میل مال نزدیک به 800000 نفر جمعیت. اگر بر نامه درست داشته باشیم کارها درست انجام می گیرد پس این اتفاق نشان از بی برنامه بودن است. وقتی خیابانی اسفالت شد دیگر حداق ظرف 3 سال هیچ کند و کاری بابت آپارتمان سازی نباید صورت گیرد. مگر حوادث غیرمترقبه باعث کند و کاری شود.

نظر شما در مورد : جذب بودجه 40 میلیاردی توسط یوسف‌نژاد برای توسعه ساری کمک شایانی به عبوری بود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها