مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 8812 -تاریخ انتشار : یکشنبه 06 دی 1394 -ساعت : 15:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شهرداری ساری شهر را تبدیل به کارگاه کرده است/ با پول فروش زندان ساری شهر ساخته شد/ آدمی هستم که قدرت آوردن سرمایه گذار و لابی‌های بالادست را بلدم

سید رمضان شجاعی با حضور در دفتر مازندمجلس:

شهرداری ساری شهر را تبدیل به کارگاه کرده است/ با پول فروش زندان ساری شهر ساخته شد/ آدمی هستم که قدرت آوردن سرمایه گذار و لابی‌های بالادست را بلدم

اختصاصی مازند مجلس: اتفاقی که برای ریاست جمهوری سال 92 افتاد برای انتخابات مجلس دهم هم روی خواهد داد/ رابطه‌ام با دامادی خیلی خوب و در حد عالی است. ما هیچ مشکلی با آقای دامادی نداریم. چنانچه قبلا هم هیچ مشکلی با آقای یوسف‌نژاد نداشتیم. من اهل تعاملم و با همکاران ارتباط خوبی دارم/ اکنون علیه کسی صحبتی نکردم فقط تقاضای من این است به تمامی کاندیداها احترام بگذارند و کارشناسی حرف بزنند و اطلاعات خود را در مورد عملکرد و کار نمایندگان ارتقاء بدهند

اختصاصی مازند مجلس: سید رمضان شجاعی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر پایگاه خبری مازندمجلس پیرامون عملکرد دولت دکتر روحانی در طی این دو سال گفت: دولت تلاش کرده فضای کسب و کار را رونق ببخشد. اما به دلیل تحریم‌ها و درآمدهای نفتی دچار مشکل جدی هست و اگر این رکود ادامه پیدا کند قطعا موجب خسارت‌های بزرگ اقتصادی خواهد شد که جبران کردن آن بسیار سخت است. امیدواریم دولت برای گشودن راه‌های میانبر و حل و فصل این مشکلات اقتصادی تدبیری کند. به هر اقتصاد ما دچار شوک انتزاعی هست. امیدواریم با این آینده‌ای که در پیش داریم، قضیه برجام و پساتحریم فضای کسب و کار جهش بکند وگرنه رسیدن قیمت نفت از 100 دلار به 30 دلار بسیار نگران کننده است. شاید در آینده کاهش بیشتری پیدا کند تا سقف رسیدن به 20 دلار.

نماینده مردم ساری با اشاره به عملکرد استانداری مازندران که آن هم تحت تاثیر شرایط اقتصاد کشوری است، گفت: استانداری مازندران هم به علت نداشتن پول و اعتبار، در توسعه طرح‌ها و پروژه‌ها مشکلات بسیاری دارد. کمتر پروژه‌ی نیمه تمام در حال تکمیل است. پروژه‌های ملی ما و اعتبارات استانی ما در استانداری تحقق پیدا نکرد. یه بخش عمده مربوط به بودجه کل کشور است و یک بخشی هم مربوط به تلاش‌های استان است که باید تحرکاتی صورت بگیرد که از وضعیت رکود خارج شود.

وی همچنین در مورد پروژه‌های عمرانی شهرداری ساری گفت: عمدتا پروژه‌های نیمه تمام که در ساری داریم توسط بودجه‌های اختصاصی شهرداری ساری در حال تکمیل است. شهرداری ساری شهر را تبدیل به کارگاه کرده است و در این راه شبانه‌روز کار می‌کند.

 

پیش‌بینی پیرامون انتخابات آینده مجلس

شجاعی کیاسری در مورد انتخابات اسفندماه سال جاری گفت: اتفاقی که برای ریاست جمهوری سال 92 افتاد برای انتخابات مجلس دهم هم روی خواهد داد. چون مردم یک دوره ریاست جمهوری اصلاح طلبان تند را تجربه کردند، یک دوره هم اصولگرایان تند را تجربه کردند که الحمدالله به دولت اعتدال رسیدند. این دوره هم اگرچه مجلس ما مجلس اصولگرایی است اما فکر کنم مجلس آینده گرایشش به سمت مجلس اعتدالی باشه که حتما بار تجربی و بار علمی داشته باشد.

 

با دامادی اختلافی ندارم

نماینده دو دوره مردم ساری در مجلس شورای اسلامی پیرامون ارتباطش با دیگر نماینده ساری، گفت: رابطه‌ام با دامادی خیلی خوب و در حد عالی است. ما هیچ مشکلی با آقای دامادی نداریم. چنانچه قبلا هم هیچ مشکلی با آقای یوسف‌نژاد نداشتیم. من اهل تعاملم و با همکاران ارتباط خوبی دارم.

شجاعی در مورد اختلافات بین اعضای مجمع نمایندگان در مورد منطقه آزاد، گفت: در مورد مسئله منطقه آزاد اختلاف نظر وجود داشت و هر نماینده‌ای به دنبال این بود حوزه انتخابیه خودش را منطقه آزاد کند. هر کدام از نماینده‌ها استدلالی داشتند که در نهایت منجر به این شد دولت فعلا دست نگه دارد.

 

خاک چهاردانگه وکیل‌خیز است!

نماینده چهاردانگه‌ای ساری در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به دلیل تعدد نامزدها از این منطقه، گفت: این نشان می‌دهد خاک چهاردانگه وکیل خیز است و نمی‌خواهند کرسی چهاردانگه از دست برود!

وی تصریح کرد: تا آنجایی که برایمان مقدور بود در اعتبارات ملی و اعتبارات استانی تلاش‌هایی کردیم و فعالیت‌هایی که باید صورت می‌گرفت، صورت گرفت. در زمانی که کشور مشکلات عدیده‌ی مالی دارد ما چندین پروژه بزرگ ملی در حال انجام داریم. به طور مثال پروژه گازرسانی ساری به دامغان 300 میلیارد تومان اعتبار دارد. پروژه بیمارستان هزار تختخوابی که به زودی ان‌شاالله کارش شروع می‌شود. فولاد مازندران زمینش واگذار شده و مجوزهایش گرفته شد. با استاندار و وزیر صنعت ملاقات داشتیم. فولاد مازندران پس از فولاد اصفهان و فولاد خوزستان سومین مجتمع فولاد کشور است که مکان قبلی سایپا را داریم تبدیل به فولاد می‌دهیم که کار بسیار بزرگ و اشتغال زایی است.

 

نماینده یک شهر برآیند تفکر مردم آن شهر است

شجاعی پیرامون نماینده یک شهر گفت: هر شهری دنبال این است که افراد توانمند را به مجلس بفرستد. در مجلس کسانی نماینده هستند که چند دوره نماینده بودند، وزیر و استاندار بودند. مجلس مرکز لابی است. هر شهری نماینده‌ای که انتخاب می‌کند، توان فکری و فرهنگی خودش را به مجلس معرفی می‌کند.

وی در مورد ثبت نامش از وزارت کشور توضیح داد: در دوره قبل هم از وزارت کشور اقدام به ثبت نام در انتخابات کرده بودم و اتفاق خاصی نبود. وزارت کشور فرم‌هایی را در مجلس توزیع کرد که فرم رو پر کردیم و در وزارت کشور ثبت نام کردیم. این هم امکانی بود که وزارت کشور در اختیار نمایندگان می‌گذارد.

 

با پول فروش زندان ساری شهر ساخته شد

نماینده مازندران در مورد جنجال‌های پیرامون خرید زندان ساری گفت: ما یک سرمایه‌گذار آوردیم که زندان ساری را خرید. بعد گفتند شجاعی 5 میلیارد گرفته، عبوری 6 میلیارد گرفته. اگر سرمایه‌گذار بیاوریم می‌گویند پول خورده و اگر نیاوریم می‌گویند چرا نیاوردین. کسانی که این حرف‌ها را می‌زنند هدفشان چه هست؟ انسان باید ایمان و باور و اعتقاد داشته باشد. زندانی که 32 میلیارد فروخته شد و با همین پول شهر ساخته شد. حالا این آقای خریدار به هر دلیلی دستگیر شده چه ربطی به ما دارد؟

وی ادامه داد: این حرفها را قاطی کارهای بزرگ کردن نوعی خیانت است و انگیزه خدمت را کم می‌کند . جوانمردانه نیست. ولی ما الان می‌خواهیم همچنان ادامه بدهیم و دنبال سرمایه‌گذار برای فولاد هستیم که حتما می‌آوریم. بالاخره ما باید سرمایه گذار بیاوریم که اشتغال ایجاد شود.

 

ادبیات برخی نامزدها عوام فریبانه است

شجاعی در مورد: من آدمی هستم که توانمندی آوردن سرمایه‌گذار و لابی‌های بالادست را بلدم. اگر بنا باشد با این حرفها این حرکات صورت نگیرد این خیانت به خدمت به شهر است. نباید رقیب را ناجوانمردانه از میدان به در کرد. اگر کسی بیاید و بگوید من یک کلمه علیه نامزد دیگر صحبت کرده‌ام، به او جایزه می‌دهم. حالا کسانی که آمدند نقد منصفانه می‌کنند خوب است ولی برنامه‌های خودشان هم بگویند. برخی از این نامزدهای محترم حرفهایی می‌زنند که واقعا نشان می‌دهد الفبای کار نماینده را نمی‌شناسند. نوعی ادبیاتی دارند که عوام فریبانه است. کار نماینده قانونگذاری در مجلس است یعنی اشراف یک نماینده به مسائل اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، بین المللی باشد. نماینده برای بهداشت، آموزش، فرهنگ، ورزش و ... قانون تعیین کند. هرکسی که در این زمینه‌ها اطلاعات بیشتری داشته باشد می‌تواند موفق‌تر عمل کند. ولی کسی که با الفبای قانون مجلس آشنا نیست، روی بودجه نویسی، روی کار نماینده اظهار نظر می‌کنند و فکر می‌کنند نماینده باید برود از تهران اعتبار کول کند بیارد. گرفتن اعتبار راه و روش دارد. خواهش من از کاندیداهای محترم این است یک اطلاعاتی از کار نماینده مجلس داشته باشند و کارشناسی صحبت کنند. مردم ما خوب می‌فهمند. صرف شعارهای داغ و هیجانی درست نیست و به نتیجه نمی رسد.

 


توضیح شجاعی در مورد ورود دیگر نامزدها

دکتر شجاعی در مورد ورود نامزدهایی که نسبت خانوادگی با وی دارند گفت: به حضور همه کاندیداها احترام می‌گذارم. حضور گسترده کاندیداها می‌تواند فضای دموکراتیک در کشور ایجاد کند. هرچه تعداد کاندیداها بیشتر باشد سطح دموکراسی انتخابات و ایران بالاتر می‌رود. هرکسی حق وارد شدن و انتخاب شدن را دارد.

وی ادامه داد: تاکنون علیه کسی صحبتی نکردم فقط تقاضای من این است به تمامی کاندیداها احترام بگذارند و کارشناسی حرف بزنند و اطلاعات خود را در مورد عملکرد و کار نمایندگان ارتقاء بدهند.

شجاعی در انتها گفت: ان‌شالله بتوانیم یک انتخابات گرم و پرشور داشته باشیم و مردم با حضور حماسی خودشان اصل حضور و مشارکت را ارتقا ببخشند که به نفع نظام است.

توضیح: قسمت دوم این مصاحبه به زودی از همین پایگاه منتشر خواهد شد


شهرداری ساری شهر را تبدیل به کارگاه کرده است/ با پول فروش زندان ساری شهر ساخته شد/ آدمی هستم که قدرت آوردن سرمایه گذار و لابی‌های بالادست را بلدم

شهرداری ساری شهر را تبدیل به کارگاه کرده است/ با پول فروش زندان ساری شهر ساخته شد/ آدمی هستم که قدرت آوردن سرمایه گذار و لابی‌های بالادست را بلدم

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سید رمضان شجاعی کیاس - شجاعی کیاسری - پادگان ساری - مهدی عبوری - انتخابات مجلس مازندر - یوسف نژاد - محمد دامادی -

مطالب مرتبط با : شهرداری ساری شهر را تبدیل به کارگاه کرده است/ با پول فروش زندان ساری شهر ساخته شد/ آدمی هستم که قدرت آوردن سرمایه گذار و لابی‌های بالادست را بلدم
نظرات کاربران در مورد : شهرداری ساری شهر را تبدیل به کارگاه کرده است/ با پول فروش زندان ساری شهر ساخته شد/ آدمی هستم که قدرت آوردن سرمایه گذار و لابی‌های بالادست را بلدم
 • شهروندپاسخ23یکشنبه 06 دی 1394

  چطور شد همیشه مازند مجلس از کاندیدها مورد نظر خود کلی تعریف وتمجید میکنه وبعد مصاحبه رو میزاره ولی در مورد دکتر شجاعی حتی ایشون رو معرفی نکرد وبیوگرافی از خودش و مسولیتهایش نگفت من همه مصاحبه های در مازند مجلس رو میخوتم بعضی افراد رو در حد خدایی بالا میبرند مثلا آقای ز عضو شورای شهر عناد مازند مجلس نسبت به این نماینده خدوم مشخص وواضح هست لطفا مدیر محترم سایت این ابهام وسوال را که طبق رسم سایت شما ابتدا مصاحبه شونده رو ومسولیتهای او رو وکارکرد ش رو به مردم معرفی میکردیدمیکنید چرا در مورد دکتر شجاعی ایشون رو معرفی نکردید این جز عناد چیز دیگری هست لطفا مدیر جواب دهد مگر اینکه مدیر نظارت نداشته باشند واقعا جای تاسف هست وهر آدمی متوجه این عناد شما میشه

  • ساروی1یکشنبه 06 دی 1394

   مازندمجلس همیشه بیطرفی خودش ثابت کرده وبنظرم بهترین سایت مازندران است.چون مازندمجلس هم می داند چه کسی عملکرد دارد ومردم مااین دوره به کسانی رای می دهند که عملکرد داشته باشند ومردمی ودلسوز وباخلاق وکاردان باشند.مازندمجلس دوستت داریم.

  • ناکجاآبادی12چهار شنبه 09 دی 1394

   جناب دکتر شجاعی کاملا شناخته شده هست و نیاز به معرفی ندارد

 • شهر وند سارویپاسخ1دوشنبه 07 دی 1394

  اقای شجاعی شما از اول چقدر تجربه داشتیدحالا بقیه را ایراد نکنید ،سایپا رابعد از کلنک زدن تبدیل به فولاد نمودید، فولاد را می خواهید تبدیل به چه کارخانه ای بکنید؟ البته همه اینها فعلا روی کاغذ است هر لحظه احتمال عوض شدن انها است، بعضی حرفهایت درست،ولی پیشنهاد میشه یکبار دیگر مصاحبه خود رامرور وگوش کن واقعا چقدر کارشناسی است،مانند نماینده ...... حرف نزنید این حرفها در این ایام کاملا انتخاباتی است واثر معکوس دارد شما هشت سال فرصت کارو تبلیغات داشتید بهتربود این حرفها را کسی دیگر از طرف شما میگفت.

 • NiMAپاسخ0دوشنبه 07 دی 1394

  این صحبتهاچراتاکنون گفته نشده وهمینکه انتخابات نزدیک است بایداین حرفها زده شود یعنی چه؟

 • سارویپاسخ1دوشنبه 07 دی 1394

  پس یعنی اینکه خواهر خانمت در صحنه بماند؟یادت باشه آقای دکتر شجاعی ،فردا دبه نکنی که اینها باعث شکست من شدند؟خئت خواستی داداش.پای حرفت باش

 • شهروند سارویپاسخ0دوشنبه 07 دی 1394

  آقای شجاعی دیگر تاریخ انقضای شما به پایان رسیده. بهتر بود انصراف دهید، هنوز هم وقت دارید و دیر نشده است.

 • آشناپاسخ0دوشنبه 07 دی 1394

  یعنی اقای شجاعی و اقای عبوری حتی تحقیق نکردند که خریدار زندان چه جور أدمیه؟ همینکه ۳۲ میلیارد پول داد و زندان رو خرید باعث افتخار شماست؟طرف خریدار دزد از اب دراومد. حالا ما چه جوری به شما اعتماد کنیم؟ چطور ثابت می کنید که ۵یا۶میلیاردیاین وسط نگرفتید؟

 • سارویپاسخ0دوشنبه 07 دی 1394

  اقا زدی ابروی ساری رو با این تجزیه های بیجا بردی حالا به جای عزر خواهی از مردم میگی اشکال نداره.ان شا الله این کار شما در حق ساری با درایت فرماندار و شهردار قوی به حالت قبل برمیگردد.(تجزیه ساری)

 • اشکانپاسخ1دوشنبه 07 دی 1394

  دونماینده فعلی مجلس بعیداست که رای بیارند چون مردم این دوره به افرادجدید رای می دهتد.

 • میاندرودیپاسخ0دوشنبه 07 دی 1394

  آقای شجاعی دیگه کارازین کارهاگذشته دیگه برای جنابعالی دیرشده است واقعا دیگه بسه بایدبرید استراحت کنید وجایتان رابه افرادجدبدبدهید.فقطحرف حرف حرف پس کی عمل

 • جنوب شهرساریپاسخ1دوشنبه 07 دی 1394

  جناب شجاعی توی راهبند -چهاردانگه -دودانگه دیگه رای ندارد.

 • راستگوپاسخ1سه شنبه 08 دی 1394

  خداحافظ آقایان شجاعی ؛ دامادی ؛ یوسف نژاد نمایندگان قبلی وفعلی مجلس

 • چهاردانگهپاسخ18سه شنبه 08 دی 1394

  سلام دکتر یوسف نژاد.......یوسف گم گشته بازآید

  • جوان3چهار شنبه 09 دی 1394

   آقای یوسف نژاد دودوره ای که نماینده بودندچکارمثبتی راانجام داده اند ومثل دوره قبل رای نمیارند هفتم اسفندمشخص خواهدشد.

 • سارویپاسخ2پنج شنبه 10 دی 1394

  آقایان شجاعی دامادی یوسف نژاد زارعی دیگه رای نمی آورند هیچ کاری برای ساری و میاندورود نکردن تاریخ انقضاشون گذشت

نظر شما در مورد : شهرداری ساری شهر را تبدیل به کارگاه کرده است/ با پول فروش زندان ساری شهر ساخته شد/ آدمی هستم که قدرت آوردن سرمایه گذار و لابی‌های بالادست را بلدم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها