امروز یکشنبه 02 مهر 1396 ساعت 12:04:15

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 9036 -تاریخ انتشار : یکشنبه 13 دی 1394 -ساعت : 18:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن
انصراف 7 نفر از کاندیداتوری در انتخابات / 15 دی زمان اعلام ردصلاحیت‌ها، 4 روز فرصت اعتراض

رئیس ستاد انتخابات مازندران خبر داد؛

انصراف 7 نفر از کاندیداتوری در انتخابات / 15 دی زمان اعلام ردصلاحیت‌ها، 4 روز فرصت اعتراض

اختصاصی مازندمجلس: در آستانه اعلام رد صلاحیت نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت‌و‌گوی مفصلی داشتیم با دکتر علیرضا یونسی معاون سیاسی و امنیتی استاندار که مسئولیت ریاست ستاد انتخابات مازندران را نیز بر عهده دارد.

اختصاصی مازند مجلس: در آستانه اعلام رد صلاحیت نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت‌و‌گوی مفصلی داشتیم با دکتر علیرضا یونسی معاون سیاسی و امنیتی استاندار که مسئولیت ریاست ستاد انتخابات مازندران را نیز بر عهده دارد.

وی پیرامون تعداد ثبت نامی‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی در مازندران اظهار داشت: در یکی از حوزه ها نام یک نامزد 2 بار بیان شده بود و در یک حوزه نیز نام یک ثبت نامی دیر اعلام شده بود اما پس از اصلاحیه‌های نهایی، تعداد دقیق ثبت نامی‌ها 305 نفر می‌باشد.

رئیس ستاد انتخابات مازندران پیرامون تعداد انصرافی‌ها از نامزدی در دهمین دوره انتخابات مجلس در مازندران بیان داشت: تا کنون 7 نفر از کاندیداتوری در انتخابات انصراف دادند که از این تعداد 6 نفر مرد و یک زن می‌باشد.

وی پیرامون حوزه‌های انتخابیه نامزدهای انصرافی از انتخابات نیز بیان داشت: از مجموع 7 نامزد انصراف دهنده از حوزه انتخابیه قائمشهر، و بابل هر کدام 2 نفر، و از حوزه‌های انتخابیه ساری، آمل و بابلسر هر کدام یک نفر انصراف خود را اعلام داشتند.

یونسی پیرامون زمان و نحوه اعلام بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات نیز بیان داشت: تا پایان روز 14 دی ماه بررسی‌ها برای صلاحیت اولیه نامزدها ادامه خواهد داشت و در روز 15 دی ماه نامزدهایی که صلاحیت آنها رد شده باشد به شکل مستند به آن نامزد اعلام خواهد شد و وی می‌تواند از زمان اعلام رد صلاحیت به مدت 4 روز نسبت به رد صلاحیت خود اعتراض و پیگیری نماید و پس از آن روند بررسی صلاحیت نامزدها در هیئت‌های نظارت به جریان خواهد انفتاد.

شرح کامل این گفت‌و‌گو به زودی از همین پایگاه خبری منتشر خواهد شد.


انصراف 7 نفر از کاندیداتوری در انتخابات / 15 دی زمان اعلام ردصلاحیت‌ها، 4 روز فرصت اعتراضلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : یونسی - علیرضا یونسی - ستاد انتخابات - مازندران -

نظر شما در مورد : انصراف 7 نفر از کاندیداتوری در انتخابات / 15 دی زمان اعلام ردصلاحیت‌ها، 4 روز فرصت اعتراض

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها