مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 111496 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 06 آبان 1395 -ساعت : 14:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن
در بررسی وزرای پیشنهادی فتنه خط قرمز مجلس است/ توقع مردم تغییر در حوزه اقتصادی بود

امیرحسنخانی :

در بررسی وزرای پیشنهادی فتنه خط قرمز مجلس است/ توقع مردم تغییر در حوزه اقتصادی بود

مازندمجلس: نماینده مردم فردوس و طبس در مجلس با تأکید بر اینکه مجلس نقطه نظرات خاص خود را درخصوص بررسی وزرای پیشنهادی دارد، گفت: مجلس یکسری خطوط قرمز برای خود دارد که یکی از آنان فتنه است و در واقع فتنه خط قرمز مجلس است.
مازندمجلس:محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مجلس شورای اسلامی پیرامون ارزیابی مجلس نسبت به وزرای پیشنهادی دولت، اظهار داشت: دولت سه وزیری که در گذشته از مجلس نهم نتوانسته بودند رأی اعتماد کسب کنند را دوباره به این مجلس معرفی کرده است.

وی با بیان اینکه فکر نمی‌کنم دولت برای معرفی وزرا، خیلی وقت گذاشته باشد، افزود: از آنجایی که مدت زیادی تا پایان کار دولت کنونی نمانده است، دست دولت برای معرفی وزرا باز نبوده است تا بتواند هرکسی را معرفی کند. همچنین اینکه ممکن است بسیاری افراد بخاطر مدت کوتاه باقیمانده، وزرات را نپذیرفته باشند.

نماینده مردم فردوس و طبس در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مجلس نقطه نظرات خاص خود را درخصوص بررسی وزرای پیشنهادی دارد، گفت: مجلس یکسری خطوط قرمز برای خود دارد که یکی از آنان فتنه است. در واقع فتنه خط قرمز مجلس در ارزیابی وزرا است.

امیرحسنخانی ادامه داد: از جمله موارد دیگر این است که مجلس به دنبال افرادی است که آنان بجای حاشیه و سیاسی‌کاری به کار و عمل بپردازند.

این نماینده مجلس گفت: البته توقع جامعه در حوزه‌هایی که تغییر کرده‌اند، نبوده است. توقع جامعه و مردم بیشتر تقویت وزرای اقتصادی بود و اینکه در بدنه اقتصادی دولت تحولی صورت گیرد، چراکه عمده مشکل مردم مسائل اقتصادی و معیشتی است.

وی در پایان گفت: در ارزیابی کلی می‌توان چنین گفت که 2 نفر از وزرا رأی اعتماد مجلس را کسب خواهند کرد.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اقتصادی - معرفی - وزرای - اینکه - نماینده - ارزیابی - امیرحسنخانی - پیشنهادی - پایان - جامعه - نبوده - شورای - گفت‌وگو - بررسی - تغییر - اسلامی - اعتماد -

مطالب مرتبط با : در بررسی وزرای پیشنهادی فتنه خط قرمز مجلس است/ توقع مردم تغییر در حوزه اقتصادی بود
نظر شما در مورد : در بررسی وزرای پیشنهادی فتنه خط قرمز مجلس است/ توقع مردم تغییر در حوزه اقتصادی بود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها