امروز یکشنبه 02 مهر 1396 ساعت 12:05:38

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 9084 -تاریخ انتشار : سه شنبه 15 دی 1394 -ساعت : 20:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
گزینه قطعی حزب ندای ایرانیان در شرق مازندران وحید رحمانی خلیلی است

صادق خرازی موسس حزب ندای ایرانیان:

گزینه قطعی حزب ندای ایرانیان در شرق مازندران وحید رحمانی خلیلی است

اختصاصی مازندمجلس: صادق خرازی تصریح کرد: در حال حاضر از حوزه انتخابیه شرق مازندران جناب آقای دکتر «وحید رحمانی خلیلی» گزینه قطعی حزب ندا در مازندران می‌باشند و در سایر حوزه‌ها نیز مسئول کمیته انتخابات حزب ندا در مازندران در حال نهایی کردن لیست انتخاباتی حزب می‌باشد

اختصاصی مازند مجلس:سیدمحمدصادق خرازی رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با حضور در همایش (نقش انتخابات در توسعه پایدار) که در بهشهر برگزار شده بود، گفت: بسیاری تلاش کردند نام اصلاح طلبان در کشور دفن شود اما نشد. خیلی تلاش کردند نام اصلاح طلبی را مترادف لیبرالیسم قرار دهند اما نتوانستند. اصلاح‌طلبی همیشه زنده است.

وی با اشاره به پیام اصلاح طلبی گفت: باید با هم باشیم چرا که میخواهیم ایران را، مهد دلیران و شیران را تحویل آیندگان بدهیم. وظیفه انقلابی و انسانی ما این است به دنبال عدالت برویم، خودمان حذف شویم اما اصلاح طلبی حذف نشود.

خرازی پیرامون فعالیت حزب ندای ایرانیان در مازندران گفت: حزب ندا در مازندران همچون سایر استان‌ها اقدام به عضوگیری نموده که صدها عضو و علاقه‌مند در مازندران داریم و افراد بسیاری نیز اعلام همکاری نمودند، در حال حاضر ترکیب شورای استان آن در حال شکل گرفتن هست و ساماندهی افرادی که اعلام همکاری نمودند در حال انجام است.

موسس حزب ندای ایرانیان با تاکید بر معرفی نامزدها از تمامی حوزه‌های انتخابیه در انتخابات پیش رو گفت: تقریبا اکثر اطلاعات اولیه نامزدهای ثبت نام شده در انتخابات فارغ از گرایشات سیاسی آنان از سوی کمیته انتخابات حزب ندا در مازندران احصا شده است و با توجه به گرایشات سیاسی نامزدها، میزان رای آوری، همسویی با حزب ندا و سایر شاخص‌های عمومی در حال رایزنی با کاندیدا برای قرارگیری در لیست انتخاباتی حزب ندا در مازندران هستیم.

صادق خرازی تصریح کرد: در حال حاضر از حوزه انتخابیه شرق مازندران جناب آقای دکتر «وحید رحمانی خلیلی» گزینه قطعی حزب ندا در مازندران می‌باشند و در سایر حوزه‌ها نیز مسئول کمیته انتخابات حزب ندا در مازندران در حال نهایی کردن لیست انتخاباتی حزب می‌باشد.

دیپلمات و مشاور ارشد رئیس جمهور اسبق گفت: این حزب از کاندیدای مورد نظر خود در حد توان حمایت‌‌های معنوی و رسانه‌ای را به عمل خواهد آورد.


گزینه قطعی حزب ندای ایرانیان در شرق مازندران وحید رحمانی خلیلی استلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : وحید رحمانی خلیلی - سیدمحمد صادق خرازی - حزب ندای ایرانیان - ندای ایرانیان مازندر -

نظرات کاربران در مورد : گزینه قطعی حزب ندای ایرانیان در شرق مازندران وحید رحمانی خلیلی است
 • اصلاح طلبان شرق مازندرانپاسخ9سه شنبه 15 دی 1394

  دكتر سيد صادق خرازی: اگر فکر میکنیم باید به نفع برادرمان کنار برویم, این کار را بکنیم و
  در بهشهر از دکتر وحید رحمانی خلیلی که از خانواده بزرگ و توانمندی هستند حمایت میکنیم.
  دكتر وحید رحمانی خلیلی: ما به دنبال همدلی و همزبانی هستیم. بنابراین سعی میکنیم با برگزاری همایش و جلسات خانگی, اصل مشارکت مردم محقق شود.
  دکتر خرازی: معتقدم جوانان باید وارد صحنه بشوند بنابراین در انتخابات ثبت نام نکردم که فضا برای جوانان و جوانگرایی گشوده شود.
  درود بر دكتر خرازي و دكتر رحماني

  • ـ3چهار شنبه 16 دی 1394

   احسنت برادر همشهري . درود بر دكتر خرازي

 • لمراسکپاسخ7چهار شنبه 16 دی 1394

  به قول دکتر ما عاقبت تفرقه را می دانیم .درود بر محبوب همه ی اصلاح طلبان دکتر وحید رحمانی خلیلی

 • عپاسخ6چهار شنبه 16 دی 1394

  درود بر دكتر وحيد رحماني كه زبان گوياي مردم و نسل جوان است. خداوند يار و ياور بندگان صالح و مصلحي چون ايشان است...

 • A_پاسخ6چهار شنبه 16 دی 1394

  بسم الله الرّحمن الرّحيم
  قرآن كريم در سوره شوري مي فرمايد: « وَ الَّذِينَ إِذا اَصابَهُمُ الْبَغْيُ هُمْ يَنْتَصِرُونَ»
  «و كساني كه هرگاه ستمي بر آنها رسد، «تسليم ظلم نمي شوند» و ياري مي طلبند.»
  ‎تفكر حذف رقيبان باعث مشكلاتي در اينده خواهد شد. بار ديگر شاهد بد اخلاقي سياسي و زير پا گذاشتن انسانيت توسط رقيبان بوديم. با انگيزه هاي سياسي مانع از برگزاري همايش بزرگ اصلاح طلبان و حاميان دولت تدبير و اميد ، با موضوع نقش مشاركت مردمي در توسعه پايدار با حضور دكتر سيد محمد صادق خرازي ، مشاور ارشد رييس دولت اصلاحات و رييس شوراي حزب نداي ايرانيان ، شدند. حال سوال اين جاست كه دليل اصلي اين كار چه بود ؟
  شما مي دانيد انها كه سعي در بر هم زدن همايش قبلي داشتند ، در انجام خواسته ي شومشان ناكام ماندند.
  حال بايد ديد كه دوباره رقيبانشان را چه گونه تخريب خواهند كرد !
  مگر ما به دنبال انتخابات سالم نيستيم ؟همايش تنها متعلق به يك گروه و جريان خاص سياسي نيست بلكه تمام احزاب و گروه ها بايد قادر به تبليغات سالم باشند. دكتر وحيد رحماني خليلي با توجه به داشتن مجوز برگزاري همايش كه توسط فرمانداري صادر شده بود اما متاسفانه تفسير به راي شد و از برگزاري همايش جلوگيري گرديد.
  به اميد پيروزي دكتر وحيد
  زنده باد مازندران

 • بابک گرجیپاسخ17چهار شنبه 16 دی 1394

  برويد از مردم سوال کنید که آیا این حزب ندا را میشناسند یا نه، ما کارمان به جایی رسید که وصل و الخطاب احزاب شدند، اگر هم دکتر خرازی این را گفته، درست نیست، چون بایستی دیگر کاندیداها را میدید و از دیدگاهشان آگاه ميشد، از مدير محترم خواهشمندم رسالت خبری را رعایت کند و این دیدگاه را درج کند،

  • جواب بابک گرجی1یکشنبه 27 دی 1394

   برادر این حزب تازه تاسیس است و مورد تایید همه ی بزرگان سیاست است.

نظر شما در مورد : گزینه قطعی حزب ندای ایرانیان در شرق مازندران وحید رحمانی خلیلی است

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها