مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 9332 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 دی 1394 -ساعت : 17:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اختلاف اصلاح طلبان با اصلاح‌طلب نماها/ عدم تشکیل شورای اصلاح طلبان در بهشهر

اختلاف اصلاح طلبان با اصلاح‌طلب نماها/ عدم تشکیل شورای اصلاح طلبان در بهشهر

اختصاصی مازند مجلس: شورای اصلاح طلبان بدلی که از حامیان پرپاقرص فرمانداران احمدی نژاد بودند با نهایت تمامیت خواهی و حذف چهرهای شاخص اصلاح طلب با وجود مخالفت‌های متعدد حاضرین در جلسه اقدام به برگزاری شورای انتخاباتی نامزد معروف نمودند تا به زعم خویش بتوانند نامزد مورد نظر خود را بر اصلاح طلبان منطقه تحمیل نمایند. این اقدام مضحک در حالی انجام شد که نامزدهای شاخص اصلاح طلب و فعالین سیاسی با نگارش نامه ای به شورای اصلاح طلبان استان مراتب اعتراض خود را اعلام نمودند

اختصاصی مازند مجلس: نیمه شهریور گذشته بود که شورایی محفلی خود را به عنوان شورای اصلاح‌طلبان بهشهر معرفی و دو نفر را به شورای هماهنگی استان معرفی کردند. (بحران مشروعیت در شورای اصلاح‌طلبان بهشهر+ نظرات نامزدهای احتمالی)

همزمان با این اتفاق فعالین سیاسی اصلاح‌طلب بهشهر با اعتراض شدید نسبت به این عمل، شورای بهشهر را شورایی محفلی خواندند و آن را برآمده از سلیقه چند نفر و فاقد مشروعیت دانستند.

شب گذشته نیز شورای محفلی که اینک به ستاد انتخاباتی یکی از نامزدها تنزل یافته است برای حفظ ظاهر اقدام به دعوت گزینشی و هدفمند از برخی فعالین سیاسی نمود تا با برگزاری انتخاباتی فرمایشی ترکیب شورای محفلی را مشروعیت بخشد.

در حالی از مدت ها قبل بنا بود فعالین شاخص سیاسی اصلاح طلب از خرداد 76 تا 92 همچنین نمایندگانی از نامزدهای اصلاح طلب انتخابات مجلس دهم از این حوزه انتخابیه برای شرکت در این انتخابات دعوت شوند اما با تشکیل لیست جهت دار و با حذف کامل فعالین سیاسی شاخص اصلاح طلب اقدام به برگزاری نشستی برای تشکیل شورای انتخاباتی نمودند.

شورایی که با مخالفت نمایندگان 5 نامزد اصلاح طلب منطقه و چهره‌های شاخص اصلاح طلب همچون سردار صحرایی مواجه شد، شب گذشته در مسجر روستای آسیابسر در حالی که جای خالی مسئولین ستاد مهندس موسوی، فعالین کمیته‌های انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری و بسیاری دیگر کاملا محسوس بود اما حامیان فرماندار سابق، نماینده اصولگرای فعلی این حوزه انتخابیه حضوری پررنگ داشتند.

شورای اصلاح طلبان بدلی که از حامیان پرپاقرص فرمانداران احمدی نژاد بودند با نهایت تمامیت خواهی و حذف چهرهای شاخص اصلاح طلب با وجود مخالفت‌های متعدد حاضرین در جلسه اقدام به برگزاری شورای انتخاباتی نامزد معروف نمودند تا به زعم خویش بتوانند نامزد مورد نظر خود را بر اصلاح طلبان منطقه تحمیل نمایند. این اقدام مضحک در حالی انجام شد که نامزدهای شاخص اصلاح طلب و فعالین سیاسی با نگارش نامه ای به شورای اصلاح طلبان استان مراتب اعتراض خود را اعلام نمودند.

شایان ذکر است برخی از اعضای شورای انتخاباتی نامشروع فعلی طی سالهای گذشته علاوه بر اینکه مخل هر نوع تشکیل جلسات و هماهنگی درون جناحی اصلاح طلبان بودند از حامیان چهره‌های اصولگرای انتخابات شورای اسلامی شهر بهشهر در دوره چهارم و از حامیان فرماندار سابق بهشهر و ساری بودند.

مشترک بودن نامزدهای این انتخابات محفلی با جمع آوری کنندگان لیست شرکت کنندگان در جلسه و مجریان این انتخابات سبب شده است میزبان، مجری و کاندیدا مشترک شود همچنین حذف کامل بانوان اصلاح طلب، حضور سیاه لشکرهای انتخاباتی و روسپی گری سیاسی برخی از افراد سبب شده است چهره‌های اصیل و انقلابی بهشهر ضمن آنکه علاقه ای برای حضور در محافل اجتماعی و سیاسی نداشته باشند نسبت به نتیجه انتخابات مجلس دهم نیز نگران باشند در نهایت اینکه شورای اصلاح طلبان بهشهر نتوانست همچون سایر شهرهای کشور با برگزاری یک انتخابات سالم تشکیل شود.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای اصلاح طلبان به - بشهر - اصلاح طلبان -

نظرات کاربران در مورد : اختلاف اصلاح طلبان با اصلاح‌طلب نماها/ عدم تشکیل شورای اصلاح طلبان در بهشهر
 • اشرف البلادپاسخ3پنج شنبه 24 دی 1394

  با وجود اصلاح طلب نما ها . هشت اسفند باید برای مقیمی جشن پیروزی گرفت

 • بی پردهپاسخ1پنج شنبه 24 دی 1394

  این ها همون هایی اند مه جواد ... فرماندار ساری رو رهبر اصلاحات می دونستند. یکی نیست بگه شما رو چه به بندر امیرآباد و...

  تا آن زمان که پرده برافتد چه‌ها کنند

 • منتقدپاسخ1پنج شنبه 24 دی 1394

  اینا با چه رویی به تمامیت خواحی جناح مقابل اعتراض می کنند، استبداد اصلاح طلب نما ها کمی از خشک مغزها نداره

 • یسپاسخ0پنج شنبه 24 دی 1394

  اولا این تبادل افکار را نمی شود در حوزه اصلاح طلبی اختلاف برشمرد بلکه مصداق گفتمان اصلاح طلبی است
  ثانیا انتخابات هم با وجود اعتراض برخی ها با کاندیدا شدن همان عده برگزار و افراد شاخص و موجهی از گرایشهای متنوع اصلاح طلبان شهر نیز انتخاب شدند.

 • جعفری از نکاپاسخ2پنج شنبه 24 دی 1394

  اصلا
  شیخ رحمانی توی تموم نظرسنجی ها معتبر نفر اول هست
  همین باعث شده که به حذف ایشون یه عده فکر کنند
  همون مرحله اول شیخ تموم می کنند

  • بهشهری0سه شنبه 29 دی 1394

   رای قبلی خودشو تکرارکنه شما یه هفته جشن بگیرید.دیگه خبری نیست

 • بهشهرپاسخ1شنبه 26 دی 1394

  زنده باد اصلاحات زنده باد شیخ رحمانی

نظر شما در مورد : اختلاف اصلاح طلبان با اصلاح‌طلب نماها/ عدم تشکیل شورای اصلاح طلبان در بهشهر

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها