مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 117234 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 -ساعت : 12:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بندر امیرآباد زیرساخت‌های مناسب برای توسعه منطقه آزاد را دارد

رئیس کمیسیون واردات اتاق بازرگانی ایران:

بندر امیرآباد زیرساخت‌های مناسب برای توسعه منطقه آزاد را دارد

مازندمجلس: جعفری یادآور شد: اگر سطح استان در مناسبات اقتصادی افزایش یابد، به نفع همه مردم مازندران است، انتخاب بندر امیرآباد به عنوان منطقه آزاد تجاری به دلیل قابلیت‌های برجسته‌ای که دارد درست بود، در این بندر زیرساخت‌های مناسب برای توسعه منطقه آزاد وجود دارد

مازندمجلس: محمد جعفری رئیس کمیسیون واردات اتاق بازرگانی ایران در پاسخ به انتقاد یکی از نمایندگان مجلس در مخالفت با ایجاد منطقه آزاد تجاری در بندر امیرآباد اظهار کرد: تا زمانی که منطقه و بخشی فکر کنیم، مازندران پیشرفت نمی‏کند.

وی یادآور شد: اگر سطح استان در مناسبات اقتصادی افزایش یابد، به نفع همه مردم مازندران است، انتخاب بندر امیرآباد به عنوان منطقه آزاد تجاری به دلیل قابلیت‌های برجسته‌ای که دارد درست بود، در این بندر زیرساخت‌های مناسب برای توسعه منطقه آزاد وجود دارد.

جعفری تاکید کرد: تصمیم ایجاد منطقه آزاد تجاری در امیرآباد بسیار درست بود و این بندر می‌‏تواند نقش مناسبی برای توسعه اقتصادی استان ایفا کند.

وی با اعلام اینکه این بندر در توسعه بازرگانی استان نقش مناسبی می‎تواند ایفا کند، گفت: تجارت زیرساخت تولید است، دو مدل و استراتژِی در دنیا در اقتصاد داریم، یا تولید می‎کنیم برای بازار یا بازار ایجاد می‎کنیم برای تولید، اما استراتژی اشتباه ما این است که تولیدی که داریم بازار هدف ایجاد می‎کنیم، در صورتی که در همه جا دنیا برای سلایق مصرف کننده و بازاری هدفی که دارند، مدیریت تولید دارند، با ایجاد منطقه آزاد، تجارت در سطح استان شکوفاتر و زمینه رشد اقتصادی در استان فراهم می‎شود.


منبع : بلاغ


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سید محمد جعفری - منطقه آزاد امیرآباد - کمیسیون واردات - اتاق بازرگانی - بندر امیرآباد - منطقه آزاد مازندران -

نظر شما در مورد : بندر امیرآباد زیرساخت‌های مناسب برای توسعه منطقه آزاد را دارد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها