مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 9658 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 08 بهمن 1394 -ساعت : 17:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حضور مردم از نتیجه انتخابات مهم‌تر است/ مجلس آتي مجلسي خردگرا و كارشناس خواهد شد

اولین اظهار نظر علی اصغر یوسف‌نژاد پس از اعلام نظر هیئت نظارت بر انتخابات:

حضور مردم از نتیجه انتخابات مهم‌تر است/ مجلس آتي مجلسي خردگرا و كارشناس خواهد شد

اختصاصی مازند مجلس: مردم در ادوار مختلف همراهي و اصالت خود با ارزش‌هاي نظام انقلاب امام و رهبري را به اثبات رسانيده‌اند/ مانند بسياری از كساني كه اخذ احراز صلاحيت ننموده‌اند موارد و ديدگاه‌هاي خود را به متوليان انتقال داده‌ام و ان‌شاالله رويكرد مناسب و موثري ملاحظه مي‌شود/ اميدوارم فرصت حضور در انتخابات براي همه ديدگاه‌ها و نحله‌هاي فكري فراهم گردد تا انديشه‌هاي مختلف صاحب كرسي باشند

اختصاصی مازند مجلس: علی‌اصغر یوسف‌نژاد نماینده دو دوره مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات اسفند 94 گفت: در هر شرایطی نیاز است مردم به صحنه بیایند و مشارکتی پرشور را رقم بزنند و بار دیگر وحدت و انسجام خود را نشان بدهند.

یوسف‌نژاد که خود سابقه حضور در جبهه‌های جنگ حق علیه باطل را دارد، با اشاره به نتایج تایید صلاحیت‌هایی که تاکنون اعلام شده است، گفت: شانيت نهادهاي قانوني كشور در مناسبات سياسي باید ملحوظ نظر باشد.

این برادر شهید با اشاره به دلبستگی و وفاداری مردم به نظام و رهبری، گفت: مردم در ادوار مختلف همراهي و اصالت خود با ارزش‌هاي نظام انقلاب امام و رهبري را به اثبات رسانيده‌اند.

نماینده مجالس پنجم و هشتم شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات رهبری، گفت: یکی از مصادیق فرمایشات رهبری پیرامون حق الناس، حضور حداکثری نامزدها در انتخابات است

نماینده ادوار مرکز مازندران پیرامون نتایج تایید صلاحیت‌هایی که تاکنون اعلام شده است، تصریح کرد: انتخابات در همه‌ي ادوار دچار فراز و فرودهايي بوده و این بار هم امري طبيعي و متعارف است.

وی با اشاره به پیگیری‌های مطالبات از طریق مجاری قانونی تصریح کرد: بنده مانند بسياري از كساني كه اخذ احراز صلاحيت ننموده‌اند موارد و ديدگاه‌هاي خود را به متوليان انتقال داده‌ام و ان‌شاالله رويكرد مناسب و موثري ملاحظه مي‌شود.

یوسف‌نژاد با ابراز امیدواری نسبت به حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای، گفت: اميدوارم فرصت حضور در انتخابات براي همه ديدگاه‌ها و نحله‌هاي فكري فراهم گردد تا انديشه‌هاي مختلف صاحب كرسي باشند.

معاون سابق پارلمانی وزیر اقتصاد و دارایی حضور مردم را از نتیجه انتخابات مهم‌تر دانست و گفت: در این زمینه هر تصمیمی که شورای نگهبان بگیرد برای حضور حداکثری مردم تلاش خواهیم کرد.

مهندس یوسف‌نژاد سرمایه اجتماعی نظام را یکی از مهم‌ترین سرمایه‌ها دانست و افزود: من تمام سرمایه اجتماعی خودم را که از همین مردم گرفته‌ام در اختیار منافع ملی قرار می‌دهم.

وی در مورد تشکیل مجلس دوره دهم شورای اسلامی اظهار کرد: قطعا مجلس آتي مجلسي خردگرا و كارشناس خواهد شد و فرصت را از اشخاصي با ديدگاه هاي هيجاني و غيرمنطقي و تند خواهد گرفت.

وی در پایان اضافه کرد: اعتماد ملی که همانا اندیشه و حقوق و رای مردم است حافظ نظام خواهد بود.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : -

نظر شما در مورد : حضور مردم از نتیجه انتخابات مهم‌تر است/ مجلس آتي مجلسي خردگرا و كارشناس خواهد شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها