مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 118843 -تاریخ انتشار : یکشنبه 23 آبان 1395 -ساعت : 14:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سرشماری 76 درصد جمعیت کشور/ فعالیت ماموران سرشماری تا ساعت 21:30

رئیس مرکز آمار ایران خبر داد؛

سرشماری 76 درصد جمعیت کشور/ فعالیت ماموران سرشماری تا ساعت 21:30

مازندمجلس: رئیس مرکز آمار ایران گفت: 61 میلیون و 300 هزار نفر از جمعیت کشور سرشماری شده اند

مازندمجلس: امید علی پارسا، رئیس مرکز آمار ایران و رییس سرشماری کشوری، در بازدید فرمانده انتظامی تهران بزرگ، از ستاد سرشماری کشور اعلام کرد: تا کنون 18 میلیون و 400 هزار خانوار معادل 61 میلیون و 300 هزار نفر از جمعیت کشور سرشماری شده اند که این میزان، معادل 76 و نیم درصد از جمعیت کل کشور است.

امید علی پارسا افزود:به دلیل بالا بودن آمار خانوارهای غایب در برخی مناطق، ساعات کاری ماموران سرشماری در این هفته که هفته پایانی سرشماری می باشد تا ساعت 9 و نیم شب تمدید می شود.

وی در خصوص دستمزد ماموران سرشماری نیز افزود:برنامه ریزی های لازم برای پرداخت به موقع دستمزد آمارگیران انجام شده و بخشی از دستمزد نیز در اواسط کار به این عزیزان پرداخت شده  است.

پارسا، اظهار داشت: در مجموع بر اساس حجم کار و کیفیت کار آمارگیران، رقم متوسط 2 میلیون و 300 هزار تومان به ازای هر آمارگیر در این سرشماری پرداخت خواهد شد.

وی ضمن تشکر از تمهیدات نیروی انتظامی به ویژه پلیس پایتخت، در تامین امنیت ماموران سرشماری، ابراز امیدواری کرد در مناطقی که ضرورت دارد ماموران سرشماری تا ساعتی از شب به سرشماری ادامه دهند، همچنان از چتر حمایتی نیروی انتظامی در تامین امنیت این طرح بزرگ ملی برخودار باشند.منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سرشماری - ماموران - دستمزد - پرداخت - انتظامی - میلیون - جمعیت - نیروی - امنیت - تامین - میزان - پارسا - معادل - افزود - پارسا -

نظر شما در مورد : سرشماری 76 درصد جمعیت کشور/ فعالیت ماموران سرشماری تا ساعت 21:30

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها