مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 9725 -تاریخ انتشار : یکشنبه 11 بهمن 1394 -ساعت : 11:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کواکبیان: آنکس که سوت می‌زند نباید شوت بزند/ ابراهیمی: افشاگری‌هایی لازم است انجام دهم

جشن انقلاب با محوریت بازار، رسانه و هنر برگزار شد؛

کواکبیان: آنکس که سوت می‌زند نباید شوت بزند/ ابراهیمی: افشاگری‌هایی لازم است انجام دهم

اختصاصی مازندمجلس: رئیس ستاد اقامه نماز استان تصریح کرد: البته نمی‌خواهم بگویم که نگذاشته‌اند که کار کنیم، اما آنچنان که باید هم شرایط بروز و ظهور و خدمت وجود نداشت

اختصاصی مازند مجلس: جشن انقلاب با محوریت بازار، رسانه و هنر با سخنرانی حجت الاسلام دکترعباسعلی ابراهیمی به همت مجتبی کواکبیان شب گذشته در تالار حاج حسن ساری برگزار شد.مجتبی کواکبیان:
آنکس که سوت می‌زند نباید شوت بزند

در ابتدای همایش مجتبی کواکبیان دبیر اتاق اصناف مرکز استان با آرزوی ایجاد فضای چندصدایی که موجب شور و نشاط سیاسی در جامعه می‌شود، اظهار داشت: باید بگوییم همه با هم در حالی که برخی می‌گویند همه با من!

وی با اشاره به انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی ضمن دعوت به حضور حداکثری و انتخاب کاندیدای اصلح  بیان داشت: آنکس که سوت می‌زند نباید شوت بزند.


حسین اسلامی:
ساری تنها مرکز استانی است که موزه ندارد

در ادامه حسین اسلامی مسئول پژوهشکده ساری‌شناسی با اشاره به تاریخچه و تمدن ایران، گفت: موزه لوور پاریس با جمع آوری اطلاعات و اسناد از تمام دنیا برای خود سابقه و تاریچه‌ای عظیم درست کردند.

وی با تاکید بر این موضوع که ساری تنها مرکز استانی است که موزه ندارد، گفت: در حالی که ما که خود دارای تاریخچه و تمدن کهن هستیم اما از داشتن یک موزه محرومیم.

وی ضمن تقدیر از حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی مدیر کل سابق اداره فرهنگ و ارشاد استان مازندران در معرفی ابن شهرآشوب ساروی بیان کرد: در معرفی این نخبه علمی تنها به داشتن یک میدان نباید اکتفا کنیم.

عادل روحی:

دکتر ظریف با مستندات حقوقی از دستاوردهای انقلاب دفاع کرد و برجام را به فرجام رساند

عادل روحی حقوقدان و مدرس دانشگاه با اشاره به نقش هنرمندان در انتقال ارزش‌های دینی و ملی تصریح کرد: هنرمندان نقش ویژه‌ای در انتقال ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی به سایر افراد جامعه دارند زیرا آنها با استفاده از هنر و آثار خود می‌توانند ناگفته‌ها را به مردم برسانند.

این کارشناس حقوق بین الملل در پایان با تشکر از تیم مذاکره کننده هسته ای افزود:امروز در دیپلماسی بین المللی اقای دکتر ظریف با مستندات حقوقی،هنرمندانه از دستاوردهای انقلاب دفاع کردند و برجام را به فرجام رساندند.افشین رشیدی:
نمایندگان فعلی ساری هیچگاه پای صحبت‌های اهالی فرهنگ و رسانه ننشستند

افشین رشیدی که به نمایندگی از اصحاب رسانه و هنرمندان پشت تریبون رفته بود از عدم انسجام اصحاب رسانه و عملکرد دو نماینده ساری انتقاد کرده و اظهار داشت: یکی از نمایندگان ساری عضو کمیسیون فرهنگی بوده و دیگری از ناطقان موافق وزیر فرهنگ و ارشاد در زمان گرفتن رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی بوده است اما هیچ یک از این دو با اهالی فرهنگ و رسانه هیچ نشستی نداشتند و پای صحبت‌های آنها ننشستد.حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی:
از هویت خود دور مانده‌ایم

در حالی که در لا به لای مراسم هنرمندان مختلفی به هنرنمایی پرداختند، در انتهای مراسم عباسعلی ابراهیمی مدیر کل سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با حضور در جایگاه سخنرانی با اشاره به ارزش و جایگاه فرهنگ بومی گفت: طی پنج سال گذشته که در حوزه فرهنگ و ارشاد خدمت می‌کردم فقط سعی بنده معرفی فرهنگ بومی بوده است.

رئیس ستاد اقامه نماز استان تصریح کرد: البته نمی‌خواهم بگویم که نگذاشته‌اند که کار کنیم، اما آنچنان که باید هم شرایط بروز و ظهور و خدمت وجود نداشت.

ابراهیمی ادامه داد: در این زمینه حرف‌های بسیار دارم و در موعد خودش افشاگری‌هایی لازم است انجام دهم.

مدیر سابق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر این نکته که از هویت خود دور مانده‌ایم، اظهار داشت: بنده در هر جایگاهی که قرار بگیرم برای معرفی فرهنگ و هنر خواهم کوشید.

وی در انتها خطاب به اهالی فرهنگ و رسانه بیان داشت: من درد شما را می‌دانم و نسبت به آن شناخت دارم و حداقل به عنوان یک معلم و استاد دانشگاه از فرهنگ و هنر دفاع خواهم کرد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عباسعلی ابراهیمی - ابراهیمی -

نظرات کاربران در مورد : کواکبیان: آنکس که سوت می‌زند نباید شوت بزند/ ابراهیمی: افشاگری‌هایی لازم است انجام دهم
 • 123پاسخ1یکشنبه 11 بهمن 1394

  آقای ابراهیمی حضور چندین ساله در اداره کل ارشاد مازندران زمان کمی برای خدمت بود ؟؟؟شما که طی آن چند سال از پشتیبانی دولت برخوردار بودید .همه چیز وهمه کس در اختیار شما بودند .شما چرا !!!!!!!!!

 • منصفپاسخ1دوشنبه 12 بهمن 1394

  ای بابا ابراهیمی که رای نمیاره این بیچاره چند بار کاندیدا شده رای نیاورد.

 • رهاپاسخ0سه شنبه 13 بهمن 1394

  بهتر بود ابراهیمی بعد از چندین دوره ناکامی در کاندیداتوری مجلس ابن بار هم با ریسمان پوسیده عده ای به ظاهر دوست قدم به عرصه انتخابات نمی گذاشتند

 • 123پاسخ0سه شنبه 13 بهمن 1394

  معمولا کسانی که پست ومقامی در اختیار دارند در مورد ناملایمات کاری حرفی به میان نمی آورند ولی وقتی که مستعفی یا معزول شدند ودستشان یه جایی بند نیست تهدید به افشاگری میکنند .هیچ کیس در این زمانه معصوم نیست .همه یک ایرادی دارند .ایکاش از مسیر درست برای جلب توجه مردم بهره ببریم .

 • 123پاسخ0سه شنبه 13 بهمن 1394

  آقای مجتبی کواکبیان ظاهرا مسیر مشخصی ندارند .در دوره قبل در اردوگاه اصلاح طلبان تشریف داشتند

 • محمدپاسخ0شنبه 17 بهمن 1394

  اقای کواکبیان بهتره بدونن که در جایگاهی نیستن که نسبت به شورای نگهبان با کنایه چنین حرفهایی رو مطرح کنن.

 • نادرپاسخ0شنبه 17 بهمن 1394

  این اصلا درست نیست که یک مسئول بعد از اتمام دوران مسئولیتش، تمام ضعف ها و کم کاری ها رو به گردن بقیه بندازه و برای جلب نظر مردم و جلب توجه، تهدید به افشاگری کنه و با اینکار اسرار و جزئیات سازمان مربوطه رو لو بده و بازگو کنه!
  بهتر بود ایشون اگر حرفی دارن، همون موقع روشنگری میکردن و اعلام میکردن

 • محمدپاسخ0شنبه 17 بهمن 1394

  ................ در ستاد یک کاندیدا همراه یک خانم معروفه بسیار تلاش نمود بعد به عنوان نماینده و مشاور دکتر .... میخواست گروه های هنری را تغییر بدهد ..... ول کن آقا ببین حالان چه می گوید <br>بنده خجالت کشیدم

نظر شما در مورد : کواکبیان: آنکس که سوت می‌زند نباید شوت بزند/ ابراهیمی: افشاگری‌هایی لازم است انجام دهم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها