امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 14:25:47

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 120086 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 آبان 1395 -ساعت : 10:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نسخه‌ای که همه‌ی معضلات مازندران را حل می‌کند! (طنز)

بیا ببر تمام شد/ اعلام آمادگی نماینده‌ی رشت؛

نسخه‌ای که همه‌ی معضلات مازندران را حل می‌کند! (طنز)

اختصاصی مازندمجلس: آن‌ها از گذشته هوای مازندران را داشتند و هرازگاهی با جدا کردن یک دهستان یا یک امامزاده یا یک بخش، قسمتی از معضلات استان را برطرف می‌کردند و به همین مقدار اندک قانع بودند. اما اخیرا که مشکلات مازندران بیشتر شد و اختلافات مسئولان شدیدتر، نگاه آن بزرگواران نیز کلان‌تر شد و آن‌ها به فکر رفع مشکلات مازندران در سطح چند شهرستان هستند

مازندمجلس- مجید ساجدی فر: شروع شد! فاز جدید تقسمات شهرها و بخش‌های مازندران که به‌نوعی گوشت قربانی شمال کشور محسوب می‌شود توسط برخی مسئولان دلسوز و نمایندگان خدوم استان‌های همسایه شروع شد! نه اینکه فکر کنید همه‌ی این حرف‌و حدیث‌ها و بگیروببرها و دهن‌کجی‌ها صرفا به‌خاطر ضعف‌ها و اختلافات موجود بین مسئولان و نمایندگان مازندران بر سر مسائلی چون لحاف ملّا است. نه، اتفاقا همه‌ی این‌ها در راستای کمک به حل معضلات مازندران است وگرنه آن بزرگواران هرگُز چشم طمع به ملک مازندران و افزایش ملک خود را ندارند. آن‌ها از گذشته هوای مازندران را داشتند و هرازگاهی با جدا کردن یک دهستان یا یک امامزاده یا یک بخش، قسمتی از معضلات استان را برطرف می‌کردند و به همین مقدار اندک قانع بودند. اما اخیرا که مشکلات مازندران بیشتر شد و اختلافات مسئولان شدیدتر، نگاه آن بزرگواران نیز کلان‌تر شد و آن‌ها به فکر رفع مشکلات مازندران در سطح چند شهرستان هستند. در تازه‌ترین مورد غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم شریف رشت در پست اینستاگرامی خود از آمادگی و حمایت خود برای پیوستن شهرستان‌های رامسر و تنکابن به استان گیلان خبر داد و نوشت:«اکثریت مردم دو شهر رامسر و تنکابن به‌شدت پیگیر مسئله الحاق به استان گیلان هستند بنده به عنوان نماینده ملت این امر مهم را پیگیر خواهم بود و مطمئنا حمایت لازم صورت می‌گیرد».

با سپاس فراوان از محبت جناب جعفرزاده و دیگر استان‌های همسایه‌(گیلان، گلستان، سمنان، البرز، تهران و قزوین) که همیشه زحمت رفع مشکلات مازندران به گردن آن‌ها می‌افتد. اگر سخنان نماینده گیلان عملی شود و این دو شهر به آن استان ملحق شوند، بخشی از معضلات ما در غرب استان حل می‌شود و اگر می‌خواهیم این مشکلات به کلی مرتفع شود نیاز است نام‌ شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت را هم (با اجازه‌ی آقای جعفرزاده) به این لیست اضافه کنیم یا به استان همسایه دیگر (قزوین) بدهیم تا بدین‌گونه، مشکل یا مشکلاتی به نام غرب استان برای همیشه حل شود!

بعد می‌توانیم با خیالی آسوده به سراغ دیگر معضلات استان برویم. مثلا شهرستان‌های آمل، بابل (که داعیه‌ی مرکزیت استان دارند) و شهرستان‌های همجوار  این دو شهرستان را اگر استان تهران قبول زحمت کند و به محدوده خویش بیفزاید، بخش بزرگی از معضلات استان حل خواهد شد و دیگر شاهد جنگ و دعوا بر سر مرکزیت استان نخواهیم بود. همچنین اگر شرق مازندران را استان گلستان و مرکز استان (شهرستان‌های ساری و میاندورود) را استان سمنان قبول زحمت کنند و از پذیرش این مناطق استقبال کنند، دیگر معضلات ما کاملا حل می‌شود و پس از سال‌ها استان ما، رنگ آسایش و آرامش را خواهد دید!!

البته استارت جدید دعوت به همکاری همسایه‌ها پس از اظهارات گهربار جناب احمدی‌لاشکی نماینده مردم شریف نوشهر و تنکابن در هفته‌ی گذشته، مبنی بر اینکه «اگر امیرآباد منطقه آزاد شود، غرب استان را از مازندران جدا می‌کنیم (یعنی: یا نوشهر منطقه آزاد شود یا بازی خراب!)» زده شد! نه اینکه فکر کنید این موضع‌گیری‌ها و اظهارات جناب لاشکی نوعی سنگ‌اندازی، فرافکنی و سرپوش نهادن به عملکرد ضعیف خود در برآورده کردن انتظارات مردم در سال‌های اخیر بوده است و اگر نبود حمایت‌های برخی افراد و جریان‌ها، وی امروز جای دیگری بود. نه، هرگُز! ایشان فقط و فقط به آسایش و رفاه مردم غرب استان می‌اندیشد. نیست که همه‌ی امکانات و پروژه‌های مازندران به شرق و مرکز استان می‌رود و مردم این نواحی در آسایش و رفاه کامل به سر می‌برند! نیست که مسئولان و دیگر نمایندگان استان با طناب و چسب و دیگر ابزارآلات، دست و دهان آقای لاشکی را بسته‌اند و مانع فعالیت و خدمت او به مردم می‌شوند، بنابراین ایشان حق دارد که تمام مشکلات و معضلات غرب استان را در مازندرانی بودن‌شان ببیند و بر این عقیده باشد که اگر جدا شوند هم دیده می‌شوند هم تمام مشکلات آن‌ها به یکباره حل خواهد شد! و ما به همین دلایل محکم و منطقی کاملا از جناب لاشکی حمایت می‌کنیم و حق را به ایشان می‌دهیم!

جمله‌ی پایانی طنز امروز را کاملا همینجوری و به طور اتفاقی به آخرین موضع سردار نانواکناری نماینده مردم شریف بابلسر و فریدونکنار درباره‌ی منطقه آزاد که سرشار از اتحاد، همدلی، پیوستگی و یکپارچگی است، اختصاص می‌دهیم:«اینجانب جز نامه مشترک مجمع نمایندگان مازندران درباره اعلام سه نقطه به عنوان منطقه آزاد در مازندران در هیچ اظهارنظر رسمی و غیررسمی در مورد ایجاد منطقه آزاد تجاری در نقطه‌ای به غیر از حوزه انتخابیه‌ام (بابلسر و فریدونکنار) اعلام موافقت نکردم!».

خیلی ممنون!لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جعفرزاده نماینده رشت - احمدی لاشکی - نانواکناری - گوشت قربانی - مازندران - جدایی طلب - مجید ساجدی فر -

نظر شما در مورد : نسخه‌ای که همه‌ی معضلات مازندران را حل می‌کند! (طنز)

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها