امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 09:13:00

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 120519 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 27 آبان 1395 -ساعت : 11:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اسناد و مدارک ایجاد منطقه آزاد امیرآباد به دولت ارسال شد

منطقه آزاد امیرآباد؛ نزدیک‌تر از همیشه/

اسناد و مدارک ایجاد منطقه آزاد امیرآباد به دولت ارسال شد

اختصاصی مازندمجلس: تمامی اسناد موردنیاز ایجاد منطقه آزاد امیرآباد مطابق آیین نامه مصوب هیات دولت تهیه و تقاضای ایجاد منطقه آزاد امیرآباد از سوی استانداری مازندران به هیات دولت ارسال شده است و فرایندهای قانونی این رویداد مهم و مغتنم برای توسعه استان مازندران با قوت در حال انجام است

اختصاصی مازندمجلس: به گزارش مازندمجلس و به نقل از یک منبع آگاه، تمامی اسناد موردنیاز ایجاد منطقه آزاد امیرآباد مطابق آیین نامه مصوب هیات دولت تهیه و تقاضای ایجاد منطقه آزاد امیرآباد از سوی استانداری مازندران به هیات دولت ارسال شده است و فرایندهای قانونی این رویداد مهم و مغتنم برای توسعه استان مازندران با قوت در حال انجام است.

مصوبه شورای عالی مناطق آزاد مبنی بر  تبدیل منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد به منطقه آزاد تجاری _صنعتی امیرآباد که ما حصل  ماه ها تحقیق و بررسی کارشناسان مجرب می باشد همچنان پا برجاست و هیچگونه تغییری در اصل این تصمیم ایجاد نخواهد شد و مردم عزیز مازندران با اتحاد و همدلی همگام با مسئولین جهت توسعه و پیشرفت این استان کمر همت ببندند.

پس از اعلام شورای عالی مناطق آزاد مبنی بر موافقت با ایجاد منطقه آزاد در بندر امیرآباد، مخالفت هایی از طرف برخی از نمایندگان مازندران ایجاد شد و حتی با گرفتن وقت خصوصی از رئیس جمهور (که شاید در هر دوره از نمایندگی یک بار این اتفاق بیفتد) مخالفت شدید خود را با ایجاد منطقه آزاد در بندر امیرآباد عنوان کرد. این اظهارنظرها تا به جایی بالا گرفت که حتی عنوان شد خواهان جدایی از استان مازندران هستند.

چنانچه هیات وزیران با تصمیم شورای عالی مناطق آزاد موافقت کند، این طرح به صحن علنی مجلس میرود. طبق خبری که پیشتر علی اصغر یوسف نژاد به پایگاه خبری مازندمجلس داده بود، قرار است این طرح به همراه طرح ایجاد 7 منطقه آزاد دیگر ادغام شود و هر 8 منطقه آزاد تجاری-صنعتی همزمان برای گرفتن رای از نمایندگان به مجلس برود.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مطقه آزاد امیرآباد - منطقه آزاد امیر آباد - امیرآباد - بندر امیرآباد - نمایندگان مازندران -

نظرات کاربران در مورد : اسناد و مدارک ایجاد منطقه آزاد امیرآباد به دولت ارسال شد
  • علیپاسخ2پنج شنبه 27 آبان 1395

    شتر در خواب بیند پنبه دانه...<br>شما ساروی ها آرزوی منطقه ی آزاد رو به [...] می برید، زمان نشان میده کی برنده اس.<br>والسلام

نظر شما در مورد : اسناد و مدارک ایجاد منطقه آزاد امیرآباد به دولت ارسال شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها