مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 120592 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 27 آبان 1395 -ساعت : 15:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پس از منطقه آزاد امیرآباد، پیگیر آزادراه تهران-شمال هستیم

محسن بیگلربیگی سخنگوی کمپین نجات و توسعه مازندران در گفت‌وگو با مازندمجلس:

پس از منطقه آزاد امیرآباد، پیگیر آزادراه تهران-شمال هستیم

اختصاصی مازندمجلس: گروه نجات و توسعه مازندران درصدد آن است پس از موفقیت در پروژه اول خود، اینبار مطالبه دیگری را از دولت طلب کند. می‌خواهیم با کمک تمامی کمپین‌های بوجود آمده در استان مازندران، درباره تکمیل آزادراه تهران-شمال که سال‌های متمادی مغفول مانده است، همه با هم برای اتمام این پروژه ملی وارد گود شویم

اختصاصی مازندمجلس: پس از نهایی شدن ارسال اسناد موردنیاز ایجاد منطقه آزاد امیرآباد به هیات دولت، گفت‌وگویی با محسن بیگلربیگی سخنگوی کمپین نجات و توسعه مازندران که پویش مردمی حمایت از منطقه آزاد  امیرآباد بود انجام دادیم تا از سرانجام این پویش مردمی پس از به نتیجه رسیدن این درخواست، مطلع شویم:

پس از منطقه آزاد امیرآباد، پیگیر آزادراه تهران-شمال هستیم
 
محسن بیگلربیگی سخنگوی کمپین نجات و توسعه مازندران در گفت‌وگو با مازندمجلس عنوان کرد: پس از آنکه با همدلی و همگرایی مردم مازندران در راستای توسعه و پیشرفت این خطه همیشه سبز دست در دستان هم به سوی آبادانی این منطقه گام برداشتند، با خبر شدیم شورای عالی مناطق آزاد پرونده و مدارک منطقه آزاد امیرآباد مازندران را به هیات دولت تقدیم نموده است.

بیگلربیگی با اشاره به استفاده از ظرفیت مردمی در توسعه استان، گفت: به نظر اینجانب باید از مناقشات، اختلافات و چنددستگی‌هایی که در استان مازندران روند تهدید آمیزی به حساب می‌آید اجتناب نمود و با همگرایی این تهدید را به یک فرصت تبدیل کرد تا این مجموعه واحده یکصدا را به دولت و مسئولین برساند و آن صدا، ندای توسعه و پیشرفت کل استان مازندران است.

وی پیرامون برنامه بعدی این پویش مردمی، افزود: گروه نجات و توسعه مازندران درصدد آن است پس از موفقیت در پروژه اول خود، اینبار مطالبه دیگری را از دولت طلب کند. می‌خواهیم با کمک تمامی کمپین‌های بوجود آمده در استان مازندران، درباره تکمیل آزادراه تهران-شمال که سال‌های متمادی مغفول مانده است، همه با هم برای اتمام این پروژه ملی وارد گود شویم.

سخنگوی کمپین نجات و توسعه مازندران در پایان با اظهار امیدواری نسبت به ادامه این راه، گفت: از تمامی عزیزان و دست اندرکاران کمپین‌های شکل گرفته در این ایام تقدیر و تشکر به عمل می‌آید و از این عزیزان دعوت می‌شود در یک اجماع واحد با هدفی واحد برای توسعه استان مازندران به میدان بیایند.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : محسن بیگلربیگی - کمپین نجات و توسعه - نجات و توسعه مازندرا - کمپین - نجات مازندران - توسعه مازندران - منطقه آزاد امیرآباد -

نظرات کاربران در مورد : پس از منطقه آزاد امیرآباد، پیگیر آزادراه تهران-شمال هستیم
  • مطلبپاسخ1چهار شنبه 03 آذر 1395

    تو همون تو رویای امیراباد بمان.تا ما غرب مازندران را استان کنیم

نظر شما در مورد : پس از منطقه آزاد امیرآباد، پیگیر آزادراه تهران-شمال هستیم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها