امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 21:52:03

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 122978 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آذر 1395 -ساعت : 09:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن
موافقت ضمنی دولت با افزایش تعداد اعضای شورا به 35 تن/ برنامه ریزی برای اعمال تصمیمات جدید در دوره پنجم شورا

موافقت ضمنی دولت با افزایش تعداد اعضای شورا به 35 تن/ برنامه ریزی برای اعمال تصمیمات جدید در دوره پنجم شورا

مازندمجلس: رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: مسئولان دولت موافقت ضمنی خود با افزایش تعداد اعضای شورا از 31 به 35 تن را اعلام کرده اند

مازندمجلس: حجت الاسلام عبدالمقیم ناصحی گفت: در چهارمین دوره شورای اسلامی شهرتهران شاهد افزایش تعداد اعضا از 15 به 31 تن بودیم و این اتفاق در پیش بردامور شورا نقش تاثیرگذاری داشت.

وی افزود: در این چند وقت اخیر بار دیگربحث کاهش اعضای شوراها مطرح شده اما باید به این موضوع توجه شود که در شورای شهرکلانشهری همانند تهران امور با 31 عضو نیز پیش نمی رود.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورایاسلامی شهر تهران با اشاره به دلایل لزوم افزایش تعداد اعضای شورای شهر تهراناظهارکرد: شهر تهران با مشکلات بسیاری رو به رو است و شهرداری نیز وظایف متعددی رابرعهده دارد و اعضای شورا اکنون با این تعداد نیز نمی توانند آنطور که باید بهامور شورا رسیدگی کنند.

ناصحی در خصوص طرح مجمع نمایندگان تهرانبرای جلوگیری از کاهش اعضای شورای شهر تصریح کرد: مجمع نمایندگان تهران طرحی رابرای افزایش اعضای شورای شهر تهران در دستور کار خود دارد و به نظر می رسد در دورهپنجم پارلمان شهری نیز از تعداد اعضا کاسته نشود.

وی به موافقت دولت با افزایش اعضای شورایشهر تهران اشاره کرد و گفت: طبق مذاکرات صورت گرفته از سوی اعضای شورای شهر تهران،دولت با افزایش اعضای شورا از 31 عضو به 35 تن موافق است و امیدوار هستیم اینپیشنهاد در زمان انتخابات پنجمین دوره شورای شهر تهران اعمال شود.


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اعضای - شورای - تهران - افزایش - تعداد - نمایندگان - اشاره - اعمال - موافقت - ناصحی -

مطالب مرتبط با : موافقت ضمنی دولت با افزایش تعداد اعضای شورا به 35 تن/ برنامه ریزی برای اعمال تصمیمات جدید در دوره پنجم شورا
نظر شما در مورد : موافقت ضمنی دولت با افزایش تعداد اعضای شورا به 35 تن/ برنامه ریزی برای اعمال تصمیمات جدید در دوره پنجم شورا

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها