امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 21:50:26

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 123042 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آذر 1395 -ساعت : 12:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آمادگی قرارگاه خاتم برای انتقال آب دریای خزر به سطح کشور

آمادگی قرارگاه خاتم برای انتقال آب دریای خزر به سطح کشور

مازندمجلس: فرمانده قرارگاه سازندگی قرب‌کوثر خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران از آمادگی قرارگاه خاتم‌الانبیاء برای انتقال آب از دریای خزر و خلیج فارس به سطح کشور خبر داد

مازندمجلس: سردار سید ضیاءالدین حزنی عصر امروز در دیدار با مردم روستای قصبه چهکندک شهرستان خوسف با اشاره به خشک‌سالی و بی‌آبی در خراسان جنوبی اظهار کرد: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه آمادگی دارد هم از دریای خزر و هم از خلیج فارس آّب را به سطح کشور منتقل کند و امکانات و تجهیزاتش را نیز دارد.

حزنی با بیان اینکه ما فکر می‌کردیم به‌عنوان کمک به دولت می‌توانیم قدم‌های خیلی خوبی برداریم، خاطرنشان کرد: مسؤولین باید کمک کنند که فقر و محرومیت را اگر نمی‌توانیم ریشه‌کن کنیم حداقل کم کنیم.

وی افزود: یکی از اقداماتی که در سپاه پاسداران انجام می‌شود بحث توجه به وضعیت مردم در مناطق محروم است.

فرمانده قرارگاه سازندگی قرب کوثر خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران تصریح کرد: بسیج سازندگی وظیفه دارد با مردم ارتباط داشته باشد و مشکلات مردم را حل کند.

حزنی با اشاره به اینکه ذات سپاه است که همیشه می‌خواهد در کنار مردم باشد، اظهار داشت: سرمایه ما در سپاه مردم هستند.

فرمانده قرارگاه سازندگی قرب کوثر خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران بیان کرد: هیچ مسؤولیتی در قبال محرومیت‌زدایی، عمران و آبادانی متوجه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیست و جزو وظایف دولت است و این کارهایی که بسیج سازندگی در سطح کشور انجام می‌دهد بخاطر علاقه سپاه به مردم است و به‌عنوان کمک به دولت انجام می‌دهیم.

حزنی با بیان اینکه قرارگاه سازندگی قرب کوثر وظیفه کمک به بسیج سازندگی را برعهده دارد، گفت: این قرارگاه با مردم در روستاهای سطح کشور ارتباط دارد و مشکلات آنها را در حدی که می‌تواند حل می‌کند.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : -

نظر شما در مورد : آمادگی قرارگاه خاتم برای انتقال آب دریای خزر به سطح کشور

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها