امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 21:49:41

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 123085 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آذر 1395 -ساعت : 14:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آخرین اخبار از قطعی برق در مازندران

آخرین اخبار از قطعی برق در مازندران

مازندمجلس: نزدیک به 100 اکیپ عملیاتی در مناطق مختلف شهرستان آمل درتلاش برای رفع مشکلات شبکه برق این منطقه هستند

مازندمجلس: نزدیک به 100 اکیپ عملیاتی در مناطق مختلف شهرستان آمل درتلاش برای رفع مشکلات شبکه برق این منطقه هستند.

 با تقسیم بندی شهرستان آمل به 11 منطقه عملیاتی ، نزدیک به 100 اکیپ عملیاتی برق در تلاشند تا مشکلات پیش آمده ناشی از بارش برف را در شبکه برق این شهرستان رفع کنند.

درهمین خصوص آخرین خبرها حاکی از آن است که 15 اکیپ عملیاتی از تهران عازم این منطقه شده اند تا در بحران برف که بخش عمده آن به دلیل افتادن شاخه درختان روی شبکه های برق رخ داده است، یاری گر پرسنل برق مازندران باشند.

خاطرنشان می سازد که تا شب گذشته به جز خط، همه خطوط 20 کیلوولت منطقه آمل و شرق مازندران برقدار شده بود، اما به دلیل بارش دوباره برف که ارتفاع آن در برخی مناطق حتی به یک متر و 20 سانتی متر نیز می رسد، برخی خطوط دوباره بی برق شد.

از این رو اکیپ های عملیاتی از سراسر استان و نیز استان تهران برای رفع مشکل ناشی از بارش برف، در منطقه آمل استان مازندران حضور یافته اند.

درهمین خصوص مدیرعامل توزیع برق مازندران، افتادن شاخه ها روی سیم های اصلی برق را دلیل قطعی اعلام کرد و با اظهاراینکه 95درصد برق استان وصل شده، گفت: حدود 20درصد مردم جنوب آمل و 5درصد مردم لفور قائمشهر برق ندارند که تلاش ها برای برقدار کردن همه مشترکان ادامه دارد.

خاطرنشان می سازد که در پی تلاش ها برای رفع مشکلات شبکه برق در مازندران، متاسفانه یک دستگاه خودروی عملیاتی برق در هنگام عزیمت به سمت مناطق آسیب دیده دچار حادثه شد که درپی آن دوتن از مدیران توزیع برق استان، مجروح و به بیمارستان منتقل شدند که مداوا روی آسیب دیدگان ادامه دارد.

 


منبع : ایلنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عملیاتی - منطقه - مازندران - استان - مشکلات - مناطق - شهرستان - توزیع - ادامه - مازندران - دوباره - تهران - نزدیک - درهمین - افتادن - خاطرنشان - برقدار -

نظر شما در مورد : آخرین اخبار از قطعی برق در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها