مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 10039 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 21 بهمن 1394 -ساعت : 16:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
در مجلس آینده افراطیون در اقلیت خواهند بود/ به تعداد نمایندگان مازندران کاندیداها خواهیم داشت

قاسمی دبیر حزب اعتدال و توسعه مازندران در گفت و گو با مازندمجلس:

در مجلس آینده افراطیون در اقلیت خواهند بود/ به تعداد نمایندگان مازندران کاندیداها خواهیم داشت

اختصاصی مازندمجلس: در حوزه‌های انتخابیه ساری، قائمشهر، بابلسر، نور و تنکابن نامزدهای ما نهایی شده است که برخی از اعضای این لیست نمایندگان فعلی مازندران می‌باشند/ انتخابات خبرگان از اهمیت بالایی برخوردار است، قطعا برای این انتخابات در مازندران نیز لیست ارائه خواهیم کرد

اختصاصی مازند مجلس:  مهدی قاسمی دبیر حزب اعتدال و توسعه مازندران در تشریح فعالیت این حزب در مازندران ببان داشت: حزب اعتدال و توسعه در معادلات سیاسی آینده کشور بسیار اثرگذار خواهد بود و در مازندران نیز شورای استان حزب اعتدال و توسعه در مازندران تشکیل شد که ترکیبی از افراد سیاسی، دانشگاهی، فرهنگی و فعالین اقتصادی و مدیران اجرایی می‌باشد. همچنین در اکثر شهرستان‌ها دبیران آن نیز مشخص شدند.

وی پیرامون ترکیب مجلس دهم پیش‌بینی کرد: در مجلس آینده افراطیون در اقلیت خواهند بود چرا که ادراک سیاسی جامعه به سطحی رسیده است که مجلس اعتدالی را رقم خواهد زد.

وی ادامه داد: همچنان که در مسئله برجام با هدایت رهبری و اجرای دولت توانستیم برنامه جامع موفقی داشته باشیم که از سال آینده اثرات آن محسوس خواهد بود، این موفقیت در عرصه داخلی نیز با انتخابات مجلس دهم محقق خواهد شد.

وی ضمن تکذیب کلیه لیست‌های منتشر شده منتسب به حزب اعتدال و توسعه در شبکه‌های اجتماعی، پیرامون لیست انتخاباتی حزب اعتدال و توسعه در مازندران بیان داشت: در روند از پایین به بالا نامزدهای انتخابات بررسی و پس از تایید شورای شهرستان به شورای استان معرفی می‌شوند، اگرچه در صورت تایید صلاحیت برخی از نامزدهای رد صلاحیت شده، لیست نهایی نیز دچار تغییراتی خواهد شد.

وی تصریح کرد: به تعداد نمایندگان مازندران کاندیدا خواهیم داشت و لیست حزب اعتدال و توسعه در مازندران کامل خواهد بود و تاکنون در حوزه‌های انتخابیه ساری، قائمشهر، بابلسر، نور و تنکابن نامزدهای ما نهایی شده است که برخی از اعضای این لیست نمایندگان فعلی مازندران می‌باشند. اگر چه لیست نهایی ظرف چند روز آینده تکمیل و اعلام خواهد شد. همچنین در حمایت از نامزدهای مورد نظر این حزب از شخصیت‌های سیاسی مطرح کشور بیانیه‌هایی خواهیم گرفت و در حوزه‌های انتخابیه مازندران برنامه‌های هدفمند با سخنرانی چهره‌های ملی و استانی خواهیم داشت.

دبیر حزب اعتدال و توسعه در مازندران پیرامون انتخابات خبرگان رهبری در مازندران بیان داشت: از آنجا که این انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است، قطعا برای این انتخابات در مازندران نیز لیست ارائه خواهیم کرد.

وی در پایان با دعوت از فعالین سیاسی و عموم مردم به مشارکت فعال در راهپیمایی روز 22 بهمن، بیان داشت: یکی از مهم‌ترین ابزارهای حمایت از دولت در سیاست خارجه، حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و پس از آن انتخابت 7 اسفند می‌باشد.


در مجلس آینده افراطیون در اقلیت خواهند بود/ به تعداد نمایندگان مازندران کاندیداها خواهیم داشت

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مهدی قاسمی - اعتدال و توسعه - اعتدال و توسعه مازند -

نظر شما در مورد : در مجلس آینده افراطیون در اقلیت خواهند بود/ به تعداد نمایندگان مازندران کاندیداها خواهیم داشت

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها