مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 10045 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 بهمن 1394 -ساعت : 11:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پیام سودابه مهری به مناسبت یوم الله 22 بهمن

پیام سودابه مهری به مناسبت یوم الله 22 بهمن

مازند مجلس: بار دیگر زمستان ، بهمن و سرما ؛ سی و هفت سال است که گرمای انقلاب زمستان های ما را بهاری می کند در 22 بهمن بود آری ایام ا... فجر ؛ نهال نوپایی که با خون جوانان این مرز و بوم آبیاری شده است و در سایه سار ولایت به درختی تنومند تبدیل شده است.

در همه این سالها طوفان های تهدید و تحریم همراه ایران اسلامی شده است و دست از سر این کشور برنداشته است اما با ایستادگی و مقاومت در سایه مقام ولایت ریشه این درخت در قلب های مردمان این سرزمین دوانده شده است.

شیر زنان و غیور مردانی که پا به پای هم برای اعتلای نام رفیع ایران ایستادگی نمودند. زنان سرزمین من آری زنان زلال تر از باران که همواره مشت های گره کرده خود را در برابر استکبار نشانه گرفته اند و غیور مردانی را در سایه الطاف قرآن با دلی قرص و گام هایی محکم بدرقه نمودند زنانی که در غیاب مردان ؛ هم مادر بودند و هم پدر و آموزگار فرزندانی بودند که در سنگر تعلیم و تربیت  و در دامن مادرانی عفیف  در هشت سال دفاع مقدس چون سرو استوار ؛ از میهن اسلامی جانانه و با خلوص نیت دفاع نمودند.

شیرزنانی که در طول همه این سال ها در کنار انقلاب بوده و در همه سنگرها حضور موثری داشته اند. سنگر انقلاب ، سنگر جنگ تحمیلی و اکنون سنگر مهم انتخابات ، تفاوتی نمی کند زنان این سرزمین در کدام صف ایستاده اند عبارت و متن آنجاست که مادران سرزمین من دوشا دوش مردان غیور این سرزمین در تمامی عرصه ها نقش آفرینی کنند. درود بر تمام زنان سرزمینم که در بهار انقلاب بار دیگر با حضور ارزشمند خود ، درس ایستادگی و استقامت می دهند.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : -

نظر شما در مورد : پیام سودابه مهری به مناسبت یوم الله 22 بهمن

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها