امروز یکشنبه 02 مهر 1396 ساعت 12:04:25

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 10048 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 بهمن 1394 -ساعت : 11:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پیام سید علی اکبر غلامیان به مناسبت 22 بهمن

پیام سید علی اکبر غلامیان به مناسبت 22 بهمن

استقامت جانانه براي صيانت از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی، همان اصل اساسی و مهمی است که در اندیشه خردگرای مردم ایران‌زمین، همواره ثابت است و همین روحیه‌‌ی استکبارستیزی و ظلم‌ناپذیری است که از مردم غیور این سرزمین، مردمی سرافراز و عزتمند در سطح دنیا ساخته است.

ملت ایران اسلامی که به پای انقلاب اسلامی جان‌فشانی‌ها کرده و خون‌های سرخ فرزندانش نهال نوپای این نظام را به درختی تنومند و ریشه‌دار تبدیل کرده، در تمامی صحنه‌های عزت‌آفرین این انقلاب با تکیه بر فرموده‌های مقام معظم رهبری به عنوان رکن رکین انقلاب اسلامی، حضوری پرشور و افتخارآفرین داشته است.

اکنون در آستانه‌ی 22 بهمن‌ماه بار دیگر صحیفه‌ی انقلاب اسلامی ایران چشم‌انتظار حضور گسترده‌ی مردمی است که پشتیبانی آن‌ها از نظام همواره امضایی طلایی بر این صحیفه می‌نشاند.

در این ایام به‌دلیل شرایط منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای لازم است که ملت ایران بار دیگر با حضور گسترده‌ی خود در راهپیمایی 22 بهمن‌ ، نشان دهند که این انقلاب برای همیشه بر پایه پشتوانه‌ی مردمی خود سرافراز باقی می‌ماند.

در این راستا ضمن تقدیر از هم‌راهی و هم‌گامی همیشگی ملت ایران با آرمان‌های انقلاب اسلامی، از عموم مردم شریف شهرستانهاي بابلسر و فريدونكنار برای حضور گسترده و پرصلابت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت می‌نمایم.

سيد علي اكبر غلاميان‌

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : -

نظر شما در مورد : پیام سید علی اکبر غلامیان به مناسبت 22 بهمن

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها