مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 10049 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 بهمن 1394 -ساعت : 11:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پیام وحید رحمانی خلیلی به مناسبت 22 بهمن

پیام وحید رحمانی خلیلی به مناسبت 22 بهمن

با نام و یاد خدا
سلام

ايرانيان تمدن ساز و فرهنگ آفرين در بهمن ١٣٥٧ با رهبري بي نظير و پيامبر گونه ي خميني بزرگ رحمه الله عليه ، انقلابي را رقم زدند كه اساس آن؛ عدالت خواهي، آزادي و استقلال طلبي بود. اكنون اين انقلاب الهي كه دستاورد خون هزاران شهيد انقلاب و دفاع شرافتمندانه در جنگ تحميلي دنيا عليه كشورمان است با اراده و غيرت ملت بزرگوار و رهبري شجاع ، تمدني جديد را بنا نهاد كه "جمهوريت " و"اسلاميت از اركان اساسي پيروزي و دوام آن است.
امسال در حالي به استقبال جشن هاي پيروزي انقلاب اسلامي مي رويم كه دستاورد ها و پيروزي هاي دولت تدبير و اميد در موضوع هسته اي و متعاقب آن گشوده شدن باب مذاكره و تعامل حكيمانه و عاقلانه با كشورهاي جهان جايگاه ايران در منطقه و جهان و اميد به آينده را در بين مردم خصوصا جوانان افزايش داده و انشالله به زودي بركات اين پيروزي بزرگ كه حاصل الطاف خداوندي و زحمات طاقت فرساي مسئولين کار آمد سياست خارجي دولت و حمايت هاي يكپارچه و بي دريغ مقام معظم رهبري و ملت وفادار و دلسوزان نظام و مردم است ، عليرغم خواست دشمنان منطقه اي و جهاني ايران ، در زمينه هاي اقتصادي و عمران و آباداني و توسعه همه جانبه كه حق مسلم ملت شريف . است رخ خواهد نمود.
همچنين در آينده ي نزديك شاهد برگزاري انتخابات سرنوشت ساز و تاثير گذار مجلسين خبرگان و شوراي اسلامي خواهيم بود كه اميد است با حضور آگاهانه و مقتدرانه مردم شريف ايران و فراهم شدن فضاي رقابتي ، با نشاط و اميدبخش، گام بزرگ ديگري در راستاي رشد و شكوفايي اين تمدن الهي و مردم سالار در جهت منافع كشور، ملت و نظام مقدس برداشته شود.

وحيد رحماني خليلي

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : -

نظر شما در مورد : پیام وحید رحمانی خلیلی به مناسبت 22 بهمن

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها