مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 10050 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 بهمن 1394 -ساعت : 12:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پیام ولی اله حسنی خورشیدی به مناسبت 22 بهمن

پیام ولی اله حسنی خورشیدی به مناسبت 22 بهمن

به نام خدا و با یاد شهیدان انقلاب و دفاع مقدس

در بهار آزادی جای شهدا خالی

بیست و دوم بهمن ماه جشن خجسته آحاد ایرانیان، روز رسیدن به استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، روز وحدت و همبستگی ایران اسلامی است. ملت های جهان به تبعیت از این وحدت برخاسته از آموزه های اسلام درس بیداری و آگاهی می آموزند. بیست و دوم بهمن روز ملتی است که زن و مرد، پیر و جوان و نوجوان در حرکت عظیم خویش درس استقلال و آزادگی را مرور خواهند نمود تا دشمنان نظام مقدس اسلامی از شعور انقلابی ملت شرمگین شوند و دست از توطئه های بیهوده بردارند. بیست و دوم بهمن، روزی که پایه های پولادین نهضت امام خمینی (ره) بنا نهاده شد تا دلهای مشتاق و مومن بر بلندای آن وحدت مسلمین را سر دهند و ثمره سالها رشادت، مقاومت و پیروی از ولایت فقیه را در بیداری اسلامی کشورهای منطقه بیابند. بیست و دوم بهمن فرصتی است که در آن هزاران جوان فرهیخته و دانشمند ایرانی و آحاد ملت دست در دست هم دهند تا از تحریم های ظالمانه ی دشمن به نفع استقلال اقتصادی و تحکیم تولید ملی بهره گیرند.

 در آستانه برگزاری انتخابات سرنوشت ساز و تاثير گذار دو مجلس خبرگان و شوراي اسلامی، اميد است ملت بزرگ ایران و شرق مازندران با حضور آگاهانه توام با نشاط و اميد، گام بزرگ ديگری در راستای رشد و شكوفايی اين تمدن الهی و مردم سالار در جهت منافع كشور، ملت و نظام مقدس بردارند.

 در راهپیمایی شکوهمند بیست و دوم بهمن امسال ملت یکپارچه ایران بار دیگر سرود استقلال آزادی جمهوری اسلامی را سرخواهند داد و جهان را مقهور بصیرت خویش خواهند کرد.

مهندس ولی الله حسنی خورشید

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ولی الله حسنی - ولی الله حسنی خورشید - ولی الله حسنی خورشید - ولی الله حسنی خورشید - حسنی خورشیدی - مهندس خورشیدی - حسنی - حسنی خورشیدی گلوگاه - حسنی خورشیدی نامزد ا - حسنی خورشیدی نامزد ب -

نظر شما در مورد : پیام ولی اله حسنی خورشیدی به مناسبت 22 بهمن

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها