مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 10284 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 29 بهمن 1394 -ساعت : 12:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 سید عبدا... حسینی جدی‌ترین گزینه اصلاح‌طلبان و حامیان دولت در آمل

سخنگوی شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان آمل در گفتگو با مازندمجلس مطرح کرد؛

سید عبدا... حسینی جدی‌ترین گزینه اصلاح‌طلبان و حامیان دولت در آمل

اختصاصی مازند مجلس: از بین 3 نامزد (سیدعبدا... حسینی، رضا حاجی‌پور و احمد خضرائی) یکی را انتخاب می‌کنیم که احتمال انتخاب حسینی بیشتر از بقیه است

اختصاصی مازند مجلس: سیدمحسن نورانی درگفتگو با خبرنگار مازندمجلس، درباره انتخاب نهایی نامزد اصلاح‌طلبان بابل، اظهار کرد: هنوز تصمیم نهایی در این باره نگرفتیم و قرار است عصر امروز در جلسه‌ای که برگزار می‌کنیم این اتفاق بیفتد.

وی، با بیان اینکه هنوز منتظر اعلام تایید صلاحیت یوسف شکری هستیم، افزود: در صورت عدم تایید وی، از بین 3 نامزد (سیدعبدا... حسینی، رضا حاجی‌پور و احمد خضرائی) یکی را انتخاب می‌کنیم که احتمال انتخاب حسینی بیشتر از بقیه است.

سخنگوی شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان آمل، با اشاره به فضای انتخاباتی این حوزه تصریح کرد: اگر اصلاح طلبان روی گزینه خاصی به اجماع برسیم پیروز انتخابات این حوزه خواهیم بود چرا که تجربه در این حوزه نشان داده است اجماع اصلاح‌طلبان همراه با برد این جریان بوده است.

نورانی، درباره نقش طوایف و قبایل آمل در نتیجه انتخابات، بیان کرد: به نظر من دوران طوایف و قبایل گذشته است اگرچه هنوز مقداری تاثیرگذار است اما رفته رفته نگاه جریانی و حزبی در حال گسترش است.   لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عبدالله حسینی - سید عبدالله حسینی - عبداله حسینی - حسینی آمل -

مطالب مرتبط با : سید عبدا... حسینی جدی‌ترین گزینه اصلاح‌طلبان و حامیان دولت در آمل
نظر شما در مورد : سید عبدا... حسینی جدی‌ترین گزینه اصلاح‌طلبان و حامیان دولت در آمل

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها