امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 02:00:54

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 10332 -تاریخ انتشار : جمعه 30 بهمن 1394 -ساعت : 22:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن
وزش بادهای موسمی در آمل/ مدعیان جبهه جعلی اعتدال رنگ عوض کردند

رنگرزی ۱۴ میلیونی آقای خاص!

وزش بادهای موسمی در آمل/ مدعیان جبهه جعلی اعتدال رنگ عوض کردند

اختصاصی مازندمجلس: بسیاری از تازه به دوران رسیده‌ها که مدعی اعتدال هستند عنوان کردند که چون عبدالله حسینی در دولت محمود احمدی نژاد به عنوان سفیر ایران در بلاروس مشغول به خدمت بود پس یک اصولگرا محسوب می‌شود! این در حالی است که آقایان مدعی بهتر است کمی توجه کنند که در آن زمان وزیر امور خارجه ایران که بود؟! با منطق این آقایان حتما علی اکبر صالحی هم یک احمدی‌نژادی و نفوذی احمدی نژاد در دولت روحانی است!

اختصاصی مازند مجلس: حدود چهار ماه پیش پایگاه خبری مازندمجلس تحلیلی از حوزه انتخابیه آمل با عنوان (رقابت تنگاتگ در حوزه انتخابیه آمل) منتشر کرد که در آن سید عبدالله حسینی و عزت اله یوسفیان ملا را دو رقیب اصلی در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی معرفی کرد. یوسفیان ملا به عنوان یک اصولگرا که بارها در مجالس و محافل مختلف بر اصولگرا بودن خود تاکید کرده است و عبدالله حسینی از طیف حامیان دولت که با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، فعالیتش در دولت قوت گرفت و در حال حاضر به عنوان مشاور نهاد ریاست جمهوری مشغول به فعالیت است.

پس از انتشار این یادداشت که هجمه‌ها و توهین‌های بی‌منطقی به پایگاه خبری مازندمجلس و نویسنده این یادداشت وارد شد، امروز می‌بینیم که پیش‌بینی این یادداشت درست از آب درآمد. اما همچنان برخی از مدعیان اعتدال حاضر نیستند واقعیت را بپذیرند و در میان نامزدهای حاضر در حوزه انتخابیه آمل، به نزدیک ترین فرد به دولت نزدیک بشوند و از او حمایت کنند.

در آن زمان بسیاری از تازه به دوران رسیده‌ها که مدعی اعتدال هستند عنوان کردند که چون عبدالله حسینی در دولت محمود احمدی نژاد به عنوان سفیر ایران در بلاروس مشغول به خدمت بود پس یک اصولگرا محسوب می‌شود! این در حالی است که آقایان مدعی بهتر است کمی توجه کنند که در آن زمان وزیر امور خارجه ایران که بود؟! علی اکبر صالحی که اتفاقا چند وقت پیش مدال تقدیر از حسن روحانی دریافت کرد و به عنوان معاون دکتر روحانی، یکی از نزدیکان و افراد مورد وثوق در دولت است، در دولت احمدی نژاد و در زمان سفیر بودن عبدالله حسینی وزیر امور خارجه دولت احمدی‌نژاد بود.

بنابراین با منطق این آقایان حتما علی اکبر صالحی هم یک احمدی‌نژادی و نفوذی احمدی نژاد در دولت روحانی است!

با آنکه در شورای اصلاح‌طلبان شهر آمل، پس از رد صلاحیت چند چهره شاخص اصلاح طلب، محتمل‌ترین گزینه برای حمایت را عبدالله حسینی می‌دانند، اما بادهای موسمی زمستانی، چرخش 180 درجه‌ای در برخی مدعیان اعتدال بوجود آورده که موجب شده رفتارهایی از خود بروز دهند که با هیچ منطق اعتدالی جور درنمی‌آید و به سراغ افرادی بروند که به سهم خواهی آنها جواب مثبت دهد.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عبدالله حسینی - دکتر حسینی - سید عبدالله حسینی -

مطالب مرتبط با : وزش بادهای موسمی در آمل/ مدعیان جبهه جعلی اعتدال رنگ عوض کردند
نظرات کاربران در مورد : وزش بادهای موسمی در آمل/ مدعیان جبهه جعلی اعتدال رنگ عوض کردند
  • همشهری املیپاسخ1جمعه 30 بهمن 1394

    ....... و امثال اون فقط به فکر جیب خودشون هستن این مردم اگه یه ذره شعور سیاسی داشته باشن حتما به دکتر حسینی رای میدن که بهترین گزینه نزدیک به اصلاح طلبان هست . جوانان امل حامی دکتر حسینی هستن.

  • گمنامپاسخ1شنبه 01 اسفند 1394

    و اما بعد آقای حسینی برای گرفتن صلاحیت بهاصلاح طلب رو آوردند و آقای یوسفیان به اعتدال

  • صدرنژادپاسخ3شنبه 01 اسفند 1394

    همشهری محترم لطفا احترام نگه دارید شعور سیاسی به بصیرت داشتنه پس کمی دقیقتر بیاندیشید رای ما دکتر سید مهدی کاظمی دینان

نظر شما در مورد : وزش بادهای موسمی در آمل/ مدعیان جبهه جعلی اعتدال رنگ عوض کردند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها