مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 10363 -تاریخ انتشار : شنبه 01 اسفند 1394 -ساعت : 18:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آیت ا... طبرسی هیچگاه از تریبون نماز جمعه استفاده تبلیغاتی نکرده است/ دولت اعتدال، نیازمند حمایت است

طهماسبی مسئول ستاد معین حضرت آیت‌ا... طبرسی؛

آیت ا... طبرسی هیچگاه از تریبون نماز جمعه استفاده تبلیغاتی نکرده است/ دولت اعتدال، نیازمند حمایت است

اختصاصی مازندمجلس: آیت ا... طبرسی همچون رهبر انقلاب که حامی دولت‌ها و مخصوصا دولت‌اعتدال بوده‌اند، معتقدند که دولت نیازمند به حمایت است چرا که وارث مشکلات اقتصادی، تحریم‌ها، رکود و بیکاری از دولت قبل بوده است/ وی 37 است که با رویکرد اعتدالی و پدرگونه ردای خدمت به مردم را به تن کرده است و با خصوصیاتی که دارد در هر قشری از جمله جوانان و بانوان، اصناف و احزاب، مورد توجه می باشد

اختصاصی مازند مجلس: عادل طهماسبی مسئول ستاد معین حضرت آیت‌ا... طبرسی، با حضور در دفتر مازندمجلس به تشریح پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان و فعالیت‌های ستاد انتخاباتی آیت‌ا... طبرسی پرداخت.

وی، پیرامون حضور مردم در انتخابات بیان کرد: حضور آحاد مردم ایران در پای صندوق‌های رای جزو راهبردهای جمهوری اسلامی می‌باشد و کشور را از هر لحاظ در مقابل دسیسه‌های بیگانگان بیمه می‌کند.

مسئول ستاد معین حضرت آیت‌ا... طبرسی، افزود: جمهوری اسلامی بر 2 رکن جمهوریت و اسلامیت استوار است که جمهوریت آن با حضور مردم معنا پیدا می‌کند و هرگاه مردم حضور پیدا کردند دشمن عقب‌نشینی کرد. رکن اسلامیت و در راس آن ولایت مطلقه فقیه نمود می‌یابد که برای انتخاب ولی فقیه نیز نیاز به نمایندگانی داریم که ضمن اجتهاد در امور مختلف، آگاه به مسائل زمان خویش نیز باشند که این مهم پیشتر با انتخاب حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای به عنوان رهبر انقلاب از سوی شورای خبرگان رهبری محقق شده است.

طهماسبی، پیرامون فعالیت‌های ستاد آیت‌ا... طبرسی، گفت: وی 37 سال است که با رویکرد اعتدالی و پدرگونه ردای خدمت به مردم را به تن کرده است و با خصوصیاتی که دارد در هر قشری از جمله جوانان و بانوان، اصناف و احزاب، مورد توجه می باشد وی همواره به سان پدرعمل کرده است و به همین علت امروز مورد حمایت گرایش‌های مختلف سیاسی می باشد.

وی، تصریح کرد: فعالیت ستاد آیت ا... طبرسی در درون ستادهای انتخاباتی تمامی نامزدهای مجلس شورای اسلامی با هر گرایش سیاسی بلامانع است رویکرد اعتدالی آیت‌ا... طبرسی، محصولی به بار آورد که این محصولی جز وحدت و همدلی نداشته است.

مسئول ستاد معین حضرت آیت‌ا... طبرسی، بیان کرد: کلیه استانداران مازندران از ابتدای انقلاب تاکنون از حسن سلوک و تعامل و اعتدال و حالت پدر گونه ایشان نسبت به مسئولان سخن گفتند و به طور قطع یقین ملت قدرشناس و آگاه مازندران به عنوان پیروان امام خامنه‌ای که در انتخاب نماینده خود حضرت آیت ا... طبرسی را برگزیدند به این انتخاب صحیح رای خواهند داد.

طهماسبی، درباره احتمال ائتلاف آیت‌ا... طبرسی با دیگر نامزدهای انتخابات خبرگان، گفت: وی ائتلافی با سایرین نخواهد داشت اگرچه بسیاری از جریان‌ها و تشکل ها از وی اعلام حمایت نمودند.

وی، پیرامون همزمانی روز اخذ رای با اقامه نماز جمعه، افزود: آیت ا... طبرسی خطیب نماز جمعه 7 اسفند نخواهد بود چرا که وی هیچگاه در ایام تبلیغات از تریبون نماز جمعه استفاده نکرده است.

مسئول ستاد معین حضرت آیت‌ا... طبرسی، درباره نحوه تبلیغات انتخاباتی آیت‌ا... طبرسی، اظهار کرد: باتوجه به تاکید وی مبنی بر جلوگیری از اسراف و کاهش هزینه‌ها، ابتدا پوسترهای سیاه و سفید چاپ نموده ایم و سعی کردیم که تبلیغات ما در حد معقول باشد.

طهماسبی، پیرامون رویکرد ایت ا... طبرسی نسبت به دولت اعتدال، تصریح کرد: وی همچون رهبر انقلاب که حامی دولت‌ها و مخصوصا دولت‌اعتدال بوده‌اند، معتقدند که دولت نیازمند به حمایت است چرا که وارث مشکلات اقتصادی، تحریم‌ها، رکود و بیکاری از دولت قبل بوده است.  


آیت ا... طبرسی هیچگاه از تریبون نماز جمعه استفاده تبلیغاتی نکرده است/ دولت اعتدال، نیازمند حمایت است

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آیت الله طبرسی - نوراله طبرسی - نماینده ولی فقیه -

نظر شما در مورد : آیت ا... طبرسی هیچگاه از تریبون نماز جمعه استفاده تبلیغاتی نکرده است/ دولت اعتدال، نیازمند حمایت است

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها