امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 02:02:47

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 10364 -تاریخ انتشار : شنبه 01 اسفند 1394 -ساعت : 19:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن
من یک اصلاح‌طلب عملگرایم/ با عبوری نقاط مشترکی دارم/ در همه ادوار به یوسف‌نژاد رای دادم/ دستان گرم مردم چهاردانگه را می‌فشارم

اولین اظهارات کوروش یوسفی پس از تایید صلاحیت:

من یک اصلاح‌طلب عملگرایم/ با عبوری نقاط مشترکی دارم/ در همه ادوار به یوسف‌نژاد رای دادم/ دستان گرم مردم چهاردانگه را می‌فشارم

اختصاصی مازندمجلس: کوروش یوسفی به عنوان آخرین عضوی که توانست از شورای نگهبان دریافت کند، با حضور در دفتر پایگاه خبری مازندمجلس در اولین اظهارات خود پس از تایید صلاحیت، گفت: با پیگیری‌هایی که در تهران انجام شد و با گفت‌وگوهایی مستقیم با دبیر شورای نگهبان توانستیم شبهات بوجود آمده را رفع نموده و تایید صلاحیت خود را دریافت داریم

اختصاصی مازند مجلس: کوروش یوسفی به عنوان آخرین عضوی که توانست از شورای نگهبان دریافت کند، با حضور در دفتر پایگاه خبری مازندمجلس در اولین اظهارات خود پس از تایید صلاحیت، گفت: با پیگیری‌هایی که در تهران انجام شد و با گفت‌وگوهایی مستقیم با دبیر شورای نگهبان توانستیم شبهات بوجود آمده را رفع نموده و تایید صلاحیت خود را دریافت داریم.

وی پیرامون حضور خود در صحنه انتخابات بیان داشت: قطعا تا پایان در صحنه انتخابات حضور خواهم داشت و به نفع هیچ یک از نامزدها انصراف نخواهم داد.

یوسفی پیرامون لیست ارائه شده اصلاح طلبان مرکز مازندران اظهار داشت: اگر اصلاح طلبان دو نامزد اصلاح طلب می‌‌داشتند در همان تاریخ 20 بهمن که حمایت خود ار یوسف‌نژاد اعلام داشتند، گزینه دوم خود را نیز اعلام می‌کردند و باید نسبت به این اقدام شورای هماهنگی اصلاح طلبان ساری که با تاخیر اقدام به ارائه گزینه دوم نموده است تامل کرد اما انتظار می‌رفت که تا پایان تایید صلاحیت افراد رد صلاحیت شده صبر می‌کردند چرا که آنها از گمانه زنی‌ها و رایزنی‌های ما مطلع بودند.

وی تصریح کرد: من یک اصلاح طلبم با رویکرد اعتدالی در چهارچوب نظام هستم و خط قرمز من رهبری انقلاب و قانون اساسی است و همه اصلاح طلبان را به شرکت در انتخابات دعوت می‌نمایم و اعلام می‌کنم در همه ادوار گذشته به یوسف‌نژاد رای دادم و همواره برای پیروزی ایشان فعال بودم.

وی پیرامون گمانه‌زنی‌های برخی از آگاهان سیاسی نسبت به قرارگرفتن جریان عملگرایی بیان داشت: بنده به اقتضائات شورای شهر بعضا انتقاداتی در صحن علنی شورا و تذکراتی خصوصی اعلام می‌داشتم که البته این انتقادات نه به فرد بلکه به جایگاه شهرداری بوده است و معتقدم یک نماینده باید در جذب اعتبارات ملی و اجرای پروژه‌های شهری، مدیران شهری را کمک کند. از این منظر قطعا حامی مدیران شهری و همکاران سابق خود در شورای شهر خواهم بود.

یوسفی افزود: بنده با آقای عبوری نقاط مشترکی داریم و آن این است که هر دوی ما انگیزه زیادی برای خدمت نه در قول که در فعل و عمل داریم.

وی همچنین پیرامون تحلیل آرای جغرافیایی منطقه چهاردانگه ساری بیان داشت: در حالی که بسیاری از نامزدهای مردم چهاردانگه اینک در صحنه انتخابات حضور ندارند، بنده فارغ از هرگونه نگاه‌های سیاسی و منطقه‌ای خود را نماینده این منطقه می‌دانم. اگرچه همه حوزه انتخابیه از نظر من شرایط برابری دارند اما به دلیلی ذوق خدمتی که به مردمان این حوزه انتخابیه و هم محلی‌های خود دارم، دستان گرم مردمان چهاردانگه را می‌فشارم و معتقدم با حضور فعال آنها در عرصه انتخابات می‌توانیم جریان انتخابات را عوض کنیم.


من یک اصلاح‌طلب عملگرایم/ با عبوری نقاط مشترکی دارم/ در همه ادوار به یوسف‌نژاد رای دادم/ دستان گرم مردم چهاردانگه را می‌فشارملینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کوروش یوسفی - کوروش یوسفی ساداتی - یوسفی چهاردانگه - تایید صلاحیت -

نظرات کاربران در مورد : من یک اصلاح‌طلب عملگرایم/ با عبوری نقاط مشترکی دارم/ در همه ادوار به یوسف‌نژاد رای دادم/ دستان گرم مردم چهاردانگه را می‌فشارم
  • ابوالقاسمپاسخ0یکشنبه 02 اسفند 1394

    درود بر مرد اخلاق و صداقت

نظر شما در مورد : من یک اصلاح‌طلب عملگرایم/ با عبوری نقاط مشترکی دارم/ در همه ادوار به یوسف‌نژاد رای دادم/ دستان گرم مردم چهاردانگه را می‌فشارم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها