مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 10437 -تاریخ انتشار : سه شنبه 04 اسفند 1394 -ساعت : 12:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 یوسف‌نژاد یکی از نیروهای معتمد، معتدل و با برنامه استان است

مسعود پیری مدیرمسئول نشریه تمشک:

یوسف‌نژاد یکی از نیروهای معتمد، معتدل و با برنامه استان است

اختصاصی مازند مجلس: مسعود پیری، در باره انتخاب علی‌اصغر یوسف‌نژاد به عنوان گزینه اول جریان عملگرایی، اظهار کرد: یوسف‌نژاد همواره حامی جریان مدیریت شهری بوده و این را در عمل ثابت کرده است که امیدواریم این روند در ادامه سرعت بیشتری گیرد

اختصاصی مازند مجلس: مسعود پیری، در باره انتخاب علی‌اصغر یوسف‌نژاد به عنوان گزینه اول جریان عملگرایی، اظهار کرد: یوسف‌نژاد یکی از نیروهای معتمد این شهر است سوابق کاری و عملکرد خوبی دارد و ثابت کرده است که انسانی معتدل و با برنامه هست.

وی، افزود: یوسف‌نژاد همواره حامی جریان مدیریت شهری بوده و این را در عمل ثابت کرده است که امیدواریم این روند در ادامه سرعت بیشتری گیرد.

فعال سیاسی حوزه، با اشاره به نیاز وجود افرادی چون یوسف‌نژاد برای توسعه مرکز استان، بیان کرد: قطار توسعه شهری در حال حرکت است و دوست و دشمن به آن اعتراف دارند که ساری رشد خوبی دراین زمینه داشته است.

پیری، تصریح کرد: همه می‌دانیم که این مقدار رشد کافی نیست و راه طولانی در پیش داریم و ساری هنوز به جایگاه واقعی خود به عنوان مرکز استان نرسیده است.

وی، ادامه داد: ساری برای رسیدن به جایگاه مطلوب خود نیازمند همراهی، همکاری، و تلاش همه مردم، نجبگان و عوامل اجرایی هست که امیدواریم به زودی این امر محقق شود.

فعال سیاسی حوزه، با اشاره به انتخاب گزینه دوم جریان عملگرایی، افزود: حجت‌الاسلام عباسعلی ابراهیمی، از افراد معتدل و اهل کار و تلاش است و جریان عملگرایی از گزینه‌های خود (یوسف‌نژاد و ابراهیمی) با تمام ظرفیت حمایت می‌کند.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : یوسف نژاد - علی اصغر یوسف نزاد - دکتر یوسف نژاد -

نظرات کاربران در مورد : یوسف‌نژاد یکی از نیروهای معتمد، معتدل و با برنامه استان است
  • سيد سارويپاسخ0سه شنبه 04 اسفند 1394

    چه ميكنه اين "باد " با دوستان سياسي شهرمون

نظر شما در مورد : یوسف‌نژاد یکی از نیروهای معتمد، معتدل و با برنامه استان است

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها