مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 10446 -تاریخ انتشار : سه شنبه 04 اسفند 1394 -ساعت : 18:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برای اولین بار دو نماینده ساری از یک جریان سیاسی

یوسف نژاد-دامادی/

برای اولین بار دو نماینده ساری از یک جریان سیاسی

اختصاصی مازندمجلس: اصلاح طلبان مرکز استان با اعلام دو نامزد نهایی خود (علی اصغر یوسف نژاد) و (محمد دامادی) با اجماع و بخت بیشتری مواجه‌اند. پیوند خوردن رای سیاسی این دو نامزد حامی جریان اعتدال گرایی و اصلاح طلبی سبب شده است که پیش‌بینی شود برای اولین بار در حوزه انتخابیه ساری و میاندورود دو نماینده از یک جریان سیاسی به مجلس بروند

اختصاصی مازند مجلس: بی‌شک یکی از حساس‌ترین حوزه ‌های انتخابیه مازندران، حوزه‌ی انتخابیه ساری و میاندورود است. حوزه‌ای که دو جریان سیاسی اصولگرا و اصلاح طلب در ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی نمایندگانی داشته است و به نوعی با هم وزنی سیاسی مواجهه‌اند. به طوری که در مجلس ششم آقایان مرحوم سید مسیح سلیم بهرامی و حسین روزبهی، در مجلس هفتم ابوالقاسم روحی و مرحوم سید حسن شجاعی کیاسری، مجلس هشتم سید رمضان شجاعی و علی اصغر یوسف‌نژاد و مجلس نهم سید رمضان شجاعی و محمد دامادی در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

در انتخابات مجلس دهم اما کاندیداتوری بسیاری از چهره‌های سیاسی، برخی از اعضای سابق شورای شهر و ... سبب شده است تنور انتخابات حوزه ساری و میاندورود زودتر از دیگر حوزه‌های استان مازندران داغ شود. اما با رد صلاحیت چهره‌های نزدیک به دولت و اصلاح طلبان، ناخواسته در جریان سیاسی اصلاح طلب و حامی دولت با نوعی اجماع مواجه شده‌ایم به نحوی که آقایان یوسف نزاد، دامادی و کوروش یوسفی تنها بازماندگان این جریان سیاسی‌اند. اما در نقطه مقابل، جریان سیاسی اصولگرای مازندران با حداقل 5 نامزد وارد انتخابات شده است. آقایان زارعی، پیشنمازی، ابراهیمی، کارنامی و امیری از مشهورترین چهره‌های سیاسی اصولگرای این حوزه انتخابیه هستند که با حمایت جریان عملگرایی از عباسعلی ابراهیمی از سبد آرای لیست اعلام شده اصولگرایان کاسته شده و به سبد آرای وی افزوده گردد که این مسئله نتیجتا به توزیع آرا بین نامزدهای اصولگرا منجر خواهد شد.

در نقطه مقابل نیز اصلاح طلبان مرکز استان با اعلام دو نامزد نهایی خود (علی اصغر یوسف نژاد) و (محمد دامادی) با اجماع و بخت بیشتری مواجه‌اند. پیوند خوردن رای سیاسی این دو نامزد حامی جریان اعتدال گرایی و اصلاح طلبی سبب شده است که پیش‌بینی شود برای اولین بار در حوزه انتخابیه ساری و میاندورود دو نماینده از یک جریان سیاسی به مجلس بروند.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : علی اصغر یوسف نژاد - محمد دامادی -

نظرات کاربران در مورد : برای اولین بار دو نماینده ساری از یک جریان سیاسی
 • حسینپاسخ4چهار شنبه 05 اسفند 1394

  چطور این دو نفر رو از یک جریان سیاسی میدونید؟ جناب یوسف نژاد یک اصلاح طلب محض هستند و آقای دامادی یک اصولگرا که بنا به مصلحت اندیشی در جمع اعتدالیون قرار گرفتن که با فرض اعتدالی بودن ایشون باز هم جریان سیاسی این دو نفر یکی نیست

 • آرش ترابیپاسخ5چهار شنبه 05 اسفند 1394

  آقای مازند مجلس!
  لططططططططططفا اعتدال رو رعایت کن و انقدر واضح از آقایان دامادی و یوسف نژاد طرفداری نکن!
  همه کاندیداها برای خود ارزش دارند و شما به عنوان رسانه باید حق و عدالت را رعایت کنید!

 • سارویپاسخ2چهار شنبه 05 اسفند 1394

  مازند مجلس
  الکی یه تیتری میزنی
  دوره قبل آقای شجاعی و دامادی مگر از یک حذب نبودن
  هر دو اصولگرا لطفا بچاپ

  • مازندمجلس2چهار شنبه 05 اسفند 1394

   دوست عزیز, در مجلس نهم آقای رمضان شجاعی در لیست اصولگرایان نبود و به طور مستقل در انتخابات شرکت کرد

نظر شما در مورد : برای اولین بار دو نماینده ساری از یک جریان سیاسی

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها