مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 129275 -تاریخ انتشار : یکشنبه 21 آذر 1395 -ساعت : 13:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن
می‌خواهند از خزر، دریاچه ارومیه دیگری بسازند/ چه شد آن بسته حمایتی شما از کشاورزان؟

انتقاد شدید محمد دامادی:

می‌خواهند از خزر، دریاچه ارومیه دیگری بسازند/ چه شد آن بسته حمایتی شما از کشاورزان؟

مازندمجلس: دامادی با اشاره به مشکلات معلمان و مربیان پیش دبستانی، تصریح کرد: آنها نه حقوق کافی، نه بیمه و نه قرارداد مشخصی دارند. با این شرایط معلمان، چگونه انتظار داریم کیفیت آموزشی کشور افزایش پیدا کند؟ معلمان با کدام انگیزه در کلاسی حاضر شوند که آیندگان این کشور در آن حضور دارند؟

مازندمجلس:محمد دامادی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، امروز (یکشنبه 21 آذر) در نطق میان دستور در صحن علنی مجلس با اشاره به تصویب انتقال آب دریای خزر، اظهار کرد: با طرح دولت و تصویب آن در کمیسیون تلفیق تصمیمی نابخردانه اتخاذ شده است.

 
نماینده مردم ساری با انتقاد از طرح انتقال آب دریای خزر، گفت: مسببان این طرح می‌خواهند از دریای مازندران دریاچه ارومیه دیگری بسازد.

وی ادامه داد: حیثیت کلمه «تدبیر» را در تاریخ تمدنی کشور لکه‌دار کرده‌اید و آیندگان بی شک انگشت اتهام خود را متوجه همه کسانی که در این مصوبه نقش داشته‌اند خواهند گرفت.

نماینده مردم ساری با اشاره به این مصوبه، تصریح کرد: از هم‌اکنون مسئولیت نابودی طبیعت و و اکوسیستم موجود در مسیر این انتقال متوجه مسببان و مجریان این طرح و مافیای انتقال آب خواهد بود چرا که آنان می‌خواهند از دریای مازندران دریاچه ارومیه دیگری بسازد.

دامادی با اشاره به نابودی محصولات کشاورزان به دلیل سرمای شمال کشور، گفت: کشاورزان با کاهش قیمت محصولات خود مواجه هستند که این امر مشکلات فراوانی را برای آنها به وجود آورده است.

وی با بیان اینکه کشاورز نه سیاسی است و نه حقوق نجومی می‌گیرد، خاطر نشان کرد: همه امید کشاورزان همین کشاورزی است که با کوچکترین تغییرات جوی از بین می‌رود.

نماینده مردم ساری در مجلس خطاب به رئیس جمهور، گفت: چه شد آن بسته حمایتی شما از کشاورزان؟

دامادی با اشاره به مشکلات معلمان و مربیان پیش دبستانی، تصریح کرد: آنها نه حقوق کافی، نه بیمه و نه قرارداد مشخصی دارند. با این شرایط معلمان، چگونه انتظار داریم کیفیت آموزشی کشور افزایش پیدا کند؟ معلمان با کدام انگیزه در کلاسی حاضر شوند که آیندگان این کشور در آن حضور دارند؟

دامادی خطاب به وزیر آموزش و پرورش، گفت: شما در آغاز کار هستید از خود تحرکی نشان دهید تا این قشر فرهیخته امیدوار به تصمیمات عقلانی دولت شوند.

نماینده مردم ساری در مجلس با اشاره به افزایش اخیر قیمت دلار ، تصریح کرد: با کاهش ارزش پول رایج کشور انتظار داریم وزیر اقتصاد بیاید صادقانه علت را بگوید منفعت کدام ذینفعان در این افزایش قیمتها تامین می‌شود.


منبع : تسنیم


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : محمد دامادی -

نظر شما در مورد : می‌خواهند از خزر، دریاچه ارومیه دیگری بسازند/ چه شد آن بسته حمایتی شما از کشاورزان؟

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها