مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 10455 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 05 اسفند 1394 -ساعت : 11:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن
چهار برگ برنده کوروش یوسفی در انتخابات مجلس

کوروش یوسفی در اندیشه بهارستان/

چهار برگ برنده کوروش یوسفی در انتخابات مجلس

اختصاصی مازند مجلس: با توجه به بازگشت دوباره کوروش یوسفی ساداتی به رقابت‌های انتخاباتی مرکز استان، مجددا نام وی برسر زبان‌ها افتاد و گروه‌ها و جریان‌های سیاسی مختلف، از بازگشت او به رقابت‌ها استقبال کردند و در محافل و مجالس گوناگون، روی بخت و شانس رای‌آوری وی بحث و گفتگو می‌شود به طوری که با شرایط موجود و با رد صلاحیت برخی نامزدهای مطرح این حوزه، یوسفی در کنار یوسف‌نژاد، دامادی، زارعی و ابراهیمی در کورس رقابت‌ها قرار دارد

اختصاصی مازند مجلس: با توجه به بازگشت دوباره کوروش یوسفی ساداتی به رقابت‌های انتخاباتی مرکز استان، مجددا نام وی برسر زبان‌ها افتاد و گروه‌ها و جریان‌های سیاسی مختلف، از بازگشت او به رقابت‌ها استقبال کردند و در محافل و مجالس گوناگون، روی بخت و شانس رای‌آوری وی بحث و گفتگو می‌شود به طوری که با شرایط موجود و با رد صلاحیت برخی نامزدهای مطرح این حوزه، یوسفی در کنار یوسف‌نژاد، دامادی، زارعی و ابراهیمی در کورس رقابت‌ها قرار دارد. اما بر اساس شنیده‌ها، با حمایت گروه‌های مختلف از وی، احتمال رای‌آوری یوسفی همچنان روبه افزایش است:

 

1: حمایت فرهنگیان ساری و میان‌دورود

با توجه به مشکلات موجود فرهنگیان، این قشر به دنبال فرستادن نمایندگانی به مجلس از جنس خودهستند و با نزدیکی یوسفی به دولت و روابط حسنه وی با دیگر فرهنگیان، او گزینه جدی این قشر خواهد بود گواه ادعای ما این است که در همایش بزرگ فرهنگیان ساری و میاندورود که اخیرا از سوی کمیته فرهنگیان ستاد انتخاباتی کوروش یوسفی برگزار شده بود، با استقبال بی نظیر فرهنگیان این حوزه انتخابیه مواجه شد.

 

2: حمایت بخشی از اصلاح طلبان ساری

اگرچه کوروش در لیست اصلاح‌طلبان قرار نگرفت اما به دلیل پیشینه اصلاح‌طلبی و شفافیت سیاسی همچنان مورد حمایت گروه‌های مختلفی از اصلاح‌طلبان از جمله عضو حزب مردمی اصلاحات و انجمن اسلامی معلمان و ... است.

 

3: گرایش یوسفی به یوسف‌نژاد

یوسفی در اولین اظهارنظر پس از تایید صلاحیت، گفت: «من یک اصلاح طلب معتدل هستم و در همه ادوار گذشته به یوسف‌نژاد رای دادم و همواره برای پیروزی ایشان فعال بودم».

 

4: اقبال منطقه‌ای

برخلاف دوره‌های قبل، این بار منطقه چهاردانگه، گزینه‌ای قوی برای انتخابات ندارد و با توجه به ریزش آرای بابایی کارنامی، اقبال عمومی مردم چهاردانگه به یوسفی بیشتر شده است چرا که بهترین گزینه موجود محسوب می‌شود.

ضمن اینکه یوسفی به عنوان یک فرهنگی خوش‌نام وعضو شورای شهر، در سایر مناطق ساری و میان‌دورود همچنین در شوراهای اسلامی شهرو روستا، دوستان و حامیانی دارد که از وی حمایت می‌کنند. افرادی که از اشتراکات حزبی و شغلی برخوردارند و همکار فرهنگی و مدیریت شهری خود را تنها نخواهند گذاشت.

 

با توجه به آنچه گفته شد، کوروش یوسفی یکی از گزینه‌های جدی این دور از رقابت‌ها محسوب می‌شود که با کمی درایت و حمایت همشهریان و بزرگان شهر به جمع بهارستانی‌ها اضافه شود. باید دید در ساعات پایانی انتخابات چه اتفاقی می‌افتد و رجال و جریان‌های تاثیرگزار و مردم ساری و میان‌دورود چه کسانی را به خانه ملت می‌فرستند؟

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کوروش یوسفی - کوروش یوسفی ساداتی - یوسفی ساری -

نظر شما در مورد : چهار برگ برنده کوروش یوسفی در انتخابات مجلس

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها