امروز دوشنبه 03 مهر 1396 ساعت 20:15:56

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 10465 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 05 اسفند 1394 -ساعت : 18:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پول توزیع می کنند رای می خرند/ صدای نخبگان را فریاد می زنم/ اگر شجاعت نداشته باشیم کسی حق ما را به ما نمی دهد

سخنان شورانگیز دکتر عابدین مومنی:

پول توزیع می کنند رای می خرند/ صدای نخبگان را فریاد می زنم/ اگر شجاعت نداشته باشیم کسی حق ما را به ما نمی دهد

اختصاصی مازند مجلس: دکتر عابدین مومنی شب گذشته در ستاد انتخاباتی خود در جمع هواداران در این باره افزود: انبوه جمعیت را دیدند، راه دغل پیشه کردند؛ طوری که اطلاع دقیق یافتم پول توزیع می کنند رای می خرند/ مازندران قطب کشاورزی است و خداوند رزق و روزی را با دستان مردم این خطه تولید می کند؛ چه بر سر کشاورزی استان آورده اند که حتی مقام معظم رهبری اعتراض می کنند

اختصاصی مازند مجلس: نامزد اصولگرای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: برخی پول توزیع می کنند رای می خرند تا حق مرا بخورند.

دکتر عابدین مومنی شب گذشته در ستاد انتخاباتی خود در جمع هواداران در این باره افزود: انبوه جمعیت را دیدند، راه دغل پیشه کردند؛ طوری که اطلاع دقیق یافتم پول توزیع می کنند رای می خرند.

وی ادامه داد: جدای از مسئله شرعی این کار، آنان می خواهند حق مرا بخورند؛ این روزها روزهای فتنه است، شب نامه و ویژه نامه پخش و از هر روشی برای کسب رای استفاده می کنند.

 

** هر کس با دشمن است خود دشمن است

نامزد اصولگرای بابل با بیان اینکه مردم اینجا جمع شده اند تا حق و حقوق خود را مطالبه کنند، گفت: مردم شجاع، حق طلب، مجاهد و با استقامت می دانند که انتخابات امسال متفاوت با انتخابات دوره های گذشته است. امسال انتخابات با سالروز شهادت بی بی فاطمه زهرا (س) همزمان شده و باید بدانیم فاطمه یعنی جلوه حق طلبی، استقامت و مبارزه در راه حق.

این استاد دانشگاه افزود: دشمنان وقت برای مبارزه نخست سراغ علی رفتند تا فاطمه؛ علی را به نخلستان و باغستان کشانده و امروز نیز آن قصه در حال تکرار شدن است.

وی خاطرنشان کرد: امروز برای مجلس همان نقشه را کشیدند و می خواهند همان روش را ادامه دهند اما ما باید هوشمند عمل کنیم و اجازه ندهیم همان کلاهی که سال 88 سر ما رفت، بار دیگر سر ما بگذارند.

مومنی، زهرای مرضیه (س) را اسوه حق طلبی دانست و ادامه داد: باید مانند آن حضرت در برابر ناحق بایستیم و یقین بدانیم هر کس با دشمن باشد، او خود دشمن است.

** کشاورزان قشر بدون حمایت در مجلس و دولت

نامزد اصول گرای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بابل با انتقاد از وضعیت کشاورزان استان، گفت: مازندران قطب کشاورزی است و خداوند رزق و روزی را با دستان مردم این خطه تولید می کند؛ چه بر سر کشاورزی استان آورده اند که حتی مقام معظم رهبری اعتراض می کنند.

وی با بیان اینکه من خودم کشاورزی و از نزدیک این زحمت و مرارت را لمس کردم، ادامه داد: نشا کردن در آن زمین باطلاقی و خم شدن به آن حالت، انسان را بسیار خسته می کند و کشاورز بسیار زحمت می کشد اما چه کسی از این کشاورزان حمایت می کند؟

مومنی یادآور شد: چرا باید کشاورزانی که با این زحمت کار می کنند محصول خود را به سختی بفروشند و حامی نداشته باشند؟

این استاد دانشگاه ، برنج را از جمله محصولاتی عنوان کرد که زکات ندارد و گفت: امام خمینی (ره) در کتاب کشف الاسرار آورده است چون برنج با رنج تولید می شود، خداوند بر آن زکات را واجب نکرده است و این یعنی خداوند حامی کشاورزان و برنج کاران است در حالی که مجلس و دولت به این قشر زحمت کش اهمیتی داده نمی شود.

 

** از همینجا صدای نخبگان را فریاد می زنم

نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بابل در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به دیدار خود با نخبگان شهرستان، اظهار داشت: نخبگان به من گفتند هیچ کس به داد ما نمی رسد و از من خواستند تا سخن آنها را در مجلس بیان کنم.

وی افزود: من همین جا صدای شما را بلند می کنم و فریاد می زنم؛ متوجه شدم اگر شجاعت نداشته باشیم کسی حق ما را به ما نمی دهد و به حسابمان نمی آورد.

گزارش: لیلا اسماعیل نژاد


پول توزیع می کنند رای می خرند/ صدای نخبگان را فریاد می زنم/ اگر شجاعت نداشته باشیم کسی حق ما را به ما نمی دهدلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دکتر عابدین مومنی - عابدین مومنی - دکتر مومنی -

مطالب مرتبط با : پول توزیع می کنند رای می خرند/ صدای نخبگان را فریاد می زنم/ اگر شجاعت نداشته باشیم کسی حق ما را به ما نمی دهد
نظر شما در مورد : پول توزیع می کنند رای می خرند/ صدای نخبگان را فریاد می زنم/ اگر شجاعت نداشته باشیم کسی حق ما را به ما نمی دهد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها