مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 10467 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 05 اسفند 1394 -ساعت : 18:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
همه نامزدهای اصولگرا پایگاه اجتماعی خوبی دارند/در حوزه ساری یوسف‌نژاد و زارعی و در بابل مومنی از شانس رای‌آوری بالایی برخوردار هستند

صابری دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان مازندران:

همه نامزدهای اصولگرا پایگاه اجتماعی خوبی دارند/در حوزه ساری یوسف‌نژاد و زارعی و در بابل مومنی از شانس رای‌آوری بالایی برخوردار هستند

اختصاصی مازند مجلس: دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان مازندران، برای انتخاب نامزدهای نهایی اصولگرایان حوزه‌های مختلف مازندران، از همه جریان‌ها و احزاب اصولگرایی دعوت کردیم تا با مشارکت و هم‌اندیشی به نتایج جمعی برسیم در این بین برخی جوانان نیز حضور داشتند که تجربه کافی برای این امر مهم نداشتند بنابراین نیاز بود برای حفظ وحدت، با هم کنار بیاییم و به نظر جمعی احترام بگذرایم

اختصاصی مازند مجلس: صابری دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان مازندران، برای انتخاب نامزدهای نهایی اصولگرایان حوزه‌های مختلف مازندران، از همه جریان‌ها و احزاب اصولگرایی دعوت کردیم تا با مشارکت و هم‌اندیشی به نتایج جمعی برسیم در این بین برخی جوانان نیز حضور داشتند که تجربه کافی برای این امر مهم نداشتند بنابراین نیاز بود برای حفظ وحدت، با هم کنار بیاییم و به نظر جمعی احترام بگذرایم.

وی، با بیان اینکه لیست 12 نفره اصولگرایان مازندران، نظر جمعی و لیست وحدتی است، افزود: انچه در نظر گرفته شد به صلاح اصولگرایی استان است چون همه نامزدهای انتخابی در مجموع اصولگرا هستند و از پایگاه اجتماعی و رای‌اوری خوبی برخوردار هستند.

صابری  با بیان اینکه در برخی حوزه‌ها دو یا سه نامزد مطرح داشتیم، تصریح کرد: در چنین حوزه‌هایی (بابلسر، ساری، بابل، بهشهر، نور) نامزدی که بیشترین رای‌را در جلسه شورا آورد انتخاب شد.

صابری، عیار بالای اصولگرایی و مقبولیت را از مهمترین ویژگی‌های انتخاب نامزدها عنوان کرد و گفت:  در برخی حوزه‌ها مثل نور و بابل، روش کار شورای مشورتی اشکالاتی داشت که ما در شورای استان با رفع آن‌ها اقدام به انتخاب نامزدهای این حوزه‌ها کردیم و در نهایت فیاضی با آرای بیشتر انتخاب شد اگرچه فرزانه عاقل و متعادل است.

وی، درباره آرایش نمایندگان حوزه‌هایی که دو نامزد دارند (ساری، بابل و قائمشهر) بیان کرد: تجربه نشان داده است که یکی از جریان راست و یکی از جریان چپ وارد مجلس شده‌اند در این دوره مثلا در حوزه ساری یوسف‌نژاد و زارعی از شانس رای‌آوری بالایی برخوردار هستند.

صابری رئیس شورای اصولگرایان مازندران، در حوزه‌های بابل و قائم شهر، مومنی و ادیانی را از نامزدهایی دانست که شانس بالایی جهت پیروزی در انتخابات را دارند.

صابری، با بیان اینکه بیش از 50 درصد نامزدهای اصولگرایان مازندران وارد مجلس می‌شوند، گفت: ادیانی، علیپور، ناصری، فیاضی و مقیمی سابقه کار نمایندگی در مجلس دارند و می‌توان روی تجارب آن‌ها برای بهبود اوضاع منطقه حساب باز کرد.

وی، درباره سواق مدیریتی نامزدهای منتخب اصولگرایان، اظهار کرد: اگر تک تک نامزدها را مورد بررسی قرار دهیم می بینیم که از مشایخ، فیاضی، ناصری، زارعی، پیشنمازی تا سایر نامزدهای منتخب، سواتبق مدیریتی و خدمتی در نهادهای مختلف را دارند و از این لحاظ دارای تجاربی هستند که امیدورایم پس از انتخاب آنها به کار حوزه‌های انتخابیه و استان و در نهایت کشور آید.   

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اصولگرایان مازندران - لیست اصولگرایان مازن -

مطالب مرتبط با : همه نامزدهای اصولگرا پایگاه اجتماعی خوبی دارند/در حوزه ساری یوسف‌نژاد و زارعی و در بابل مومنی از شانس رای‌آوری بالایی برخوردار هستند
نظر شما در مورد : همه نامزدهای اصولگرا پایگاه اجتماعی خوبی دارند/در حوزه ساری یوسف‌نژاد و زارعی و در بابل مومنی از شانس رای‌آوری بالایی برخوردار هستند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها