مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 10472 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 05 اسفند 1394 -ساعت : 19:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دلایل انتخاب ما علاوه بر داشتن شاخص‌های اصولگرایی، احتمال رای‌آوری بالا و مقبولیت است

عضو شورای مرکزی اصولگرایان استان؛

دلایل انتخاب ما علاوه بر داشتن شاخص‌های اصولگرایی، احتمال رای‌آوری بالا و مقبولیت است

اختصاصی مازند مجلس: سوادکوهی، درباره احتمال ورود نامزدهای اصولگرایی به مجلس، بیان کرد: ما امیدواریم که همه انتخاب شوند نمی‌توانیم بگوییم چند درصد دارد مجلس می شویم باید در ادامه دید انتخاب مردم چیست

اختصاصی مازند مجلس:  صالح سوادکوهی، درباره کیفیت لیست اصولگرایان استان، اظهار کرد: شاید برای اولین بار بود شورای استان برای انتخاب نامزدهای حوزه‌های مختلف، شهرستان‌ها را دخیل کرد و با در نظر گرفتن رای آن‌ها و شورای مشورتی، نامزدها را انتخاب کرد.

وی، با بیان اینکه هدف اول ما این بود که دوستان شورای مشورتی، نمایندگان مردم در شهرستان‌ها هستند و تحلیل‌های دقیق‌تری دارند، افزود: دلایل انتخاب ما علاوه بر داشتن شاخص‌های اصولگرایی، احتمال رای‌آوری بالا و مقبولیت است.

عضو شورای مرکزی اصولگرایان استان، تصریح کرد: هدف دوم از این کار این بود که از حواشی و اختلافات بین نامزدها، ایجاد شود و شورای مشورتی شهرستان‌ها با بررسی نظر مردم، علما و نظرسنجی‌ها، 2 برابر ظرفیت شهرستان‌ها، نامزدهای مدنظر را اعلام کردند و پس از بررسی شورای استان و در نتیجه نامزد نهایی اعلام شد.

سوادکوهی، ادامه داد: در همه حوزه‌ها با حضور شورای مشورتی شهرستان‌ها، انتخابات برگزار شد مگر در حوزه‌هایی (رامسر و نوشهر) که به شورای استان نمایندگی داده‌اند، تنها حوزه‌ای که به اختلاف سلیقه‌ها، انتخابات برگزار نشد، حوزه بهشهر بود.

وی، با اظهار اینکه مجموعا به خردجمعی مراجعه کردیم و به وحدت تن دادیم، گفت: ممکن است در برخی حوزه‌ها گزینه‌های بهتر هم بوده باشند ولی نظر جمعی برای ما در اولویت قرار داشت.

عضو شورای مرکزی اصولگرایان استان، درباره مهمترین شاخص‌های اصولگرایی، گفت: موضوعاتی چون برجام، فتنه و برخی دیگر از مسائل کشوری از جمله موارد آن بودند همچنین سوابق کاری و اجرایی را نیز مورد بررسی قرار دادیم کسانی را انتخاب کردیم که با ارمان‌های اصولگرایی همراه باشند.

سوادکوهی، درباره احتمال ورود نامزدهای اصولگرایی به مجلس، بیان کرد: ما امیدواریم که همه انتخاب شوند نمی‌توانیم بگوییم چند درصد دارد مجلس می شویم باید در ادامه دید انتخاب مردم چیست.  

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : -

نظر شما در مورد : دلایل انتخاب ما علاوه بر داشتن شاخص‌های اصولگرایی، احتمال رای‌آوری بالا و مقبولیت است

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها