مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 130726 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 آذر 1395 -ساعت : 13:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اگر شغل ایجاد نمی‌کنید جاده نمی‌سازید چرا زباله دیگر قسمت‌ها را به چهاردانگه می‌برید؟/ چرا مردم مظلوم چهاردانگه باید نگران بیماری‌های ناشی از این مرکز زباله باشند؟/ خسارات ناشی از برف جبران شود

تذکر یوسف نژاد به وزیر کشور، سازمان محیط زیست و استاندار؛

اگر شغل ایجاد نمی‌کنید جاده نمی‌سازید چرا زباله دیگر قسمت‌ها را به چهاردانگه می‌برید؟/ چرا مردم مظلوم چهاردانگه باید نگران بیماری‌های ناشی از این مرکز زباله باشند؟/ خسارات ناشی از برف جبران شود

اختصاصی مازندمجلس: نماینده مردم ساری، بیان کرد: من حرفم با وزیر کشور، با آقای استاندار با رئیس محیط زیست این است که چرا این کار را تکمیل نمی‌کنند؟ چرا مردم مظلوم چهاردانگه باید نگران بیماری‌های ناشی از این مرکز زباله باشند؟

مازندمجلس: علی‌اصغر یوسف‌نژاد در تذکر امروز خود (چهارشنبه 24 آذر) در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تذکر نخست امروز بنده به وزیر محترم کشور و سازمان محیط زیست است که از سال 84 تاکنون مرکز جمع آوری زباله در شهر سازی به منطقه چهاردانگه این شهر منتقل شده است و در آن زمان قرار شد که به روش‌های علمی موقتا در چهاردانگه باشد تا تغییر مکان صورت گیرد. اما متاسفانه تاکنون (پس از یازده سال) این امر صورت نگرفته است و مردم این منطقه نگران بروز بیماری‌های ناشی از زباله هستند.

وی، افزود: من حرفم با وزیر کشور، با آقای استاندار با رئیس محیط زیست این است که چرا این کار را تکمیل نمی‌کنند؟ چرا مردم مظلوم چهاردانگه باید نگران بیماری‌های ناشی از این مرکز زباله باشند؟   

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی افزود: در چند سال اخیر امام جمعه، بخشدار، شوراهای اسلامی و مردم محترم بخش چهاردانگه بارها به ما تذکر دادند و گفتند اگر برای ما شغل ایجاد نمی‌کنید، جاده نمی‌سازید، چرا زباله را که مربوط به دیگر قسمت‌هاست به چهاردانگه می‌آورید؟!  من خواهش می‌کنم برای حل این معضل فکری برای مردم شود.

یوسف نژاد، تصریح کرد: جاده ساری-کیاسر-سمنان سال‌های سال بخاطر کمبود اعتبار و کم توجهی وزارت راه و شهرسازی در حد معمول باقی مانده است.

جبران خسارت ناشی از برف

وی با اشاره به بروز خسارت های مالی به باغداران منطقه مازندران به علت بارش برف گفت: مسئولان باید در جهت جبران خسارت استمهال وام ها و حمایت از صادرات محصولات کشاورزی اقدام کنند. از طرف دیگر پروژه جاده ساری- سمنان در چند سال اخیر به علت کمبود اعتبار  و کم توجهی مسئولان وزارت راه متوقف شده است، از این رو مسئولان باید در جهت اجرای این پروژه اقدام کنند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : یوسف نژاد - نطق - زباله چهاردانگه -

مطالب مرتبط با : اگر شغل ایجاد نمی‌کنید جاده نمی‌سازید چرا زباله دیگر قسمت‌ها را به چهاردانگه می‌برید؟/ چرا مردم مظلوم چهاردانگه باید نگران بیماری‌های ناشی از این مرکز زباله باشند؟/ خسارات ناشی از برف جبران شود
نظر شما در مورد : اگر شغل ایجاد نمی‌کنید جاده نمی‌سازید چرا زباله دیگر قسمت‌ها را به چهاردانگه می‌برید؟/ چرا مردم مظلوم چهاردانگه باید نگران بیماری‌های ناشی از این مرکز زباله باشند؟/ خسارات ناشی از برف جبران شود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها