مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 10571 -تاریخ انتشار : یکشنبه 09 اسفند 1394 -ساعت : 14:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آقای فیاضی! پیام مردم را بپذیر و به قانون تمکین کن/ لزوم احترام به آرا و انتخاب مردم

وقتی نماینده نور و محمودآباد همه را متهم می‌کند؛

آقای فیاضی! پیام مردم را بپذیر و به قانون تمکین کن/ لزوم احترام به آرا و انتخاب مردم

اختصاصی مازند مجلس: آقای فیاضی، چرا نمی‌خواهید بپذیرید مردم به حضور مجدد شما در مجلس، به سیاست‌های شما، به عملکرد شما « نه» گفتند و خواهان تغییر نماینده این حوزه بودند/ امروز در همه جای کشور صحبت از تمکین به قانون است همه ردصلاحیت‌شده‌های انتخابات مجلس و خبرگان (از اصولگرایان واصلاح‌طلبان و مستقلین) به قانون تمکین کردند و به نظر هیات نظارت و شورای نگهبان احترام گذاشتند

اختصاصی مازند مجلس: عبدالوحید فیاضی، پس از اعلام نتایج انتخابات در حوزه نور ومحمودآباد، در اظهارنظری جالب، روند برگزاری انتخابات توسط هیات اجرایی و دولت را مورد نقد قرار داد و از چیدمان سیاسی هیات اجرایی، مداخله غیرمجاز برخی مسئولان در روند انتخابات، باز کردن فضا برای نامزد خاص در شعبه‌های اخذ رای، نارضایتی مردم از نتیجه انتخابات و در نهایت، پیگیری شکایت خود از روال قانونی، گفت که در ادامه عین گفت‌وگوی امروز وی با خبرنگار فارس مازندران را می‌آوریم و در پایان چند توصیه دوستانه را مطرح می‌کنیم که امیدواریم مورد عنایت حضرتشان قرار گیرد:

عبدالوحید فیاضی با اعلام اعتراض از روند انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: «تاکنون آمار قطعی به ما اعلام نشده و روند انتخابات و رای‌آوری در ابهام است و روند ماجرای انتخابات برمی‌گردد به چیدمان سیاسی هیأت اجرایی که از ابتدا موافق افراد خاصی بودند».

وی، با بیان اینکه عدالت در روند انتخابات اجرا نشد، اضافه کرد: «مسئله مهم اینکه روز انتخابات خرید و فروش رای به‌طور آشکار و علنی صورت گرفت و مداخله غیرمجاز برخی مسئولان و در اختیار قرار دادن امکانات دولتی از مسائل قابل توجه در اجرای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بوده‌است».

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی، با گله‌مندی از اینکه هیأت اجرایی انتخابات در شعبه‌های صندوق‌ اخذ رای فضایی را برای نامزد خاصی باز کردند تا به هدف و نتیجه مورد نظر خود برسند، تصریح کرد: «رقیب شکست خورده من در مجلس نهم، ضمن بازدید و حضور در شعبه‌های اخذ رای کاندیدای مورد نظر خود را به رای‌دهندگان سفارش می‌کرد و بیش از همه آنچه قابل اعتراض است خرید و فروش رای و راه‌اندازی درگیری و فشارهای بیرون از صندوق اخذ رای بوده که مردم از این روند معترض هستند.

نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه روز گذشته اعتراض خود را از روند اجرای انتخابات به صورت مکتوب به فرمانداری ارسال کردیم، افزود: « 6:30 دقیقه صبح امروز فرمانداری به دو مرحله‌ای شدن انتخابات نمایندگی مجلس واقف بود و الان به‌طور غیررسمی اعلام کردند یک مرحله‌ای شده است و این دوگانگی شبه ایجاد کرده‌است و نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به نتایج انتخابات اعتراض دارند».

وی با بیان اینکه در هیچ دوره از انتخابات دستگاه‌های اجرایی در انتخابات اثرگذار نبودند، افزود: در حال حاضر از روال قانونی پیگیر شکایت خود هستیم، مردم منتظر نتیجه درست و نهایی از انتخابات هستند، دولت باید امانت‌دار باشد کسی این روش انتخابات را نمی‌پذیرد».(فارس مازندران)-در ابتدا باید عرض کنیم که بیش از 35 انتخابات، پس از پیروزی انقلاب اسلامی، در ایران برگزار شده و دولت‌های مختلف آن را اجرا و برگزار کردند که همه آن‌ها تحت نظارت و تایید مراجع قانونی کشور از جمله شورای نگهبان بوده است بنابراین مطرح کردن عناوینی چون «چیدمان سیاسی هیات اجرایی، مداخله غیرمجاز برخی مسئولان در روند انتخابات، باز کردن فضا برای نامزد خاص، عدم رعایت عدالت توسط دولت» آن هم از سوی یک نماینده مجلس، چندان جالب نیست و پذیرفته نیست.

اگر همه بخواهند با این دید قضاوت کنند پس پیروزی شما در انتخابات مجلس نهم که دولتی همسو با تفکرات اصولگرایان در راس برگزاری انتخابات قرار داشت نیز زیر سوال می‌رود. با این نگاه و نوع قضاوت، همه می‌توانند دیگران و رقیبان را متهم کنند و بر رفتار سیاسی و عملکرد ضعیف خود سرپوش بگذراند.

آقای فیاضی، این که نماینده ادوار مردم را «رقیب شکست خورده من در مجلس نهم» خطاب می‌کنید، نشانه عصبانیت شما از نتیجه انتخابات و دور از مرام و اخلاق انتخاباتی است از شما انتظار می‌رفت به آرای مردم احترام بگذارید و به نامزد پیروز تبریک بگویید نه اینکه دولت و هیات اجرایی و همه را زیر سوال ببرید تا خود را و شکست خود توجیه و تبرئه کنید.

آقای فیاضی، چه احساسی داشتید اگر وقتی شبیه جمله‌های شما را همان رقیب شکست خورده شما در انتخابات مجلس نهم، بر زبان می‌آورد و پیروزی و انتخاب شما را زیر سوال می برد؟ امروز در همه جای کشور صحبت از تمکین به قانون است همه ردصلاحیت‌شده‌های انتخابات مجلس و خبرگان (از اصولگرایان واصلاح‌طلبان و مستقلین) به قانون تمکین کردند و به نظر هیات نظارت و شورای نگهبان احترام گذاشتند، برگزاری انتخابات توسط دولت نیز بخشی از قوانین نظام است. چگونه می‌شود که به آن اعتراض دارید و دولت را متهم به نا امانتداری می‌کنید؟ آیا اگر پیروز رقابت‌ها می‌شدید نیز اینگونه موضع می‌گرفتید؟

آقای فیاضی، چرا نمی‌خواهید بپذیرید مردم به حضور مجدد شما در مجلس، به سیاست‌های شما، به عملکرد شما « نه» گفتند و خواهان تغییر نماینده این حوزه بودند. دوستانه به شما پیشنهاد می‌دهیم سرتان را از زیر برف بیرون بیاورید و واقعیت‌ها را ببینید وبپذیرید  و روش و رفتار خود تغییر دهید تا باز هم مردم به شما و تفکرات شما اعتماد کنند و شما را انتخاب کنند.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : علی اسماعیلی - نماینده مردم نور و م - اسماعیلی نماینده نور - فیاضی -

مطالب مرتبط با : آقای فیاضی! پیام مردم را بپذیر و به قانون تمکین کن/ لزوم احترام به آرا و انتخاب مردم
نظرات کاربران در مورد : آقای فیاضی! پیام مردم را بپذیر و به قانون تمکین کن/ لزوم احترام به آرا و انتخاب مردم
 • علی رسولیپاسخ9دوشنبه 10 اسفند 1394

  وقتی قدرت درک جمله ایی به این روشنی را ندارید, و با غرض ورزی مطلب می نویسید همین می شود,منظور جناب دکتر از رقیب شکست خورده در دوره نهم,آقای ناطق هست نه آقای اسماعیلی,

 • سهیل احمدیپاسخ7دوشنبه 10 اسفند 1394

  ظاهرا شما بیشتر عصبانی هستید, چون روی جمله آقای فیاضی تأمل نکردید,منظور ایشان از رقیب شکست خورده آقای ناطقه,

 • زهرا حسینیپاسخ9دوشنبه 10 اسفند 1394

  مطمئنا اگر از بیرون با اتوبوس نیرو نمی آوردند و رأی خرید و فروش نمی شد دکتر فیاضی پیروز قاطع این انتخابات بود.

 • س ح پاسخ3سه شنبه 11 اسفند 1394

  بله دقیقااااااااااااااا.... متاسفم برای مردمی که رای و نظر خود را به وعده غذایی، به شارژ، به صد تومن و یا 250000 تومن پول و یا وعده سرخرمن ، که کاندیدای بی انصاف در روز انتخابات تطمیع شان می کردند، می فروشند.... خدا دشمن ستمکاران آست.

 • احمدپاسخ2سه شنبه 11 اسفند 1394

  شما که صحت دوره قبل رو زیر سوال میبری
  اتفاقا در دوره قبل هم از طرف اقای ناطق نوری از این دست تخلفات بیشرمانه شده بود ولی با این حال ایشون نتونستن کاری از پیش ببرن و خواست مردم تحقق پیدا کرد و دکتر فیاضی رای آوردن

 • مهنازپاسخ1چهار شنبه 12 اسفند 1394

  فرماندار شهرستان نور در رابطه با حضور افراد غیر ساکن در شهرستان برای رای دادن در این حوزه، تصریح کرد: در قانون منعی برای رای دادن این افراد برای کاندیداهای مجلس شورای اسلامی وجود ندارد، اما اگر به صورت سازماندهی شده و به اصطلاح اتوبوسی اتفاق بیافتد، قطعا قابل رسیدگی و پیگیری است، لیکن گزارشی هم که در این باره شده ، بلافاصله بررسی شد و واقعیت نداشت.
  لطفا شایعه پراکنی نکنید ابتدا تحقیق دقیق انجام داده بعد نظر دهید-خداروشاکریم که انتخابات سالمی برگزار شد حالا با همفکری و همکاری با نماینده جدید و تلاش بی نهایت ایشان یرای شهر زیبایمان دعا خیر کنیم .

 • محمدپاسخ2چهار شنبه 12 اسفند 1394

  ایشون حق دارن اظهار نظر و اعتراض کنن. سطل اشغال که اتیش نزده. بانک که اتیش نزده.

 • موژانپاسخ1چهار شنبه 12 اسفند 1394

  درود بر دکتر فیاضی

 • ر.دپاسخ1پنج شنبه 13 اسفند 1394

  اگر تخلفی شده باید بررسی شود

  • بنفشه 0جمعه 14 اسفند 1394

   تخلف حتما شده،چیزی که علنی مردم مشاهده کردن،اگه بررسی نشه مردم چطور به دولت و دستگاهها دیگه اطمینان کنن؟

 • سعیدپاسخ0پنج شنبه 13 اسفند 1394

  آقای فیاضی شما به پشتوانه و امضا آقای حاج احمد ناطق نوری مدیر آموزش و پرورش مازندران شدی . آقای فیاضی چوب خدا صدا نداره . چون خودت با .... و ...... و به پشتوانه اون دولت نماینده ..... این منطقه شدی ، فکر میکنی تو همه دوره ها این اتفاق میوفته . آقای فیاضی دوره قبل هم ................................ .درود بر پدر پارلمان ایران و درود بر دکتر اسماعیلی ....

 • رقیه پاسخ0یکشنبه 16 اسفند 1394

  چرا پیام های مرا نمی گذاری ،کسی که تخلف کرده فیاضی است این کارها را میکند تا مردم سرشان گرم شود.خدا از سر تقصیراتش نگذرد.

 • خادمیپاسخ0یکشنبه 16 اسفند 1394

  فقط فیاضی اصولگراست و علیه عملکرد دولت موضع میبگرفت

 • دلیران صیادیپاسخ0دوشنبه 24 اسفند 1394

  دکتر فیاض سپاس و تشکر فراوان از کار های مهم تان در دوران تشدید تحریمها.
  احداث فرودگاه بیشه کلا.احداث دانشگاه بیشه کلا.نیروگاه سرخ رود.و.....که نماینده مجلس قبل شماو مشاور وزیر نفت نتونست فرودگاه شرکت نفت محمواباد فعال نماید.یا کاری برای ما انجام دهد.

نظر شما در مورد : آقای فیاضی! پیام مردم را بپذیر و به قانون تمکین کن/ لزوم احترام به آرا و انتخاب مردم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها