مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 10601 -تاریخ انتشار : دوشنبه 10 اسفند 1394 -ساعت : 18:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن
به اصولگرایان استان انتقاد دارم/ در روز قیامت یقه‌ی بانیان تاییدصلاحیت علی اسماعیلی را می گیرم/ ما از فیاضی حمایت نکردیم/ مقیمی با اصولگرایان استان سروکاری ندارد

عضو شورای هماهنگی اصولگرایان مازندران؛

به اصولگرایان استان انتقاد دارم/ در روز قیامت یقه‌ی بانیان تاییدصلاحیت علی اسماعیلی را می گیرم/ ما از فیاضی حمایت نکردیم/ مقیمی با اصولگرایان استان سروکاری ندارد

اختصاصی مازندمجلس: ما در شورای مشورتی نور ولی‌ا... فرزانه را معرفی کردیم ولی دوستان ما در استان عبدالوحید فیاضی را ترجیح دادند که این خلاف اصل بود و ما از وی حمایت نکردیم/ مقیمی با اصولگرایان استان سروکاری ندارد و وقتی رای آورد زیاد در محافل آن‌ها حضور نمی یابد

اختصاصی مازند مجلس: سید هاشم حسینی، درباره مشارکت مردم اظهار کرد: حضور مردم مازندران در انتخابات مجلس، بسیار پرشور و کم‌سابقه بوده و همه اقشار و احزاب مختلف تاثیرگذار عمل کردند.

وی، با اشاره به مشاهده برخی بداخلاقی‌های انتخاباتی در برخی حوزه‌ها (مثل آوردن رای‌های اتوبوسی از شهرهای دیگر)، افزود: اگرچه وزارت کشور چنین امری را جرم نمی‌داند اما از اخلاق رقابتی به دور است بهرحال این بداخلاقی‌ها، محدود بوده و در حدی نبود که در سرنوشت انتخابات تاثیرگذار باشد.

عضو شورای هماهنگی اصولگرایان مازندران، با بیان اینکه در انتخابات باید دو مورد – آموزش سیاسی و نتیجه نهایی-  را در نظر داشت، تصریح کرد: آموزش سیاسی در شناخت نامزدها توسط مردم موثر است و هر چه بهتر باشد نتیجه بهتری دارد.

حیسنی، درباره عدم رای‌آوری نامزد لیست اصولگرایان این حوزه، گفت: ما در شورای مشورتی نور ولی‌ا... فرزانه را معرفی کردیم ولی دوستان ما در استان عبدالوحید فیاضی را ترجیح دادند که این خلاف اصل بود و ما از وی حمایت نکردیم درنور نیز برخی نامزدها، بحث رای شهرها را عنوان کردند که مردم نور باید به یک نوری رای دهند و اینگونه ذهن مردم را تحت تاثیر قرار دادند در حالی که پیامبر اسلام اهل مکه بود اما در مدینه تشکیل حکومت داد و همه در کنار هم دوستانه زندگی می‌کردند.

وی، با بیان اینکه انتخابات نور را احمد ناطق مهندسی ناسالم کرد، اذعان کرد: ناطق دیگر نزد حزب‌اللهی‌های نور جایگاه سابق خود را از دست داد چرا که او ابتدا از فرزانه حمایت کرد ولی در نهایت پشت او را خالی کرد و به سمت علی اسماعیلی رفت و پس از پیروزی دست او را بالا برد و به مردم گفت که حامی وی هست و آن‌ها نگران نباشند.

عضو شورای هماهنگی اصولگرایان مازندران، افزود: احمد ناطق در تایید صلاحیت علی اسماعیلی نقش داشت و من در قیامت یقه همه کسانی - ازهیات اجرایی تا شورای نگهبان-  که در تایید صلاحیت اسماعیلی نقش داشته‌اند را می گیرم.

حسینی، با اظهار اینکه ما باید به سازوکار انتخابات پایبند باشیم، گفت: به قانون تمکین می‌کنیم و وقتی آقای اسماعیلی رای آورد دستمان را بالا بردیم و نتیجه را پذیرفتم.

وی، با اشاره به راه نیافتن اکثر نامزدهای لیست اصولگرایان مازندران به مجلس، بیان کرد: من به اصولگرایان استان هم انتقاد دارم چون خیلی کار سیاسی انجام ندادند و به جز دوسه نفر آن‌ها بقیه تازه‌کارند.

عضو شورای هماهنگی اصولگرایان مازندران، درباره علت انتخاب احمدعلی مقیمی به عنوان گرینه اصولگرایان شرق مازندران با توجه به حضور علی‌محمد شاعری گفت: من موافق این انتخاب نبودم چرا که مقیمی با اصولگرایان استان سروکاری ندارد و وقتی رای آورد زیاد در محافل آن‌ها حضور نمی یابد.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اصولگرایان مازندران - احمد ناطق - مقیمی - سید هاشم حسینی -

مطالب مرتبط با : به اصولگرایان استان انتقاد دارم/ در روز قیامت یقه‌ی بانیان تاییدصلاحیت علی اسماعیلی را می گیرم/ ما از فیاضی حمایت نکردیم/ مقیمی با اصولگرایان استان سروکاری ندارد
نظر شما در مورد : به اصولگرایان استان انتقاد دارم/ در روز قیامت یقه‌ی بانیان تاییدصلاحیت علی اسماعیلی را می گیرم/ ما از فیاضی حمایت نکردیم/ مقیمی با اصولگرایان استان سروکاری ندارد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها