مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 10820 -تاریخ انتشار : دوشنبه 17 اسفند 1394 -ساعت : 14:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن
فرماندهی خط تخریب نیاز آذری کجاست؟

رقابت ناجوانمردانه در حوزه بابل/

فرماندهی خط تخریب نیاز آذری کجاست؟

اختصاصی مازندمجلس: همواره در حوزه بابل فضای تخریبی رواج فراوانی دارد و از این موضوع سودی هم عاید این حوزه و مردم آن نشده است. پیش از این نیز در دوره‌های مختلف به ویژه در انتخابات دوره پنجم مجلس، گریبانگیر «محسن نریمان» شده بود و در مرحله دوم آن انتخابات 13 نامزد به نفع رقیب وی ائتلاف کردند به نحوی که در نهایت رقیب وی با اختلاف زیاد پیروز انتخابات شد

اختصاصی مازندمجلس: مردم بابل با مشارکت بیش از 70 درصدی در انتخابات «علی نجفی‌خوشرودی» را در مرحله نخست انتخابات برگزیدند و در مرحله دوم نیز باید از میان آقایان «حسین نیازآذری» و «همت‌ا... طاهری نژاد» دست به انتخاب زنند.

اما آنچه که در این دوره انتخابات شاهد آن بودیم ایجاد جنگ‌های روانی، شایعه‌پراکنی و دروغ‌پردازیی‌هایی بود که به نظر می‌رسد اراده خاصی برای هدایت آن نیز وجود داشته است.

یکی از این موارد، ایجاد فضای سازماندهی‌شده و مسموم علیه یکی از نامزدهای مطرح این حوزه «حسین نیازآذری» در روزهای تبلیغات انتخاباتی و بخصوص روز رای‌گیری در فضای مجازی بوده است به نحوی که موجی از اخبار جهت‌دار در گروه‌های اجتماعی منتشر شد که در روند انتخابات و نتایج آن بی‌تاثیرنبود در حالی که نیازآذری بدون پرداختن به حواشی، همواره همه را به قانون‌گرایی و آرامش دعوت می‌کرد با اینهمه، نماینده فعلی مردم بابل در نهایت توانست جان سیاسی به در برد و به مرحله دوم انتخابات راه یابد.

البته حوزه بابل یکی از حوزه‌های مازندران است که فضای تخریبی در آن رواج فراوانی دارد و از این موضوع سودی هم عاید این حوزه و مردم آن نشده است پیش از این نیز در دوره‌های مختلف به ویژه در انتخابات دوره پنجم مجلس، گریبانگیر «محسن نریمان» شده بود و در مرحله دوم آن انتخابات 13 نامزد به نفع رقیب وی ائتلاف کردند به نحوی که در نهایت رقیب وی با اختلاف زیاد پیروز انتخابات شد.

محسن نریمان که آن زمان سیل تخریب‌ها قرار گرفته بود در برخی از تراکت‌های تبلیغاتی خود و شاید در زیر لب این بیت حافظ را زمزمه می‌کرد که: مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما / غافل از اینکه خدا هست در اندیشه ما.

در انتخابات مجلس دهم اما برخی حتی برای بهره‌گیری‌های تبلیغاتی خود سخنان انتقادی و اما دلسوزانه وی را مستمسک قرار داده تا بتوانند نماینده فعلی را مورد هجمه قرار دهند.

اگر به مجموعه رفتاری نخبگان سیاسی اصلاح‌طلب این حوزه انتخابیه بنگیرم درمی‌یابیم که آنان انتقادهایی نسبت به نماینده فعلی بابل داشته و دارند که البته این انتقادات برای کارنامه‌ای 4 ساله طبیعی می‌باشد اما آنچه که غیر طبیعی و خارج از انصاف سیاسی رخ نموده است بهره‌برداری‌های شخصی برخی افراد از این انتقادات تخصصی می‌باشد.

لذا شاید یکی از ستادهای فرماندهی خط تخریب نماینده فعلی را باید در طیف نزدیک به احمدی‌نژاد جستجو کرد طیفی که چندی پیش از دانشگاه علوم و فنون، به عنوان کانون فتنه مازندران یاد می‌کرد و مرتضی حاجی را وزیر منحرف می‌دانست و امروز قصد دارد در کنار طیف حامیان دولت و برخی اصلاح‌طلبان قرار گیرد و بی‌توجه به اختلاف نظر سیاسی تنها براساس حب و بغض‌های شخصی از نمد انتقادات کلاهی برای خود دوزد و نماینده فعلی مردم بابل را مورد هجمه قرار دهد.

شایان ذکر است پایگاه خبری مازندمجلس در نظر دارد به زودی با بررسی رفتار سیاسی حسین نیاز آذری (نماینده فعلی مردم بابل) در مجلس شورای اسلامی برخی از موضع گیری‌های ایشان همچون نحوه تعامل وی با دولت یازدهم، موضع گیری وی در مسئله استیضاح فرجی دانا، برجام و سایر مسائل حساس دیگر را مورد بررسی قرار داده تا آگاهان سیاسی به شکل مستند نسبت به کارنامه سیاسی 4 ساله وی مطلع گردند و فضای غبارآلود و تخریبی حاضر با شفافیت کامل در مقابل دیدگان شهروندان قرار گیرد.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حسین نیازآذری - نیازآذری - انتخابات بابل - نماینده بابل -

نظرات کاربران در مورد : فرماندهی خط تخریب نیاز آذری کجاست؟
 • بابلپاسخ2شنبه 22 اسفند 1394

  عجب تبلیغات یکطرفه ای یعنی این همه مردم چیزی نمی دانند مدیر محترم چرا عاقبت خود را به دنیای دیگران می فروشی

 • حسنپاسخ1سه شنبه 25 اسفند 1394

  باسلام
  نتیجه شکایت نیاز تعیین کننده خیلی چیزها است،فعلا" قضاوت ها زود است.ولی متحجرین و زالو صفتان بد جوری تخریب کردند.

 • بابلپاسخ4پنج شنبه 27 اسفند 1394

  ..... مرحله اول رای خریدی<br>تو محل ما به خودم پیشنهادشدبرا .....<br>چی میگین شما؟<br>مرحله دوم میخوای چیکارکنی؟<br>یک بار جستی ملخک.....

نظر شما در مورد : فرماندهی خط تخریب نیاز آذری کجاست؟

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها